امباپه نزدیک تر از همیشه به خروج از پاریس

امباپه نزدیک تر از همیشه به خروج از پاریس

نزدیک تر از همیشه به درب خروج؛ بنر های امباپه جمع آوری شد!

امباپه نزدیک تر از همیشه به خروج از پاریس – تصاویری که نشان می‌دهد پاری سن ژرمن در حال پاک کردن عکس کیلیان امباپه از دیوارهای بیرونی ورزشگاه پارک دو پرنس است خبرساز شده است.

جنگ تمام‌عیار بین باشگاه پاری سن ژرمن و کیلیان امباپه که روزهاست ادامه دارد ظاهرا به جاهای باریک کشیده شده است.

با توجه به روند اتفاقات، به نظر نمی‌رسد که دعوا بین باشگاه پاریسی و ستاره فرانسوی به زودی برنده مشخصی داشته باشد. در ادامه فعالیت‌های پاری سن ژرمن برای ضرب شست نشان دادن به کیلیان امباپه ساعتی پیش تصاویری منتشر شد که نشان می‌داد کارگران در حال پاک کردن عکس این ستاره فرانسوی از دیوارهای بیرونی ورزشگاه پارک دو پرنس هستند. به نظر می‌رسد پی‌اس‌جی تلاش می‌کند همه نشانه‌های امباپه را از این باشگاه حذف کند.

داستان از وقتی آغاز شد که امباپه در شروع تابستان نامه‌ای برای پی‌اس‌جی ارسال کرد و گفت تابستان آینده بند تمدید اتوماتیک قراردادش را فعال نخواهد کرد. ناصر الخلیفی با دریافت این نامه فهمید که سال آینده این ستاره باارزش را به رایگان از دست خواهد داد. او سپس در مقابل رسانه‌ها اولتیماتومی جدی به کیلیان داد و گفت باید هر چه سریع‌تر تصمیم بگیرد و یا همین امسال قراردادش را تمدید کرده و یا راهی باشگاهی دیگر شود.

امباپه اما اصرار دارد که به قراردادش وفادار خواهد بود و تا تابستان آینده در باشگاهش خواهد ماند. بعد از به نتیجه نرسیدن مذاکرات پشت پرده پی‌اس‌جی تصمیم گرفت جنگی علنی با ستاره‌اش آغاز کند.

پاریسی‌ها ابتدا نام کیلیان امباپه را برای تور تابستانی ژاپن خط زدند و بدون او راهی آسیا شدند.در بازگشت هم اعلام شد که امباپه به صورت انفرادی تمرین خواهد کرد و در کنار دیگر بازیکنان قرار نخواهد گرفت.

اقدام امروز پی‌اس‌جی برای برداشتن تصویر امباپه از دیوارهای پارک دو پرنس دعوا را به بالاترین حد تنش خواهد رساند. به نظر می‌رسد پی‌اس‌جی قصد عصبانی کردن کیلیان امباپه را دارد و می‌خواهد او را به این نتیجه برساند که اصرار بر موضعش برای او تبعاتی سخت خواهد داشت.

امباپه همسایه مسی در امریکا؟

بعد از عربستان و رئال مادرید، به نظر می‌رسد امباپه طی روزهای آینده با یک پیشنهاد بزرگ از آمریکا مواجه می‌شود.

بر اساس گزارش‌ها، مدیران لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا در حال بررسی احتمال یک انتقال شوکه کننده برای کیلیان امباپه، فوق ستاره فراری پاری سن، ژرمن هستند.

آینده امباپه در پاریس در تابستان امسال موضوع گمانه‌زنی‌های زیادی بود و پاری سن ژرمن مصمم است تا قبل از پایان قرارداد او در سال آینده، از فروش این بازیکن پول زیادی به دست بیاورد.

ارزشمند ترین بازیکنان لیگ برتر

این باشگاه فرانسوی پیشنهاد شگفت‌انگیز 332 میلیون دلاری عربستان سعودی را در ماه گذشته پذیرفت اما امباپه مذاکره با نمایندگان باشگاه الهلال عربستان را رد کرد.

این بازیکن 24 ساله حتی آماده خواهد بود که در آخرین فصل خود در پاری سن ژرمن روی نیمکت بنشیند، در تابستان آینده به صورت رایگان از این تیم جدا شود و سپس یک قرارداد بزرگ را با رئال مادرید امضا کند.

با این حال، نشریه اسکاتلندی دیلی رکورد گزارش می‌دهد که امباپه به زودی ممکن است پیشنهادی برای انتقال و بازی در ایالات متحده دریافت کند!

پس از انتقال لیونل مسی به اینترمیامی در اوایل تابستان، مدیران ام‌ال‌اس در حال آماده سازی یک قرارداد بزرگ برای ستاره فرانسوی هستند.

از ماه گذشته که پاری سن ژرمن مشخص کرد برای فروش امباپه آماده است، مدیران لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا در حال آماده سازی یک پیشنهاد خیره کننده هستند.

چنین انتقال قابل توجهی احتمالاً نیازمند همان نوع ساختار مالی جدیدی است که این لیگ برای جذب مسی استفاده کرده بود. کمپانی اپل، شریک ام‌ال‌اس در حق پخش تلویزیونی، به پراخت دستمزد مسی در اینتر میامی کمک می‌کند.

پنجره نقل و انتقالات باشگاه‌های آمریکایی هفته گذشته بسته شد و باشگاه‌ها می‌توانند در پایان ژانویه دوباره خریدهای جدید خود را ثبت کنند.

با این حال، در آن زمان، امباپه اگر تا آن تاریخ همچنان بازیکن پاری سن ژرمن باشد، واجد شرایط مذاکره برای انتقال رایگان به رئال مادرید در تابستان آینده خواهد بود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امباپه نزدیک تر از همیشه به خروج از پاریس
P