بارسلونا به دنبال مارکو،آسنسیو یاغی جدید؟

بارسلونا به دنبال مارکو،آسنسیو یاغی جدید؟

بارسلونا به دنبال مارکو،آسنسیو یاغی جدید؟

ــ‌ــ‌ـ ـــــ ـــــ ـــــ ـــــ

مارکو آسنسیو ستاره رئال مادرید، مورد توجه بارسلونا است و این باشگاه کاتالان برنامه‌ریزی برای جذب او را آغاز کرده است.

قرارداد مارکو آسنسیو با باشگاه رئال مادرید کمتر از یک سال باقی مانده و دلخوری‌های اخیر بین او و باشگاه اسپانیایی باعث شده شایعاتی درباره احتمال جدایی او از رئال مطرح شود.

آسنسیو در دوران کارلو آنچلوتی روز به روز بیشتر به حاشیه رانده شده و اخیرا به همین علت نارضایتی خود را به صورت علنی نشان داد. در دیدار رئال و مایورکا تصاویر تلویزیونی نشان داد که او از نیمکت‌نشینی به شدت خشمگین است.

در تابستان امسال به نظر می‌رسید آسنسیو به جدایی از رئال نزدیک است دو باشگاه میلان ایتاایا و لیورپول از انگلیس شرایط این بازیکن را برسی کردند اما به علت دستمزد بالای مارکو آسنسیو این اتفاق نیفتاد تا او همچنان پیراهن سفید به تن داشته باشد.

روزنامه موندو دپورتیوو امروز در ادعایی جنجالی

اعلام کرد به خبرهایی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد بارسلونا با نظر مستقیم ژاوی هرناندز در تلاش است در ماه ژانویه برای جذب آسنسیو تلاش کند.

سن مناسب، تکنیک بالا و تطبیق‌پذیری تاکتیکی سه ویژگی‌ای است که ژاوی و مدیران بارسلونا را به این نتیجه رسانده که آسنسیو می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای تیم‌شان باشد.

شروع کار آسنسیو تا به امروز

asensio
asensio

مارکو آسنسیو در تیم مایورکا بود که از 11 سالگی با این باشگاه همراه بود. او در 17 سالگی در دسته دوم اسپانیا به میدان رفت. در آن فصل، او 56 بازی انجام داد و 7 گل برای مایورکا به ثمر رساند. رئال مادرید مارکو آسنسیو را در دسامبر 2014 وقتی 18 ساله بود و فقط 14 ماه برای مایورکا بازی کرده بود را با پرداخت مبلغ 3.5 میلیون یورو به خدمت گرفت.

آسنسیو در ابتدای کار با حضور یک فصلی خود به عنوان پدیده لالیگا فصل ۲۰۱۵–۲۰۱۶ انتخاب شد. آسنسیو در ادامه تا پیش فصل ۲۰۱۷ لالیگا در هر سه تورنمنت معتبر سوپرجام اروپا، سوپرجام فوتبال  که حضور داشت، موفق به گلزنی شد. وی در تیم ملی زیر ۲۱ سال اسپانیا نیز خوش درخشید و در رقابت‌های یورو زیر ۲۱ سال اروپا ۲۰۱۷ به عنوان بهترین مهاجم مرکزی مسابقات انتخاب شد.

افتخارات مارکو آسنسیو با کهکشانی ها

مارکو آسینسیو با رئال مادرید 13 جام به دست اورد.

سه قهرمانی در لیگ قهرمانان سه قهرمانی در لالیگا دو قهرمانی در سوپرجام اروپا سه قهرمانی در سوپر جام اسپانیا و دو قهرمانی در جام باشگاه های جهان افتخارات آسنسیو با رئال مادرید.

صحبت های آسنسیو در واکنش به پیشنهاد بارسا

مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید، شایعه پیوستنش به بارسلونا را تکذیب نکرد.

صادقانه باید بگویم که چیزی نمی‌دانم. نام‌های بسیاری مانند نام بارسا مطرح شده است اما فعلا تمرکز من روی زمان حال است و آماده هستم تا با تمام وجود برای تیم ملی و تیم باشگاهی‌ام بازی و تلاش کنم.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارسلونا به دنبال مارکو،آسنسیو یاغی جدید؟
P