اخراج هوتل و انتخاب ناتان جونز به عنوان سرمربی ساوتهمپتون

اخراج هوتل و انتخاب ناتان جونز به عنوان سرمربی ساوتهمپتون

اخراج هوتل و انتخاب ناتان جونز به عنوان سرمربی ساوتهمپتون

__ __ __ __ __

ساوتهمپتون در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس در خانه خود مقابل نیوکاسل با نتیجه 4-1 شکست خورد و هواداران این تیم در ورزشگاه خانگی‌شان رالف هاسن‌هوتل، سرمربی این تیم را هو کردند.

شکست 4-1 امروز مقابل نیوکسل باعث شد ساوتهمپتون در منطقه سقوط جدول قرار بگیرد. آنها با هدایت هاسن‌هوتل در 9 بازی قبلی‌شان تنها موفق به کسب یک پیروزی شده‌اند‌ و باعث شد مربی اتریشی پس از 4 سال از هدایت این تیم برکنار شود.

هاسن‌هوتل پس از اخراج گفت گفت:اولین بار است که به منطقه سقوط جدول وارد شده‌ایم. از زمانی که من در این باشگاه بوده‌ام هیچگاه در چنین موقعیتی قرار نداشتیم. این نشان می‌دهد که در این فصل به اندازه کافی تلاش نکردیم و خوب نبودیم اما پس از تعطیلات جام جهانی میتوانستیم به شرایط خوب گذشته برگردیم اما اتفاق نیفتاد.

امار‌ و ارقام هاسن هوتل در ساوتهمپتون

هاسن هوتل در سال 2018 از لایپزیش جدا شد و هدایت قدیس هارا برعهده گرفت، رالف هاسن هوتل در 173 بازی روی نیمکت این تیم نشست، 60 پیروزی، 38 تساوی و 75 شکست در کارنامه این مربی 55 ساله و اتریشی ثبت شده است بهترین رتبه ساوتهمپتون با این مربی رتبه 11 در قصل 2019-20 بوده است.

سرمربی جدید ساوتهمپتون

ناتان جونز، مربی ولزی، به عنوان سرمربی جدید ساوتهمپتون و جانشین رالف هاسن‌هوتل انتخاب شد. این مربی 49 ساله و اهل کشور ولز است و دو فصل درخشان و موفق را به همراه لوتون تاون سپری کرده است. او فصل گذشته حتی موفق شد این تیم را به پلی آف چمپیونشیپ برساند و پدیده لیگ لقب گرفت.

این مربی ولزی پس از امضای قرارداد با باشگاه ساوتهمپتون در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: من واقعا از این که چنین فرصتی را به دست آورده‌ام به خودم می‌بالم. من چیزهای بسیاری از روزهای گذشته تا به امروز از این باشگاه می‌دانم و آنها باشگاهی فوق العاده هستند. تعداد زیادی از اعضای خانواده‌ام طرفدار ساوتهمپتون هستند و همین باعث شده است که من بی‌صبرانه منتظر شروع کارم با این تیم باشم.

او با ابراز خوشحالی از مربیگری در لیگ برتر گفت:« البته که من از زمانی که سرمربی شدم رویای چنین روزی را داشتم اما این باشگاه به طور خاص به خاطر نحوه مدیریت، ساختار و دیدگاهی که به کسب نتایج دارد برای من اهمیت داشت و حضور در اینجا واقعا با روند کاری من سازگار است.

اولین شکست این مربی با ساوتهمپتون

ساوتهمپتون در شب گذشته میهمان لیورپول در ورزشگاه انفیلد بود لیورپول ابتدا در دقیقه 6 توسط فیرمینیو به گل رسید اما شاگردان ناتان جونز تنها 3 دقیقه بعد بازی را با گل چه‌آدامس به تساوی کشاند تا هواداران این تیم خیلی زود در ورزشگاه انفیلد جشن بگیرند اما این پایان کار نبود ولیورپول دو گل دیگر در نیمه اول توسط داروین نونیز به ثمر رساند تا در نهایت ناتان جونز با نتیجه 3-1 در اواین تجربه خود در لیگ برتر انگلیس شکست بخورد، این‌ مربی پس از پایان بازی به هواداران خود قول داد پس از جام جهانی تیم متفاوتی شاهد خواهید بود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخراج هوتل و انتخاب ناتان جونز به عنوان سرمربی ساوتهمپتون
P