آینده نامشخص کپا در رئال مادرید

کپا در دو راهی عربستان،اسپانیا؛ بازگشت سنگربان اسپانیایی به رئال مادرید؟

کپا آریسابالاگا، ستاره اسپانیایی، همچنان منتظر تصمیم نهایی رئال مادرید برای آینده خود است.

مصدومیت تیبو کورتوا در ابتدای فصل گذشته باعث شد که رئال مادرید به دنبال به خدمت گرفتن جانشینی برای او باشد و در نهایت با باشگاه چلسی برای انتقال قرضی و یک ساله کپا به توافق رسید و او فصل گذشته را در سانتیاگو برنابئو سپری کرد، هرچند در نهایت آندری لونین دروازه‌بان اول این تیم بود.

با این حال، رابطه خوب این بازیکن با دیگر ستاره‌های رئال مادرید در تمرینات و مسابقات و همچنین جشن‌های قهرمانی فصل گذشته به وضوح مشخص بود و شایعاتی درباره اینکه او مایل است همچنان به حضورش در این باشگاه ادامه دهد و تمایلی به بازگشت به لیگ برتر انگلیس ندارد به گوش می‌رسید.

آینده نامشخص کپا در رئال مادرید

حالا روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده است که لونین هنوز پاسخی به پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید قراردادش نداده و این اتفاق تردیدهایی را بین مدیران این باشگاه برای ادامه همکاری با او به وجود آورده است. این موضوع همچنین شانس کپا برای ادامه حضور در این تیم در فصل آینده را هم افزایش داده است.

از سوی دیگر، کپا پیشنهادی قابل توجه و هنگفت را از باشگاه الاتحاد عربستان دریافت کرده است که برای او بسیار وسوسه‌انگیز به نظر می‌رسد اما از مدیران این باشگاه خواسته که زمانی را برای او در نظر بگیرند تا بتوانند تصمیم نهایی در این باره را به درستی بگیرد. دلیل اصلی تعلل او تصمیم نهایی رئال درباره لونین است چون ترجیح می‌دهد که به حضورش در مادرید ادامه دهد.

رئال مادرید کلافه شد!

رئال مادرید طبق ادعای مارکا در صورت تمدید نکردن آندری لونین، به برگرداندن کپا فکر خواهد کرد.

آندری لونین قرارداد خود را با رئال مادرید تمدید نکرده است. شایعه‌ای در مقطع پایانی فصل گذشته منتشر شد مبنی بر اینکه لونین قراردادش را تمدید خواهد کرد ولی هنوز این اتفاق رخ نداده است.

در واقع مدیران باشگاه مادریدی هیچ خبری در مورد آینده این دروازه‌بان ندارند. او هنوز هیچ اظهارنظری نکرده در حالی که یک سال دیگر نیز قرارداد دارد. پیشنهاد تمدید رئال مدتی قبل به دست او رسیده، بدون اینکه پاسخی دریافت شود.

میشل دروزاه بان جدید بانوی پیر

در واقع همه چیز از فینال لیگ قهرمانان شروع شد زمانی که تیبو کورتوا با رفع مصدومیت به ترکیب ثابت برگشت و لونین که در بازی‌های قبلی گلر ثابت بود، روی نیمکت نشست. لونین متوجه شد که با بازگشت کورتوا او باید به نیمکت برگردد و طبعا تردیدها برای تمدید بیشتر شد.

لونین در مقطعی از فصل نیمکت نشین کپا بود ولی رقابت را از او برد. او بعد از یوروی کابوس واری که با اوکراین داشت و در پی اشتباهات بازی اول به نیمکت تبعید شد و با تیم از دور رقابت‌ها کنار رفت، باید به زودی پاسخ نهایی را به رئال بدهد. اگر او قصد تمدید ندارد، رئال گزینه انتقالش را بررسی خواهد کرد و طبق ادعای مارکا، روی برگرداندن کپا به عنوان ذخیره کورتوا تمرکز می‌کند.

کپا فصل قبل با وجود اینکه در نیم فصل دوم نیمکت نشین شد و در بازی پایانی فصل گلر سوم تیم بود، عملکردی مثل یک الگو در رختکن داشت و کادر فنی از او بسیار راضی بود. کپا با اتمام قرارداد قرضی‌اش به چلسی برمی‌گردد ولی اگر لونین تمدید نکند، رئال قصد دارد او را برگرداند و احتمالا دائمی جذب خواهد شد.

لونین قصد تمدید ندارد!

آندری لونین، ستاره رئال مادرید، می‌گوید وقتی متوجه شده تیبو کورتوا در فینال چمپیونزلیگ بازی خواهد کرد، ناراحت شده است و برای تمدید قراردادش با این باشگاه دچار تردید شده است.!

مصدومیت تیبو کورتوا در فاصله دو روز پیش از آغاز رقابت‌های فصل گذشته لالیگا باعث شد که کادر فنی رئال مادرید چاره دیگری جز استفاده از لونین در دروازه این تیم نداشته باشد و او هم به خوبی پاسخ اعتماد آنها را داد.

عملکرد این دروازه‌بان اوکراینی در ترکیب رئال به حدی خوب بود که حتی به خدمت گرفتن کپا آریسابالاگا هم نتوانست جایگاه او را در ترکیب این تیم متزلزل کند و او یکی از دلایل اصلی قهرمانی رئال در رقابت‌های این فصل لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به حساب می‌آید.

شرایط خوب او در این تیم باعث شد که مدیران این باشگاه به فکر تمدید قرارداد او باشند که در سال 2025 به پایان می‌رسد و خود این بازیکن هم مایل بود که قرارداد جدیدی را با این باشگاه به امضا برساند اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط برای او کمی فرق کرده است.

آندری لونین، مهره کلیدی تیم آنچلوتی، در روزهای قبل از فینال ومبلی دچار بیماری آنفولانزا شد و نتوانست برای دیدار حساس مقابل دورتموند آماده شود. با این حال از قبل مشخص شده بود که تیبو کورتوا در فینال دروازه‌بان رئال خواهد بود.

رئالی‌ها از عملکرد لونین در غیاب کورتوا قدردانی کرده‌اند اما کلمات برای دروازه‌بان اوکراینی کافی نیستند. دوستان و آشنایان لونین او را یک سنگربان بزرگ و مورد اعتماد می‌دانند و تبدیل شدن مجدد او به دروازه‌بان دوم برای‌شان دشوار است. دروازه‌بان اوکراینی با تمدید قرارداد تا 2029 موافقت کرده اما نظرات نمایندگان و اطرافیان او، ممکن است همه چیز را تغییر دهد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P