ایا فوق ستاره پرتغالی، کریستیانو رونالدو به چلسی می‌پیوندد.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو به چلسی میپیوندد؟

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی حال حاضر منچستریونایتد و تیم ملی پرتغال است. رونالدو نیاز به تعریف خاصی ندارد چون همه میداند. و باز هم شاید یک چیزای این فوق ستاره را ندانند. رونالدو که جزو بازیکن های اصلی منچستریونایتد به شمار میرود. از وضعیت تیم اش اصلا راضی نیست. این بازیکن که به اقای چمپیونزلیگ معروف است. تیم اش به لیگ اروپا رفته و این فصل در لیگ قهرمانان نیست. نگرانی رونالدو و ناراحتی این ستاره برای همین است و توی این چند وقت فشار زیادی روی مدیرای منچستریونایتد اورده که اجازه خروج این بازیکن را بدهند. چلسی و اتلتیکو خریدار این بازیکن هستند اما..

توخل میخواست رونالدو را جذب کنید اما با صحبت های رالف رانکینگ نظرش تغییر کرد ؟!.

طبق نظریه دونسان کاتلس. مالک جدید چلسی با اومدن کریستیانو رونالدو موافق بود. اما توخل تحت تاثیر توصیه رالف رانکینگ قرار گرفت و با اومدن کریستیانو رونالدو مخالفت بریم نظریه های هر رسانه معتبر رو راجب این چند وقت ببینیم.

فابریزیو رومانو :

 

خورخه مندز رونالدو را به ناپولی پیشتهاد داده اما فقط این معامله طوری قبول میشود که ویکتور اوسیمن هم در این معامله باشد.

 

تایمز :

 

رالف رانکینگ مربی و استاد سابق توماس توخل، به توماس توخل گفته از جذب کریستیانو رونالدو صرف نظر کند و توماس توخل هم منصرف شد.

 

فابریزیو رومانو :

 

امدن یا نبامدن دپای به رونالدو بستگی دارد. اگر کریستیانو رونالدو برود. ممفیس دپای یا انتونی به منچستریونایتد خواهند امد.

 

جاناتان شراگر :

 

تمامی خبر های پیوستن کریستینانو رونالدو به اسپورتینگ لیسبون فیک تست. کریستیانو رونالدو به اسپورتینگ لیسبکن به احتمال نود درصد نمی.پیوندد.

 

میگل دلینی :

 

منچستریونایتد به گاکپو علاقه دارد و در صورت رفتن  رونالدو. منچستریونایتد سریع جذب به اقدام گاکپو مبکند.

 

باید ببینیم این فوق ستاره به کدام تیم می.پیوندد. چلسی یا اسپورتینگ لیسبون با ناپولی. از نظر ما : احتمال تمدید رونالدو هفتاد درصد است. باید منتظر بمانیم، تیک تاک !

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کریستیانو رونالدو
P