احتمال اخراج آلگری در ایتالیا قوت گرفته است

احتمال اخراج آلگری در ایتالیا قوت گرفته است

احتمال اخراج آلگری در ایتالیا قوت گرفته است

ــ‌ــ ــــ ــــ ــــ ــــ ــــ

پس از باخت خانگی 2-1 یوونتوس مقابل بنفیکا که دومین شکست متوالی این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بود. هواداران بیانکونری و مدیران این باشگاه به کلی از سرمربی تیم خود قطع امید کرده‌اند و به دونبال جانشین برای وی هستند.

ناکامی هایی که تمامی ندارند

آلگری
آلگری

یونتوس در شش بازی این فصل سری آ ایتالیا تنها موفق به دو پیروزی شده است تا از جمع مدعیان اسکودتو دور شده باشد یونتوس در رتبه هشتم لیگ قرار دارد و چهار امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد.

یونتوس با الگری در لیگ قهرمانان هم رکورد صد در صد باخت ثبت کرده است دو بازی و دو شکست برای الگری و فاصله شش امتیازی نسبت به پاریس و بنفیکا.

یونتوس در حالی مقابل بنفیکا شکست خورد که الگری در کنفرانس قبل بازی اعلام کرده بود بازی خانگی مقابل بنفیکا مهم ترین بازی یونتوس در این رقابت ها است بازی که یونتوس در ابتدا از حریف پرتغالی خود پیش افتاد اما در نهایت کامبک خورد و بازی را مقابل چشم هوادارانش واگذار کرد.

جانشین های احتمالی الگری

هواداران یوونتوس دوست دارند توماس توخل، زین الدین زیدان و مائوریسیو پوچتینو را روی نیمکت تیم‌شان به جای الگری ببینند اما استخدام چنین مربیانی برای یوونتوس هزینه های بسیار زیادی خواهد داشت هزینه ها زمانی بیشتر میشد که در صورت اخراج الگری یونتوس باید 48 میلیون یورو به این مربی ایتالیایی غرامت پرداخت کنند و کار مدیران ایم باشگاه را سخت کرده است.

روبرتو دزربی و دومنیکو تدسکو دو سرمربی جوان و ارزان‌قیمت و آزاد هستند که مورد توجه مدیران این باشگاه قرار گرفته اند که شانس دزربی نسبت به تدسکو برای هدایت بانوی پیر بیشتر است.

فضای مجازی به شدت علیه الگری

پس از مصاحبه عجیب الگری پس از دیدار مقابل بنفیکا حجمه عجیبی در توییتر رخ داده است.

الگری در واکنش به سوال خبرنگار که برای اولین بار دو بازی پیاپی در اروپا واگذار میکنید گفت:

می‌ برای اولین بار در تاریخ است که در دو مسابقه متوالی گروهی لیگ قهرمانان اروپا باخته‌ایم. خب این قبلا اتفاق نیفتاده اما خب هر چیزی یک بار اول دارد.

هشتگ #Allegriout در ایتالیا پس از شکست یوونتوس در شب گذشته و مصاحبه الگری با بیش از 25 هزار پست در توییتر ترند شده است.

خوشحالی عجیب هواداران رئال مادرید!

در تابستان گذشته الگری اصلی ترین گزینه نیمکت رئال مادرید بود و این مربی ایتالیایی به توافقات نهایی با فلورنتینو پرز نیز رسیده بود اما در اخرین دقایق اعلام کرد پیشنهاد یونتوس به او رسیده است و قصد دارد دوباره به تیم سابق خود برگردد.

رئال به دونبال انجلوتی رفت و با این مربی کهنه کار ایتالیایی موفق بت کسب قهرمانی در سوپرجام،لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شد و الگری در آستانه اخراج از ییوه قرار دارد

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

احتمال اخراج آلگری در ایتالیا قوت گرفته است
P