آینده مبهم مهاجم بوشهری استقلال

آینده مبهم مهاجم بوشهری استقلال

آینده مبهم مهاجم بوشهری استقلال

___ ___ ___ ___ ___

 محمد محبی عجله ای برای انتخاب تیم فصل بعد خود ندارد و می خواهد با خیال راحت با حضور در اردوی تیم ملی یکی از بازیکنان موثر در مسابقات کافا باشد.

محمد محبی که این فصل زننده 8 گل برای تیم استقلال در لیگ برتر بود، از جمله بازیکنان خاص فوتبال کشور به‌شمار می‌رود. بازیکن خاص از این جهت که برای فوتبال وقت می‌گذارد و حاضر است همانند بازیکنان حرفه ای نزدیک به 8 ساعت را در باشگاه و زمین فوتبال بگذراند. او در دوران حضور در تیم سپاهان به تنهایی برای خود دستگاه ریکاوری خرید و تا مدت‌ها از حضور در فضای مجازی سر باز می‌زد و در نهایت متقاعد شد که صفحه شخصی اش را راه اندازی کند.

به تازگی و با پایان بازی‌های لیگ برتر باشگاه سانتاکلارا محمد محبی را در جریان پیشنهاداتی که به این باشگاه برای خرید او رسیده قرار داده است. در نهایت با انتخاب محمد محبی باشگاه سانتاکلارا با دریافت 600 هزار دلار رضایتنامه او را صادر خواهد کرد. به واقع بند فسخ قرارداد محمد محبی 600 هزار دلار است و هر باشگاهی این پول را به باشگاه سانتاکلارا بدهد، می‌تواند این بازیکن را قطعی خریداری کند. در این جابجایی نظر محمد محبی شرط است. در تماس صورت گرفته از سوی باشگاه سانتاکلارا گفته می‌شود، علاوه بر باشگاه العین امارات نام یک باشگاه روسی هم به میان آمده است. از سویی حجت کریمی هم به عنوان سرپرست مدیر عاملی باشگاه استقلال با باشگاه سانتاکلارا به صورت مکتوب مذاکره کرده و اعلام کرده باشگاه استقلال راضی به پرداخت این پول است و این قول را می‌دهد که این بار بدون دردسر و حاشیه پول باشگاه سانتاکلارا را انتقال خواهد داد. دفعه قبل در انتقال رضایتنامه قرضی محمد محبی به باشگاه پرتغالی از سوی باشگاه استقلال مشکلاتی به وجود آمد که این موجب ناراحتی پرتغالی ها شده بود.

نکته جالب محمد محبی در مواجه با این پیشنهادات از باشگاه سانتاکلارا خواسته که فعلا دست نگه دارد و اجازه دهد او با خیال راحت در اردوی تیم ملی حاضر شود و در مسابقات کافا به میدان برود و در بازگشت از این تورنمنت نظر خود را به باشگاه ارایه دهد. محمد علاقمند نیست در روزهایی که درگیر حضور در اردوی تیم ملی و حضور در تورنمنت کافا است، ذهنش درگیر جابجایی و انتخاب تیم شود که بدون شک این موضوع با توجه به چالش هایی که در پی خواهد داشت، می تواند ذهن او را بهم بریزد و موجب کاهش کارایی اش در اردوی تیم ملی شود.

محمد محبی که با نظر امیر قلعه نویی از تیم شاهین شهرداری بوشهر بعد از صعود به لیگ برتر به تیم سپاهان آمد و در این تیم چهره شد، یکی از بازیکنان مورد علاقه سرمربی تیم ملی است و می کوشد با نمایشی که در ترکیب تیم ملی خواهد داشت، از انتخاب امیر قلعه نویی دفاع کند و عملکرد خوبی در قرقیزستان از خود به جای گذاشته است.

 

مقصد احتمال محمد محبی

انتخاب‌های محمد محبی برای فصل جدید کم شد و او راحت‌تر می‌تواند تیم جدیدش را انتخاب کند.

یکی از تیم‌هایی که سخت خواهان در اختیار گرفتن محمد محبی است و می‌تواند بند فسخ قرارداد او را فعال کند، سپاهان است. تیمی که ابتدای فصل گذشته هم تلاش زیادی کرد که محمد محبی را در اختیار بگیرد، اما در نهایت این بازیکن تصمیم به حضور در جمع آبی‌ها گرفت. پیشنهاد جدید برای در اختیار گرفتن محمد محبی تکرار شده است، اما مهاجم تیم ملی و استقلال علاقه ندارد به نقطه اول در لیگ برتر برگردد و دوست دارد انتخاب‌هایش رو به جلو باشد. بنابراین بازگشت محمد محبی به تیم سپاهان منتفی است.

تیمی از روسیه هم برای در اختیار گرفتن محمد محبی با مدیر برنامه این بازیکن و باشگاه سانتاکلارا وارد مذاکره شده است. با محمد محبی به این خاطر که در این جابجایی رضایت محمد محبی هم شرط است و باشگاه نمی‌تواند او را مجبور به حضور در تیمی کند، خبرهای رسیده نشان می‌دهد محبی به حضور در فوتبال روسیه بی‌میل است، به این خاطر که فوتبال باشگاهی و ملی این کشور تحت تاثیر تحریم‌های بین‌المللی است و رونق گذشته خود را از دست داده است.

با این اوصاف به نظر می‌رسد محمد محبی بعد از بازگشت از بیشکک از بین استقلال و العین امارات یکی را برای بازی در فصل آینده انتخاب کند. این حضور منوط به این است که تیم خواهان محمد محبی بند فسخ قرارداد این بازیکن با باشگاه سانتاکلارا را فعال کند. این بند با دریافت 600 هزار دلار از سوی باشگاه سانتاکلارا فعال خواهد شد. حجت کریمی، سرپرست مدیر عاملی باشگاه استقلال، از تمایل این باشگاه برای پرداخت این عدد به پرتغالی‌ها خبر داد. به این خاطر که استقلال در آینده می‌تواند از فروش این بازیکن به درآمد بیشتری دست یابد. به خصوص که محمد محبی در شرایط سنی خوبی قرار دارد و در تیم ملی هم تبدیل به مهره ثابت شده است.

استقلال برای محمد محبی بیشتر جاذبه فوتبالی دارد. از سویی نباید منکر شد که پیشنهاد باشگاه العین می‌تواند از نظر مالی برای این بازیکن جوان وسوسه‌کننده باشد. باید منتظر ماند و دید که محمد محبی از بین این دو تیم کدام یک را برای فصل بعد انتخاب خواهد کرد. هر چند بخشی از این انتخاب به باشگاهی برمی‌گردد که 600 هزار دلار بند فسخ را پرداخت می‌کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آینده مبهم مهاجم بوشهری استقلال
P