بارسلونا به دنبال جذب بنجامین پاوارد در تابستان

بارسلونا به دنبال جذب بنجامین پاوارد در تابستان

بارسلونا به دنبال جذب بنجامین پاوارد در تابستان

__ __ __ __ __ ___

بر اساس اعلام روزنامه اسپورت، چاپ کاتالونیا، باشگاه بارسلونا به درخواست ژاوی به دنبال جذب مهره‌ای جدید در پست دفاع راست است و به این منظور بنجامین پاوارد، مدافع فرانسوی بایرن مونیخ را هدف گرفته است.

پاوارد تا سال 2024 با بایرن قرارداد دارد ولی اسپورت می‌گوید به اطلاعاتی دست یافته که نشان می‌دهد این مدافع فرانسوی به ترک باشگاه باواریایی بی‌میل نیست.

بارسلونا در حال حاضر در پست دفاع راست با مشکل مواجه است و ژاوی نتوانسته مدافع مد نظرش برای این پست را مشخص کند،با اینکه سرخی روبرتو در فصل جاری یازده بار در این پست به میدان رفته ولی قرارداد او در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و همین باعث نگرانی بارسا شده است.

بارسایی‌ها امسال تابستان هکتور بیرین را از آرسنال به خدمت گرفتند تا مشکل این پست را حل کنند اما او در این فصل تنها چهار بار به میدان رفته و این نشان می‌دهد که ژاوی از عملکرد بیرین راضی نیست.

مشکلات ژاوی در این پست تا حدی قابل توجه است که ژول کنده فرانسوی که پست تخصصی‌اش دفاع وسط است به درخواست او چند بار به عنوان دفاع راست وارد زمین شده است و در بسیاری از مسابقات نیز از ارائوخو استفاده شده است!.

 

علاقه پاوارد به بارسلونا

اسکای اسپورت آلمان مدعی شده که رئال مادرید علاقه زیادی به جذب این مدافع فرانسوی دارد اما بعید است که شانسی برای در اختیار گرفتن او داشته باشد چون مقصد مورد علاقه او نوکمپ است و شانس این باشگاه برای به خدمت گرفتن او بسیار بیشتر است.

روزنامه آلمانی بیلد هم با تایید این موضوع اعلام کرده که مذاکرات برای انتقال او به بارسا به زودی آغاز خواهد شد اما باید دید که آیا دو باشگاه می‌توانند بر سر مبلغ انتقال این بازیکن با یکدیگر به توافق برسند یا شرایط برای پاوارد بیش از پیش در آلیانز آرنا پیچیده خواهد شد.

 

ایجنت پاوارد در بارسلون

رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند مدیر برنامه‌های بنجامین پاوارد در حال حاضر در شهر بارسلون حضور دارد و مشغول مذاکره با مدیران بارسا درباره انتقال این ستاره بایرن مونیخ است.

حضور پینی زاهاوی، یکی از ایجنت‌های مشهور دنیای فوتبال، در شهر بارسلون به گمانه‌زنی‌هایی درباره انتقال دفاع راست فرانسوی بایرن مونیخ به باشگاه کاتالان دامن زده است.

روزنامه کاتالان اسپورت اعلام کرد پینی زاهاوی در شهر بارسلون حضور دارد و مزاکراتی با مدیران بارسلونا انجام داده است!.

جالب اینجا است که مدیریت برنامه‌های پاوارد نه به عهده زاهاوی بلکه به عهده ایجنت دیگری به نام جوزف موهان است. اما به گزارش اشپورت1 موهان برای بالا بردن شانس انتقال پاوارد به بارسا با پینی زاهاوی تماس گرفته و از او که رابطه نزدیک‌تر با باشگاه کاتالان دارد خواسته که در موضوع انتقال این مدافع فرانسوی وارد عمل شود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارسلونا به دنبال جذب بنجامین پاوارد در تابستان
P