بارسلونا به دنبال دو هافبک از لیگ جزیره

بارسلونا به دنبال دو هافبک از لیگ جزیره

بارسلونا به دنبال دو هافبک از لیگ جزیره

ــ ــ‌ ــ‌ ــ ــ ــ

ژاوی هرناندز برای تقویت تیمش دو بازیکن از لیگ جزیره انگلیس را در لیست خریدش گذاشته است و به مدیران باشگاه اعلام کرده است مذاکرات خود را برای جذب این دو بازیکن آغاز کنند.

قرارداد سرخیو بوسکتس کاپیتان بارسا، در پایان فصل تمام می شود و او قصد جدایی دارد. هنوز هیچ پیشرفتی در مذاکرات تمدید اتفاق نیفتاده و بوسکتس هر روز به جدایی از بارسا نزدیک تر می شود. نشریات کاتالونیا در هفته های اخیر از شروع تلاش های باشگاه برای پیدا کردن بهترین جانشین برای بوسکتس خبر دادند.

 

گزینه اول روبن نوس:

روبن نوس
روبن نوس

روبن نوس در سال 2017 با مبلغ 18 میلیون یورو از پورتو پرتغال راهی ولورهمپتون شد.

روبن نوس کاپیتان پرتغالی ولورهمپتون، گزینه نخست جانشینی بوسکتس است و حتی احتمال جذب او در انتقالات زمستانی نیز بالاست. قرارداد نوس با ولورهمپتون تا سال 2024 اعتبار دارد ولی ژرژ مندس، مدیر برنامه های نوس مذاکرات ابتدایی با بارسا را شروع کرده است.

روبن نوس درباره خبر علاقه بارسلونا گفت:

چه کسی دوست ندارد برای بارسلونا بازی کند؟ بارسا از بهترین باشگاه های دنیاست و در مجموع هر بازیکنی دوست دارد برای چنین باشگاهی بازی کند. اینکه یکی از گزینه های بارسلونا هستم، برایم باعث افتخار و غرور است.

اما من با وولوز قرارداد دارم و فعلا همه تمرکزم روی بازی های پیش رو است، اینجا رقابت بالاست و اگر خوب نباشید، جایگاه‌تان در ترکیب ثابت را از دست خواهید داد.

طبق ادعای رسانه های انگلیسی و اسپانیایی، ولورهمپتون برای فروش نوس رقم 40 میلیون یورو می خواهد ولی بارسا خوشبین است او را با قرارداد قرضی و بند خرید دائمی به خدمت بگیرد.

گزینه دوم جورجینیو

جورجینیو
جورجینیو

جورجینیو که در تابستان 2018 با قراردادی به ارزش 57 میلیون یورو از ناپولی راهی چلسی شد،

بارسلونا با مشکلات مالی شدید روبه‌رو است و با جذب بازیکنان آزاد، متحمل هزینه های گزاف نخواهد شد، بارسا در تابستان نقل انتقالاتی فصل جاری فرانک کسیه، آندریاس کریستنسن و هکتور بیرین را به همین شیوه جذب کرد.

قرار داد جورجینیو با باشگاه چلسی در فصل آینده به اتمام خواهد رسید و بارسلونا مذاکرات خود را برای جذب رایگان ستاره خط هافبک چلسی آغاز کرده است.

ژوائو سانتوس مدیر برنامه های جورجینیو، در روز های گذشته در دفتر باشگاه بارسلونا حضور یافته است و صحبت هایی نیز برای انجام این انتقال انجام داده است.

جورجبنیو در واکنش به پیشنهاد بارسلونا گفت:

من هم اکنون بازیکن چلسی هستم و با این باشگاه قرار داد دارم و تمام تلاشم را برای این تیم خواهم کرد و سپس در فصل اینده مشخص میشود از چه تیمی بازی خواهم کرد در حال حاظر از بودن در لندن خوشحالم.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارسلونا به دنبال دو هافبک از لیگ جزیره
P