اخبار نقل و انتقالات سری آ

اخبار نقل و انتقالات سری آ

اخبار نقل و انتقالات سری آ

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آث میلان:

قهرمان جدید سری آ
قهرمان جدید سری آ

قهرمان جدید سری آ پس از اتمام فصل و کسب عنوان قهرمانی اولین خانه تکانی بزرگ را در راس مالکیت باشگاه تجربه کرد و در این انتقال باشگاه آث میلان از مالک فعلی یعنی الیوت به شرکت سرمایه گذاری فرانسوی رد برد انتقال شد ، مبلغ کل رد و بدل شده برای این انتقال چیزی در حدود ۱/۲ میلیارد یورو بود که انتظار میرود این انتقال با انجام کارهای اداریش تا اواخر این هفته قطعی شود.

اولین اولویت میلان برای فصل بعد حفظ کردن اسکلت اصلی تیم بود به همین دلیل با بازیکنان تاثیر گذارش مانند : لیائو ، کالولو و توموری به توافق رسید تا با افزایش دستمزد و افزایش پاداش این بازیکنان را در تیم حفظ کند و به نوعی فکرش برای چند سال آینده در مورد این بازیکنان آزاد و راحت باشد.

اگرچه تا بدین جای کار میلانی ها با بازیکن جدیدی قراردادی رسمی را امضا نکردند اما مالدینی اسطوره باشگاه که پس از اضافه شدن به مدیریت باشگاه کارها و وظایف مهمی را در باشگاه میلان بر عهده گرفته است به طور چراغ خاموش با برخی بازیکنان گفت و گو هایی انجام داده است که می توان به شرح زیر از آنها نام برد.

دیووک اوریگی:مهاجم تنومند و گلزن تیم یورگن کلوپ که با توجه به تعدد عناصر هجومی در لیورپول فرصت زیادی را برای عرض اندام پیدا نمی کرد تصمیم گرفت برای ادامه دوران فوتبالش از این تیم انگلیسی جدا شود و این باشگاه را به مقصد ایتالیا ترک کرد ، اگرچه کارهای انتقال اوریگی به صورت رسمی انجام نشده است اما این بازیکن با پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه عملا خود را به عنوان جدیدترین خرید میلان معرفی کرده است و مالدینی منتظر است تا پس از انتقال قطعی باشگاه به رد برد کار انتقال این بازیکن را نهایی کند.

رناتو ساچز:بازیکن سابق بایرن مونیخ که عملکرد بسیار خوبی در تیم لیل داشت یکی از بازیکنانی بود که قبل از اتمام فصل و شاید نیم فصل زمزمه های حضور او در میلان به گوش می رسید اما با اتمام فصل از میلان خبر رسید که این انتقال تقریبا قطعی و نهایی شده است و مشکلات مربوط به فئر پلی مالی باشگاه لیل فرانسه عامل بازدارنده این انتقال بود.

نوا لانگ:بازیکن جوان و آینده دار فوتبال هلند که عضو تیم آژاکس است پس از انتقال قرضی به کلوپ بروژه بسیار خوب درخشیده بود مورد توجه مسئولان میلان و پیولی قرار گرفت و میلانی ها با ارائه پیشنهادی خواستار حضور او در این باشگاه شدند و به نظر می رسد که انتقال این بازیکن نیز همانند اوریگی قطعی شده و منتظر تامین منابع مالی از سوی مالکین جدید است.

از دیگر بازیکنانی که احتمال حضور آنها در میلان وجود دارد می توان به بوتمان ، شارل دیکلار و برمر اشاره کرد.

اینتر میلان:

اخبار اینتر میلان
اخبار اینتر میلان

اینتری ها که عنوان قهرمانی لیگ را به رقیب همشهری خود یعنی میلان واگذار کردند علارغم داشتن بازیکنان بزرگی در تیم خود ، نتوانستد از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند‌.

شاید مهمترین پستی که در این تیم بازیکن بزرگی جذب خواهد شد ، خط حمله این تیم است،جایی که یکی از دو گزینه زیر جذب این تیم خواهد شد:

پائولو دیبالا:مهاجم خوش تکنیک آرژانتینی که ساز جدایی از یوونتوس را بر سر داده است و در آخرین بازی فصل با هواداران این تیم خداحافظی کرد ، قصد دارد تا به تیم آبی پوش شهر میلان منتقل شود و ادامه فوتبال خود را در این باشگاه دنبال نماید.

روملو لوکاکو:مهاجم تنومند و گلزن بلژیکی که شاید تنها نقطه ضعف آن نداشتن سیاست رفتاری است دوباره مورد توجه اینتری ها قرار گرفته است، این بازیکن که با اظهار نظرها و تصمیمات جنجالیش با هواداران میانه خوبی ندارد ، باید منتظر ماند و دید که دوباره به اینتر باز می گردد یا هواداران عصبانی این تیم اجازه این کار را نخواهند داد؟

هنریک میختاریان:هنریک میختاریان که با مسئولان رم برای تمدید قرارداد خود به توافق نرسیده بود به احتمال زیاد به مانند ادن ژکو که با قراردادی آزاد راهی اینتر شده بود راهی این تیم خواهد شد.

از دیگر بازیکنانی که نامشان پیرامون باشگاه اینتر می چرخد میتوان به : دیمارکو، گاگلیاردینی، سنسی و کربنی

اشاره کرد.

از مهمترین خروجی های باشگاه اینتر نیز میتوان به ایوان پرشیچ کروات اشاره کرد که راهی تیم تاتنهام انگلیس شد اشاره کرد.

یوونتوس:

اخبار یوونتوس
اخبار یوونتوس

بانوی پیر که دو فصل است غافله را به رقبای میلانی خود باخته است و عملکرد مطلوبی را نداسته است باید ببینیم امسال نیز همانند دو فصل گذشته به آب و آتش نخواهد زد یا دوباره در قامت یک تیم مدعی و دارای انگیزه وارد میدان خواهد شد؟

به نظر اولین ورودی یوونتوس را میتوان به نام پول پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد ثبت کرد بازیکن سابق تیم یوونتوس علاقه بسیار زیادی به بازی دوباره در این تیم دارد و با مدیران این باشگاه به توافق نهایی رسیده است.

لوئیس سوآرز بازیکن مطرح اروگوئه ای تیم اتلتیکو مادرید نیز مذاکراتی را با مسئولان این باشگاه انجام داده است که باید منتظر ماند و دید که این مذاکرات تا چه حد می تواند جدی باشد؟

آنخل دیماریا که اعلام کرد قصد جدایی از باشگاه پی اس جی را دارد به سرعت مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار گرفت و باید منتظر ماند و دید که در نهایت دیماریا حاضر حضور در یوونتوس خواهد شد یا خیر؟

از مهمترین خروجی های یوونتوس می توان به نام هایی همچون دیبالا که احتمالا راهی اینتر خواهد شد و جورجو کیلینی اسطوره این باشگاه که راهی لیگ ام ال اس شد اشاره کرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار نقل و انتقالات سری آ
P