اخبار نقل و انتقالاتی باشگاه آث میلان

اخبار نقل و انتقالاتی باشگاه آث میلان

قهرمان سری آ در حال مذاکرات فشرده و پیشرفته برای جذب مهاجم مرموز برای باشگاه بروژ

ملی پوش هلندی سرسخت و سریع کلوب بروژه در لیست مالدینی و ماسارا!

گاتزتا دلو اسپورت گزارش می دهد که آث میلان در حال نزدیک شدن به خرید مهمی در پست تهاجمی برای تابستان امسال است، زیرا این روزنامه علاقه باشگاه برای جذب نوآ لانگ از کلوب بروژ را تایید می کند و اعلام می کند که مذاکرات در مرحله پیشرفته است.

این نشریه خاطرنشان می کند که ایجنت این بازیکن یعنی بارت باوینگ و پدرش جفری لانگ این هفته در کازا میلان بودند تا در مورد این انتقال مهم صحبت کنند.بنابه اظهارات ضد ونقیضی که وجود دارد گفته می شود با این بازیکن برای بستن قراردادی 5 ساله توافق شده است.

پائولو مالدینی و ریکی ماسارا مطمئن هستند که می توانند با باشگاه بروژ به توافقی 22 میلیون یورویی برسند.

لانگ مهاجم با استعدادی است که می تواند در هر یک از سه نقش تهاجمی یعنی جلو و پشت مهاجم بازی کند. این بازیکن 22 ساله در این فصل در 48 بازی 9 گل و 15 پاس گل به ثمر رسانده و عمدتاً به عنوان وینگر چپ یا مهاجم دوم در رقابت های قهرمانی بازی کرده است.

وینگر چپ میلان برای همیشه به آینتراخت فرانکفورت پیوست!

 

باشگاه آث میلان اعلام کرد وینگر جوان خود یعنی یانس پیتر هوگه را به صورت دائمی به آینتراخت واگذار کرده است، اگرچه این بازیکن جوان و آینده دار بود اما از فروش او سودی خوبی نصیب میلانی ها شد.

آث میلان رسما ینس پتر هوگه وینگر چپ خود را پس از پشت سر گذاشتن دوران قرضی طولانی مدت در این تیم به اینتراخت فرانکفورت فروخت. ملی پوش نروژی پس از حضوری یک فصلی در میلان و حضوری یک فصلی در آینتراخت به صورت قرضی با دائمی کردن قرارداد خود از جمع میلانی ها جدا شد. زمانی که او در میلان بود، در 28 بازی در تمامی رقابت ها 8 گل به ثمر رساند و 3 پاس گل داد. او در این فصل که به صورت قرضی برای آینتراختی ها بازی کرد، 38 بازی را در این تیم انجام داد و 3 گل به ثمر رساند و 2 پاس گل در تمام رقابت‌ها داد و با تیم آلمانی جام لیگ اروپا را بالا برد.

طبق بیانیه رسمی باشگاه :

باشگاه آث میلان می تواند تایید کند که ینس پتر هاگه به ​​صورت دائمی به اینتراخت فرانکفورت پیوسته است، پس از اینکه قرارداد قرضی او از تابستان گذشته به تعهد خرید پس از تکمیل شرایط پیش نیاز خاص در طول فصل تبدیل شد.

باشگاه مایل است به ینس پتر به خاطر پیروزی اخیر در لیگ اروپا تبریک بگوید و برای او بهترین ها را در آینده آرزو کند.

طبق گزارش ها ، میلان بابت انتقال قرضی خود 2 میلیون یورو، 8 میلیون به عنوان خرید و 5 میلیون یورو پاداش دریافت کرد و در مجموع 15 میلیون یورو از این خرید سود کرد.

رئال برای به خدمت گرفتن رافائل لیائو باید بند فسخ ۱۵۰ میلیون یورویی را بپردازد

این وینگر جوان یکی از مهمترین ارکان قهرمانی میلانی ها در این فصل بود و مورد توجه بسیاری از باشگاه ها قرار گرفته است.

رافائل لئو، وینگر چپ میلان ، پس از پشت سرگذاشتن فصلی فوق العاده از تیم های بزرگ جهان از جمله رئال و پارسن ژرمن پیشنهاداتی را دریافت کرده است ام این در حالی است که میلانی ها علاقه ای به فروش این ستاره ندارند و مالدینی او را غیرقابل فروش خوانده است همچنین از باشگاه ایتالیایی خبر می رسد که آنها به دنبال تمدید قرارداد با این ستاره تا سال 2027 هستند.

پائولو مالدینی در مصاحبه ای با گاتزتا گزارش هایی مبنی بر وجود بند فسخ 150 میلیون یورویی لئو در قراردادش را تایید کرد. لیائو پس از برنده شدن عنوان MVP سری آ در این فصل، مورد توجه اهالی فوتبال قرار گرفت.

لئو در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد:

من در میلان هستم و دو سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارم من از این حرف ها خوشحالماحساس می کنم در خانه هستم، اما در حال حاضر تمرکزم روی تیم ملی است. … میلان گام مهمی بوددو سال اول آنطور که دوست داشتم پیش نرفت، اما اکنون بالغ تر و اعتماد به نفس بیشتری دارم، فصل آن طور که می خواستم پیش رفتامیدوارم در آینده کارهای بزرگی با میلان انجام دهم.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار نقل و انتقالاتی باشگاه آث میلان
P