اوتاویو جدیدترین خرید النصر

اوتاویو جدیدترین خرید النصر

خرید جدید النصر از پورتو! اوتاویو گران ترین فروش تاریخ اژدهای پرتغال

اوتاویو جدیدترین خرید النصر – با اعلام فابریزیو رومانو، اوتاویو نیز با النصر به توافق رسید و این بازیکن راهی عربستان می‌شود.

خریدهای النصر در بازار تابستانی تمامی ندارد و مدیران این باشگاه برای تقویت تیم خود، از چند روز پیش مذاکرات خود را با باشگاه پورتو آغاز کردند و در نهایت موفق شدند تا اوتاویو مونتیرو را به خدمت بگیرند.

ملی پوش 28 ساله پرتغالی که در سال 2014 به پورتو پیوست و یک سال را به صورت قرضی برای ویتوریا گیمارش به میدان رفت، در طول این سالها 283 بازی برای اژدها انجام داد و موفق به کسب 9 عنوان قهرمانی در رقابت های مختلف شد.

اوتاویو که به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر پرتغال انتخاب شد، با پیشنهادی وسوسه کننده از سوی النصر روبرو شد و در نهایت پس از توافق پورتو با تیم سعودی، مجوز حضور این بازیکن در عربستان صادر شد.

طبق اعلام فابریزیو رومانو، النصر برای جذب اوتاویو، مبلغ 60 میلیون یورو را به صورت اقساط به پورتو پرداخت خواهد کرد. هنوز از میزان دستمزد اوتاویو خبری منتشر نشده و این بازیکن قرار است به زودی تست های پزشکی را پشت سر بگذارد. پیوستن اوتاویو به النصر با مبلغ 60 میلیون یورو، رکورد گران ترین انتقال تاریخ اژدها را به ثبت رساند.

عصبانیت سرمربی پورتو

سرجیو کونسیسائو از عملکرد باشگاه در فروش اوتاویو به شدت ناراحت است.

با قطعی‌شدن انتقال اوتاویو به النصر عربستان، حالا پورتو در خط میانی یکی از ارزشمندترین بازیکنان خود را در اختیار نخواهد داشت.

این مساله به خودی خود اتفاقی معمول در باشگاه پورتو است که طی سالیان گذشته ستاره‌های پرشماری را به فروش رسانده است.

با این حال، سرجیو کونسیسائو، سرمربی موفق پورتو، روی فروش این بازیکن یک شرط بزرگ قرار داده بود و آن، دریافت یک‌جای بند آزادسازی اوتاویو بود.

النصری‌ها به صورت اقساطی مبلغ را به سفیدآبی‌ها پرداخت خواهند کرد تا کونسیسائو از هیات مدیره و مالک باشگاه ناراحت شد.

ناراحتی‌ای که پنهان هم نشده و ابولا در مطلبی به این موضوع پرداخته است. به‌خصوص که ژائو موتینیو انتخاب مالک باشگاه بوده و در اولویت‌های این سرمربی قرار نداشته چرا که کونسیسائو سخت به دنبال جذب آلن وارلا و نیکو گونزالس بود.

پیش بازی کریستال‌پالاس و آرسنال

مربی احساس می‌کند که اهداف ورزشی برای فصل 2023/24 ممکن است به شدت به خطر بیفتد. اهدافی چون صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا و قهرمان شدن با ترکیبی که هنوز محدودیت‌هایی دارد، به خصوص در خط میانی، چیزی است که رسیدن به آن آسان نیست.

اوتاویو قابلیت بازی در پست های مختلف‌وینگر راست و چپ و هافبک وسط را دارد و در سال‌های اخیر همواره در ترکیب پورتو و در کنار مهدی طارمی به میدان رفته و یکی از بازیکنان کلیدی در تیم سرجیو کونسیسائو بوده است.

خروج اوتاویو از لیست پورتو در شرایطی که این سرمربی در محرومیت خود حساب زیادی روی ملی‌پوش تیمش باز کرده بود، برای کونسیسائو هضم‌شدنی نبوده و باید دید این چهره پرتغالی روی سکوها چه رفتاری از خود نشان خواهد داد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اوتاویو جدیدترین خرید النصر
P