اخراج بازیکن رم از تیم به علت خیانت به تیم!

اخراج بازیکن رم از تیم به علت خیانت به تیم!

اخراج بازیکن رم از تیم به علت خیانت به تیم!

ــ ــ ــ ــ ــ

مورینیو در هفته گذشته و بعد از تساوی 1-1 رم مقابل ساسولو در کنفرانس خبری بعد از بازی طوفانی ظاهر شد و بدون اشاره به نام بازیکن مد نظرش گفت یکی از بازیکنان رم در این بازی به تیم خیانت کرده و در ماه ژانویه باید به دنبال تیم دیگری باشد.

نشریه کوریره دلو اسپورت بلافاصله پس از صحبت های مورینیو در گزارشی مدعی شد بازیکنی که ژوزه مورینیو او را مقصر تساوی مقابل ساسولو می‌داند، ریک کارسدورپ، مدافع هلندی جالوروسی است. ریک کارسدورپ که به عنوان جانشین زکی چلیک وارد زمین شد، چند ارسال اشتباه داشته و روی گل تساوی ساسولو نیز خوب دفاع نکرد.

ژوزه مورینیو در سال های اخیر بارها و بعد از عدم نتیجه گیری در تیم های مختلف، یک یا گروهی از بازیکنان را عامل این اتفاق دانسته و به نظر می رسد این سرمربی پرتغالی هنوز این اخلاق خود را ترک نکرده است و ریک کارسدورپ، مدافع هلندی رم، جدید ترین بازیکنی است که به شدت مورد غضب ژوزه مورینیو قرار گرفته است.

مورینیو که فصل گذشته موفق شد رم را بعد از چهارده سال ناکامی به جام قهرمانی برساند و لیگ کنفرانس اروپا را فتح کند حالا محبوبیتی گسترده در میان هواداران جالوروسی دارد و آنها به راحتی حاضر نیستند به آقای خاص پشت کنند و اکثریت هواداران رم خواهان اخراج این بازیکن از رم هستند.

اما عده‌ای از هواداران رم می‌گویند صحبت‌های مورینیو به این خاطر برایشان عجیب است که تا همین چند ماه پیش آقای خاص با چنان شور و شوقی از این مدافع هلندی تمجید می‌کرد که هیچکس فکر نمی‌کرد جایگاه کارسدروپ در جالورسی متزلزل بشود.

در سال اول حضور مورینیو در رم عملا کارسدروپ تنها گزینه او به عنوان وینگر راست بود. به همین خاطر بود که این وینگر – مدافع هلندی فصل گذشته 51 بار پیراهن جالوروسی را به تن کرد.

کارسدورپ در چند روز اخیر در تمرینات حضور داشته و بدون مصدومیت بر سر وظیفه خود حاضر بود، اما نام این بازیکن از لیست جالوروسی  حذف شده است.

اخبار حاکی از آن است که کارسدورپ تعطیلات زمستانی خود را با خانواده اش آغاز و صبح امروز پایتخت ایتالیا را ترک کرده است. مورینیو همچنین بعد از بازی مدعی شد به این بازیکن گفته است که در ژانویه برای خود یک باشگاه جدید پیدا کند و به نظر می رسد که ریک کارسدورپ آخرین بازی خود را برای جالوروسی انجام داده است.

کارسدورپ تا ژوئن 2025 با این باشگاه ایتالیایی قرارداد دارد، او در سال 2017 و با مبلغ 16 میلیون یورو از فاینورد به رم پیوسته بود، به نظر می رسد یوونتوس علاقمند است این مدافع کناری و هلندی را در ژانویه به صورت رایگان به خدمت بگیرد زیرا کارسدورپ از زندگی در ایتالیا رضایت دارد و همچنان دوست دارد در سری آ ایتالیا فوتبال خود را ادامه دهد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخراج بازیکن رم از تیم به علت خیانت به تیم!
P