آیا پیوستن مربی اروپایی به استقلال صحت دارد؟

آیا پیوستن مربی اروپایی به استقلال صحت دارد؟

آیا پیوستن مربی اروپایی به استقلال صحت دارد؟

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

تیم قهرمان لیگ برتر که پس از کسب عنوان قهرمانی ، مربی خود را به طور ناگهانی از دست داد ،حالا به دنبال پر کردن فرهاد مجیدی است.

اما پرسه انتخاب سرمربی در استقلال همانند سایر تیم های بزرگ و پرطرفدار نظیر، تراکتور و سپاهان به نظر به یک معادله مجهول و حل نشدنی تبدیل شده است و با گذشت زمان به نوعی بازار نقل و انتقالاتی خالی و خالی تر میشود.

فرهاد مجیدی که پس از یک دهه توانست آبی های پایتخت را به مقام قهرمانی لیگ برساند ، قبل از به پایان رسیدن بازی های لیگ اعلام کرده بود که از این تیم جدا خواهد شد، اما اکثر اهالی فوتبال و طرفداران استقلال این اظهار نظر او را زیاد جدی نگرفته بودند و تصور آنها این بود که فرهاد برای متقاعد کردن مدیران استقلال برای جذب نفرات مورد نیاز او و یا شاید افزایش دستمزد این سخن را گفته است ، اما بلافاصله پس از اتمام لیگ فرهاد بی سروصدا و خیلی سریع بار سفر را بست و راهی امارات شد و بلافاصله خبر ملحق شدن او به تیم اتحاد کلبا در رسانه ها پیچید.

این خبر بسیاری از افراد را دچار شوک و سردرگمی فرو برد ، چراکه فرهاد در این فصل توانسته بود به همراه بازیکنان استقلال عملکرد خیلی خوبی را داشته باشد و این همکاری باعث شد تا استقلال به اولین تیم تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که در هیچ بازی متحمل شکست نشده است ، این افتخار علاوه بر لیگ ایران در سرتاسر جهان نیز یک آمار فوق العاده به حساب می آمد و خیلی ها تصور استقلالی قدرتمند را در لیگ قهرمانان بر سر داشتند که می توانست ، پس از سالها نماینده خوبی برای کشورمان باشد.

با تمام این تفاصیر انتقال فرهاد نهایی شده است و آجرلو باید فکری به حال سرمربی این تیم پرطرفدار کند ، آجرلو پس از جدایی فرهاد با گزینه هایی مذاکراتی را انجام داد که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

آندرا استراماچونی،مرد مغضوب ایتالیایی ؛

آندرا استراماچونی،مرد مغضوب ایتالیایی
آندرا استراماچونی،مرد مغضوب ایتالیایی

یکی از اولین اسم هایی که پس از کناره گیری مجیدی به سرعت بر سر زبانها افتاد آندرا استراماچونی ایتالیایی بود. این مربی که طرفداران بسیار زیادی در بین هواداران استقلال دارد با استقبال زیاد استقلالی ها روبرو شد ، اما درست چند روز قبل از این خبر ، خبر اختلاف استرا با استقلالی ها بر سر مسائل مالی در خبرگذاری ها منتشر شده بود که شاید همین اختلاف ها مانع از استقلالی شدن استراماچونی شد.

جواد نکونام ، در تیم خود از شرایط راضی هستم!

یکی دیگر از نام هایی که عملکرد خوبی در فصل گذشته از خود بر جای گذاشت جواد نکونام بود ، سرمربی جوان فولاد خوزستان که بواسطه استقلالی بودنش خبر حضور او در استقلال به سرعت در خبرگذاری ها پیچید و حتی خبرهایی مبنی بر توافق اولیه و دادن لیست به استقلالی ها شنیده می شد ، در یک اظهار نظر عنوان کرد که در تیم فولاد شرایط خوبی دارد و قصد قطع همکاری با این باشگاه را ندارد.

الکساندر نوری،دوباره همان داستان همیشگی؛

الکس نوری مربی جوان و دو رگه ایرانی-آلمانی که بارها خبر حضور اورا در ایران شنیده ایم و هر بار در لحظه اخر این انتقال منتفی شده است،دوباره در حالی که همه فکر می کردند ، این بار برخلاف بارهای گذشته می توانیم این مربی ایرانی الاصل را روی نیمکت یکی از تیم های ایرانی ببینیم ، از آمدن به ایران منصرف شد و اعلام کرد که با مدیران استقلالی بر سر مسائل مالی به توافق نرسیده است و از راه دور برای استقلالی ها ارزوی موفقیت کرد.

غیر از این مربیان که در بالا نام های آنها ذکر شد افرادی مانند: شنول گونش،ارطغرول ساغلام،رضا عنایتی و مهدی رحمتی نیز با استقلالی ها گفت و گوهایی داشتند که هرکدام به نوعی با این تیمها به توافق نرسیدند.

مربی اروپایی یا رضا عنایتی؟

مربی اروپایی یا رضا عنایتی؟
مربی اروپایی یا رضا عنایتی؟

پس از خبر عدم توافق استقلالی ها با الکس نوری آجرلو که در خارج از کشور به سر میبرد اعلام کرد که با دست پر ازین سفر بازخواهد گشت و بلافاصله پس از توافق نهایی اسم سرمربی جدید استقلالی ها معرفی خواهد کرد و این مربی به احتمال قوی یک مربی اروپایی معروف خواهد بود.

اما در این هیاهوی انتخاب سرمربی جدایی ناگهانی رضا عنایتی از تیم هوادار ، تمام نگاه ها را به این موضوع جلب کرد و زمزمه هایی به گوش می رسد که ممکن است عنایتی و آجرلو همه را به نوعی سورپرایز کنند.

 

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آیا پیوستن مربی اروپایی به استقلال صحت دارد؟
P