آینده مبهم کاپیتان منچستر یونایتد در اولدترافورد!

آینده مبهم کاپیتان منچستر یونایتد در اولدترافورد!

آینده مبهم کاپیتان منچستر یونایتد در اولدترافورد!

___ ___ __ __ __

مگوایر از زمان انتقال 80 میلیون پوندی‌اش از لسترسیتی در سال 2019، دوره پرتلاطمی را در تئاتر رؤیاها سپری کرده است،این بازیکن 29 ساله در سال‌های اخیر مورد انتقادهای زیادی قرارگرفته و جایگاه خود را در تیم تحت رهبری اریک تن هاگ در اوایل سال جاری ازدست‌داده است.

مگوایر
مگوایر

 

 

با اینکه هری مگوایر مدتی است جای خود را در قلب خط دفاعی منچستر یونایتد با انتقادهای شدیدی مواجه است، اما روزنامه سان امروز مدعی شد یونایتد به درخواست‌ باشگاه وستهم برای انتقال قرضی این مدافع انگلیسی پاسخ منفی داده و معتقد است مگوایر همچنان در این تیم نقشی کلیدی دارد!.

 

مگوایر این فصل تنها در چهار دیدار در ترکیب اصلی منچستریونایتد قرار گرفته و به نظر می‌رسد که اریک تن‌هاخ علاقه زیادی به استفاده از او نداشته باشد.

نمایش خوب و مطمئن لیساندرو مارتینز و رافائل واران در قلب خط دفاعی شیاطین سرخ باعث شده که این مربی هلندی استفاده از این دو بازیکن را در اولویت کارش قرار داده باشد.

آینده این مدافع انگلیسی در یونایتد در طول چند روز گذشته با تردیدهای بسیاری روبرو شد و رسانه‌ها از احتمال انتقال او به استون ویلا و وستهم میگویند اما پیشنهاد ها یکی از پس دیگری از سمت باشگاه رد میشود.

وستهم در چند روز گذشته با ارسال درخواستی به دفتر یونایتد خواهان انتقال قرضی مگوایر در ماه ژانویه شده است، اما روزنامه سان به نقل از منابع نزدیک به منچستریونایتد اعلام کرد شیاطین سرخ پیشنهاد وستهم را بلافاصله رد کرده‌اند،بر اساس این گزارش اریک تن‌هاخ به مدیریت باشگاه اطلاع داده که به این مدافع انگلیسی نیاز دارد این در حالی است که تن‌هاخ مدتی است لوک شاو را به مگوایر ترجیح داده است.

مگوایر معطل نشو و از یونایتد برو!

ریو فردیناند ستاره سابق منچستریونایتد می‌گوید هری مگوایر، مدافع این تیم، بعد از نیمکت‌نشینی در بازی امروز مقابل ولوز باید بفهمد که در تیم تن‌هاخ جایی ندارد و بهتر است یونایتد را ترک کند.

صحبت های فردیناند:وقتی تن‌هاخ لیندلوف و مگوایر را روی نمیکت می‌نشاند بعضی از هواداران یونایتد ناراحت می‌شوند،ولی این نشان می‌دهد که نظر تن‌هاخ راجع به این دو نفر چیست.

با اینکه مگوایر در جام جهانی قطر عملکرد قابل قبولی در ترکیب تیم ملی انگلیس داشت ولی اریک تن‌هاخ با میدان ندادن به او نشان داده که این مدافع انگلیسی جایی در برنامه‌هایش ندارد.مگوایر چه اسراری برای ماندن داری؟! معطل نشو و سریع منچستر را ترک کن.

من اگر جای هری مگوایر بودم همین پنجره زمستانی به فکر رفتن به باشگاهی دیگر می‌افتادم هری در تیم ملی انگلیس بی‌نقص بازی می‌کند ولی در منچستریونایتد اوضاع چندان به نفع او پیش نرفته است،سرمربی جدید تیم بارها به او نشان داده که قرار نیست به عنوان یکی از دو دفاع وسط فیکس مورد استفاده قرار بگیرد من اگر جای مگوایر بودم به مدیر برنامه‌هایم می‌گفتم برایم دنبال باشگاه جدیدی باشد که بتوانم به شکل منظم بازی کنم و از فوتبال لذت ببرم.

فریدل خطاب به مگوایر،این هواداران ناسپاس را ترک کن.!

گلر سابق تیم ملی امریکا معتقد است مدافع منچستری تیم ملی انگلیس باید این تیم را به خاطر توهین هوادارانش ترک کند.

گفتن اینکه هری مگوایر باید چه کند واقعاً دشوار است. من فکر می‌کنم دلایل زیادی وجود دارد مبنی بر این‌که او باید منچستر را ترک کند.

قبل از هر چیز، قبول کنید که او در زمان حضورش در منچستر بیش‌ازحد معمول از طرف رسانه و هواداران منچستر مورد توهین و اهانت قرار می‌گرفت

هری مگوایرمدافع بسیار خوبی است و ما اخیرا کیفیت او را در جام جهانی دیدیم که مقابل بهترین های جهان چطور بازی می کرد.

من هری مگوایر را به عنوان یک مدافع تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد می شناسم و هیچوقت  با او صحبتی نداشتم و طبیعتا شناخت او از من نیز به عنوان یک دروازه بانی است که در گذشته در تیم های انگلیسی بازی می کردم

من واقعا نمی‌دانم چرا منفی‌گری علیه او اینقدر شخصی شد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آینده مبهم کاپیتان منچستر یونایتد در اولدترافورد!
P