آینده پوگبا – علاقه شدید الاتحاد

آینده پوگبا - علاقه شدید الاتحاد

علاقه شدید الاتحاد به پوگبا؛ جواب ستاره فرانسوی خیر است!

پل پوگبا، ستاره فرانسوی یوونتوس، حاضر نیست پیشنهاد جذاب عربستان سعودی را برای پیوستن به این لیگ قبول کند، اما یوونتوس در تلاش برای رهایی از پوگبا

پوگبا شرایط سختی را در چند سال اخیر پشت سر گذاشته است و پس از ترک منچستریونایتد و پیوستن به یوونتوس هم نتوانست به روزهای اوج برگردد.

این بازیکن از ابتدای فصل گذشته دچار مصدومیت جدی شد و هر بار که روند درمان را طی کرد، بار دیگر با مشکل جدیدی روبرو شد که بازگشتش به میادین را به تعویق انداخت.

بسیاری از بازیکنان بزرگ اروپایی در این پنجره نقل و انتقالاتی نتوانستند به پیشنهاد جذاب و هنگفت باشگاه‌های عربستانی پاسخ منفی دهند و راهی این لیگ شدند، اما این هافبک فرانسوی مصمم است که بار دیگر با پیراهن یوونتوس به روزهای خوبش برگردد.

آینده پوگبا و علاقه شدید الاتحاد به او

سفر او به عربستان سعودی باعث شده بود که شایعات بسیاری درباره احتمال پیوستن او به دیگر بازیکنان فرانسوی از جمله کریم بنزما و انگولو کانته منتشر شود، اما روزنامه اکیپ تاکید دارد که این اتفاق رخ نخواهد داد.

آنها مدعی شده‌اند که پاسخ پوگبا به هر پیشنهادی از سوی مدیران عربستانی منفی است و تنها چیزی که او به آن فکر می‌کند این است که بتواند بار دیگر در یوونتوس بدرخشد و جایگاهش را در تیم ملی فرانسه هم پس بگیرد.

یوونتوس علاقه ای به همکاری ندارد

یوونتوس به دنبال پیدا کردن جانشینی برای پل پوگبا است و چند گزینه متفاوت را در پنجره نقل و انتقالات تابستانی مدنظر دارد.

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، از مدیران این باشگاه خواسته برای جذب فرانک کسیه اقدام کنند.

این در حالی است که پوگبا همچنان در تلاش است تا خودش را برای حضور قدرتمند در اردوی پیش فصل این تیم آماده کند و امیدوار است که فرصتی داشته باشد تا توانایی‌هایش را بار دیگر ثابت کند.

با این حال، مدیران یوونتوس ترجیح می‌دهند که او پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه‌های عربستانی را بپذیرد و حاضر هستند او را حتی با 10 میلیون یورو بفروشند.

یووه در شرایط مالی سختی قرار دارد و اگر پل پوگبا از این تیم برود، به میزان قابل توجهی در مخارج تیم صرفه‌جویی خواهد شد.

گفته می‌شود یووه حالا که سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را از دست داده، باید 80 میلیون یورو از طریق فروش بازیکنان تهیه کند تا حساب و کتاب‌هایش تراز شود. در این بین، نپرداختن حقوق زیاد به پوگبا می‌تواند به این باشگاه کمک کند تا موقعیت مالی بهتری پیدا کند.

بازگشت مندی به فوتبال

یووه فصل گذشته پوگبا را با قراردادی چهار ساله به ارزش 42 میلیون یورو به خدمت گرفت، یعنی سالانه 10.5 میلیون یورو به این بازیکن دستمزد می‌دهد. البته اگر هافبک فرانسوی تا پایان قراردادش در تورین بماند، احتمالا مجموع دستمزدی که دریافت می‌کند به 50 میلیون یورو نزدیک خواهد شد.

یووه پیش از این شرایط بازیکنانی مانند حبیب دیارا از استراسبورگ و رودریگو دی پل از اتلتیکو مادرید را زیر نظر داشت، اما اگر جدایی پوگبا قطعی شود، اولین اقدام آنها تلاش برای جذب کسیه به صورت قرضی است.

هواداران حامی پوگبا

پل پوگبا، ستاره فرانسوی یوونتوس، در بازگشت به تمرینات این تیم مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

در روز دوم تمرین پیش فصل یوونتوس چهره‌های جدیدی حضور داشتند که با یک روز تاخیر خود را به جمع شاگردان مکس آلگری رساندند. پل پوگبا شاخص‌ترین چهره در این جمع بود که مثل دیگر تازه واردها به جای حضور در زمین تمرین راهی کلینیک پزشکی باشگاه شد تا معاینات پزشکی را پشت سر بگذارد.

ستاره فرانسوی یووه که سفرش به عربستان شایعات زیادی به وجود آورده بود در بازگشت به تورین مورد تشویق هواداران قرار گرفت؛ هوادارانی که هنوز این ستاره را دوست دارند و برخلاف تصور، شایعات اخیر رابطه‌شان با پوگبا را خدشه‌دار نکرده است. آنها زمانی که متوجه حضور پوگبا شدند شعار دادند: ما به سرگی میلینکوویچ ساویچ اهمیتی نمی‌دهیم چون پل پوگبا را داریم!

بسیاری از رسانه‌ها از انتقال او به یکی از تیم‌های عربستانی با مبلغ 100 میلیون یورو به ازای سه فصل خبر دادند؛ پیشنهادی که رد کردن آن دشوار است. با وجود اینکه نزدیکان پوگبا این شایعات را تکذیب نکرده‌اند خود او هنوز اظهار نظری در این مورد انجام نداده اما به نظر می‌رسد که تصمیم فعلی او نه گفتن به عربستانی‌ها باشد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آینده پوگبا - علاقه شدید الاتحاد
P