اریکسون به ارزویش رسید

فشار هواداران جواب داد؛ اریکسون سرمربی لیورپول مقابل اژاکس

اسون گوران اریکسون به آرزویش رسید و می‌تواند روی نیمکت لیورپول بنشیند. باشگاه لیورپول تایید کرد اریکسون، سرمربیگری اسطوره‌های لیورپول را برعهده خواهد گرفت.

اسون گوران اریکسون، سرمربی سوئدی سابق تیم ملی انگلیس، لاتسیو و سامپدوریا پس از روزی که اعلام کرد سرطان بدخیم دارد و کمتر از یک سال دیگر عمر خواهد کرد از علایقش و آرزوهای نرسیده سخن گفت. یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای اریکسون، تجربه سرمربیگری لیورپول بود. او و پدرش از کودکی هوادار لیورپول نام داشتند و با اینکه اریکسون سرمربی بزرگی محسوب می‌شد، هرگز نتوانست به آرزوی مورد نظرش برسد.

اسون گوران اریکسون که ماه گذشته فاش کرد به بیماری سرطان مبتلا شده، در یک مسابقه خیریه عضوی از کادرفنی تیم لیورپول خواهد بود.سرمربی سابق تیم ملی انگلیس ماه گذشته به اسکای نیوز گفت: همیشه آرزو داشتم سرمربی لیورپول شوم.

پایگاه و انجمن رسمی هواداران لیورپول، پس از شنیدن صحبت‌های اریکسون پیشنهاد جذابی را مطرح کردند. پایگاه هواداران به صورت رسمی از باشگاهشان خواست این علاقه بیش از حد اریکسون را قبل از مرگ جامه عمل بپوشانند و بهترین زمان را دیدار دوستانه اسطوره‌های لیورپول و آژاکس دانست. انجمن هواداری قصد داشت به این صورت از اریکسون و ابراز علاقه او به لیورپول تشکر و آرزوی او را برآورده کند.

سایت رسمی باشگاه لیورپول نوشت: ما خوشحالیم که تایید کنیم اسون-گوران اریکسون عضوی از کادرفنی تیم اسطوره‌های لیورپول برای بازی مقابل اسطوره‌های آژاکس در 23 مارس به میزبانی آنفیلد خواهد بود.

اریکسون به ارزویش رسید

حضور روی نیمکت لیورپول

دیدارهای دوستانه اسطوره‌های لیورپول عموما با هدایت کنی دالگلیش برگزار می‌شود. لیورپولی‌ها پس از شنیدن ابراز علاقه اریکسون و بعد از اینکه جامعه هواداری رسما درخواست چنین کاری را برای لیورپول فرستاد، اجازه‌ای از سمت دالگلیش گرفتند و او با روی باز پذیرفت. لیورپول روز گذشته رسما اسون گوران اریکسون را به هدایت تیم اسطوره‌های لیورپول برای بازی با آژاکس منصوب کرد و آرزوی این مربی بزرگ قبل از مرگ برآورده خواهد شد.

باشگاه لیورپول پس از انجام این کار به صورت رسمی گفت: «همه افراد مرتبط با باشگاه و بنیاد LFC، مشتاقانه منتظر استقبال گرم از طرفدار بزرگ خود هستند. اسون و خانواده‌اش در آنفیلد خواهند بود و او آرزویش را در روز بازی لمس می‌کند‌» قرمزهای آنفیلد کار بزرگی را برای این مربی انجام دادند و گوش‌های شنوای باشگاه نسبت به درخواست هواداران، هیچ گاه از یاد طرفداران این تیم نمی‌رود.

پیشنهاد جذاب کلوپ برای اریکسون

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، از اسون گوران اریکسون دعوت کرد تا یک روز به جای او سرمربی این تیم باشد.!

سرمربی لیورپول در این باره به خبرنگاران گفت: وقتی این خبر را شنیدم بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. اولین‌باری بود که از علاقه و تحسین او نسبت به لیورپول و این که تمام طول عمرش طرفدار این تیم بوده است چیزی می‌شنیدم.

تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که حتما از حضور او در اینجا استقبال می‌کنیم. اریکسون می‌تواند روی صندلی من در دفترم بنشیند و اگر دوست دارد برای یک روز کارهای من را انجام دهد. هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. داشتن او در اینجا و نشان دادن همه چیز و این که این باشگاه فوق‌العاده در طول این چند سال چطور پیشرفت کرده اتفاق بسیار خوبی است. او می‌تواند سری به ما بزند و ساعت‌های بسیار خوبی را در کنار هم خواهیم داشت، مطمئنم.»

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P