اورتون در آستانه سقوط؛لمپارد در خطر اخراج!

اورتون در آستانه سقوط؛لمپارد در خطر اخراج!

اورتون در آستانه سقوط؛لمپارد در خطر اخراج!

__ __ __ __ __ __ __

اورتون با قبول شکست 2-0 شب گذشته مقابل وستهم، با 15 امتیاز در جایگاه ماقبل آخر لیگ برتر انگلیس قرار گرفت تا کار لمپارد سخت تر شود.

 

اورتون شب گذشته مقابل وستهم شکست خورد تا به رده نوزدهم جدول رده بندی سقوط کرده و برای دومین فصل متوالی در منطقه قرمز سقوط به دسته یک قرار بگیرد،این موضوع خشم هواداران را به همراه داشت.

مدیران ارشد باشگاه اورتون از جمله رئیس هیئت مدیره، مدیر مالی و مدیراجرایی به دلایل امنیتی در بازی شب گذشته حضور نداشتند؛ گویا آنها پیش بینی می کردند که قرار است شکستی دیگر رقم بخورد براساس گزارش ها، بعد از بازی شکست 4-1 مقابل برایتون رئیس باشگاه مورد حمله فیزیکی قرار گرفته و یکی دیگر از مدیران نیز تهدید به مرگ شده بود.

هواداران اورتون در شرایطی از نتایج ضعیف تیم خود رنج می برند که از سال 2016 تا به الان، ششمین تیم لیگ برتر از نظر هزینه بوده اند،آنها اما فقط 15 گل در لیگ به ثمر رسانده اند تا دومین خط حمله ضعیف فصل باشند شکست مقابل رقیب مستقیم جدولی (وستهم) در شرایطی رقم خورد که لمپارد امیدوار بود با کسب سه امتیاز، کمی شرایط را به نفع خود تغییر دهد،در شرایط کنونی به نظر می رسد که ستاره سابق خط میانی چلسی در آستانه اخراج قرار گرفته باشد.

لمپارد از زمان هاوارد کندال (فصل 98-1997) کمترین درصد برد در میان مربیان اورتون را داشته است. در چنین شرایطی به نظر می رسد که اخراج او، اعتراض زیادی به همراه نداشته باشد،البته عده زیادی از دوست داران اورتون عقیده دارند که مشکلات این تیم فراتر از تغییرات این چنینی است.

این اتفاق یک سال پیش برای رافا بنیتس رخ داد و او زمانی که آبی ها در مکان پانزدهم بودند، اخراج شد،همین رفتار در ادامه با رونالد کومان و مارکو سیلوا شد و این در حالی بود که هر دو مربی با اهداف بلند مدت جذب شده بودند.

مشیری اخراج لمپارد دست من نیست!

نتایج ضعیف اورتون در چند فصل اخیر باعث شده که هواداران این تیم از مشیری و تصمیماتی که گرفته هم عصبانی باشند. آن‌ها حتی تهدید کرده بودند که در صورت حضور او در ورزشگاه خانگی این تیم اتفاقات بدی برای برایش رقم خواهد خورد.

اما نکته عجیب این‌جاست که فرهاد مشیری حاضر نشد در پاسخ به سوالی درباره آینده لمپارد توضیحی بدهد و صرفا گفت:من نمی‌توانم در این باره اظهارنظر کنم،تصمیم‌گیری در این باره برعهده من نیست.

با توجه به این که مشیری پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد مالکیت باشگاه اورتون را واگذار کند، به نظر می‌‎رسد که شرایط خاصی در این باشگاه به وجود آمده که تا چند هفته آینده به صورت عمومی اعلام خواهد شد.

صحبت های لمپارد:

من هیچ تردیدی درباره روحیه این تیم ندارم،بازیکنان نشان دادند که در حال حاضر شرایط آسانی نداریم چون بسیاری از مردم حرف می‌زنند اما ما باید عمل کنیم،آنها این کار را به خوبی انجام دادند و من واقعا به آنها افتخار می‌کنم،ما در این فصل خوش شانس نبودیم و نتوانستیم نتایج دلخواه هواداران را به دست بیاوریم اما من به شما قول میدهم شرایط تیم بهتر میشود! ما کاندید سقوط نیستیم و در لیگ خواهیم ماند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اورتون در آستانه سقوط؛لمپارد در خطر اخراج!
P