آینده مبهم هوملس

آینده مبهم هوملس – متس هوملس، مدافع باتجربه 35 ساله که در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد دورتموند را ترک خواهد کرد، مورد توجه تیم های ایتالیایی و امریکایی قرار گرفته است.

فصل پایان یافته برای مارکو رویس و متس هوملس، عجیب و غریب بود. در ابتدای فصل به خاطر عملکرد ضعیف دفاعی دورتموند اکثر کارشناسان فوتبال آلمان انتقادات زیادی از هوملس می‌کردند چون سن بالای او و کندی سرعتش را از عوامل مهم این ضعف می‌دانستند. رویس هم وضعیت بهتری نسبت به او نداشت. کاپیتان محبوب سیگنال ایدونا پارک تبدیل به بازیکنی تعویضی شده بود و دیگر جایی در برنامه‌های تاکتیکی ادین ترزیچ نداشت. با شروع لیگ قهرمانان اروپا اما ورق برگشت، دورتموند برخلاف انتظارات از گروه مرگ جان سالم به درآورد؛ آن هم با رهبری هوملس در خط دفاعی و نقش تاثیرگذار رویس در خط میانی. پیش‌روی زنبورها تا فینال ادامه داشت اما در نهایت پادشاه اروپا مانع دراماتیک شدن بازی آخر رویس و هوملس شد تا این 2 با چشمانی اشکبار، ومبلی را ترک کنند. حالا پس یک فصل خوب و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان، دو ستاره باتجربه آلمانی به دنبال تیم جدیدی هستند.

آینده مبهم هوملس

شرط بزرگ برای ماندن در وستفالن!

شبکه اسکای مدعی شد متس هوملس برای تمدید کردن با دورتموند ‏شرط عجیبی گذاشته است: اخراج سرمربی تیم.!

شبکه اسکای آلمان اعلام کرد هوملس در تماس با مدیران ‏باشگاه شرط عجیبی را مقابل آنها گذاشته که رؤسای دورتموند را ‏شوکه کرده است. هوملس می‌گوید تنها در حالتی مذاکره را شروع ‏می‌کند که پیش از آن حکم اخراج سرمربی دورتموند، ادین ترزیچ، ‏صادر شده باشد.

پیش از این برخی هواداران دورتموند منتظر بودند تا هوملس مثل ‏دیگر ستاره کهنه‌‌کار تیم‌شان مارکو رویس خداحافظی کند یا ‏بازنشسته شود، ولی هوملس نه تنها قصد کناره‌گیری ندارد، بلکه خود ‏را صاحب چنان قدرتی می‌داند که خواهان اخراج سرمربی بشود. ‏سرمربی‌ای که دورتموند را به فینال چمپیونزلیگ رسانده است.

النصر عربستان آماده برای نقل و انتقالات داغ تابستان

هوملس مدتی است با ترزیچ مشکل دارد و اسکای می‌گوید حداقل در ‏ماه‌های گذشته تنش شدیدی بین متس و ترزیچ در جریان بوده ‏است. ‏

در ادامه گزارش به نقل از منابع نزدیک به دورتموند اشاره شده که ‏باشگاه فعلا از این خواسته هوملس شوکه شده و تا این لحظه ‏تصمیمی نگرفته است. این رسانه می‌گوید در هفته جاری جلسه‌ ‏هیئت مدیره دورتموند با حضور مدیر ورزشی تشکیل می‌شود تا درباره ‏دعوای هوملس و ترزیچ و درخواست این ستاره آلمانی تصمیم‌گیری ‏شود اما بنظر میرسد کسی که جدا میشود، هوملس است!

پیشنهاد جذاب روسونری

این مدافع میانی 35 ساله آلمانی که در طول مسیر باشگاه به فینال لیگ قهرمانان اروپا در این فصل، نشان داد که هنوز در بالاترین سطح قرار دارد، کمتر از یک ماه به پایان قرارداد فعلی‌اش با تیم آلمانی باقی مانده است.

همزمان با پایان قرارداد هوملس با بوروسیا دورتموند، او گزینه‌های خود را بررسی می‌کند و باشگاه میلان نیز قبلاً به دنبال جذب این مدافع باتجربه برای تقویت خط دفاعی خود بوده است.

متس هوملس، ملی‌پوش باتجربه آلمان و کاپیتان بوروسیا دورتموند، با این تیم قرارداد جدیدی امضا نخواهد کرد و به همین دلیل از 30 ژوئن بازیکن آزاد خواهد بود. کارشناس نقل و انتقالات پاتریک برگر پیشنهاد می‌کند که میلان برای افزایش تجربه خط دفاعی خود در فصل آینده، آماده است با این بازیکن باتجربه وارد مذاکره شود. هوملس احتمالا جایگزین سیمون کیائر خواهد شد که در پایان قرارداد خود تیم را ترک کرده است.

هوملس در آلمان سالانه حدود 8 میلیون یورو درآمد ناخالص دارد، اما او حاضر است برای قراردادی دو ساله با گزینه تمدید برای سال سوم، دستمزد خود را کاهش دهد. او علاقه‌ای به انتقال به لیگ‌های عربی یا ام‌ال‌اس ندارد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P