بازگشت قائدی به امارات؟

بازگشت قائدی به امارات

کار استقلال سخت تر شد؛ پیشنهاد عربستانی ها به وینگر بوشهری رسید!

بازگشت قائدی به امارات – مهدی قائدی می‌گوید که از چند تیم اماراتی از جمله اتحاد کلباء و باشگاه‌های قطری و عربستانی پیشنهاد دارد.

حفظ مهدی قائدی یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های هواداران استقلال از مدیریت این باشگاه است.بازیکن مهم و تأثیرگذاری که فصل گذشته روی 16 گل آبی‌پوشان تأثیر مستقیم گذاشت و چندین پنالتی نیز برای تیمش گرفت.

این بازیکن در تابستان گذشته با انتقالی قرضی از شباب الاهلی به استقلال آمد و با پایان قراردادش، وضعیت نامشخصی دارد. باید سرمربی جدید تیم اماراتی درخصوص قائدی تصمیم گیری کند و آبی‌ها امیدوار به حفظ او هستند ولی این وینگر بوشهری پیشنهاداتی هم از چندین کشور دارد.

بازگشت مهدی قائدی به استقلال صحت دارد؟

قاعدی گفت:من از چند تیم اماراتی دیگر پیشنهاد دارم. همچنین از چند کشور دیگر در حوزه خلیج فارس از جمله قطر و عربستان پیشنهاداتی به دستم رسیده است.

مدیر برنامه‌هایم پیگیر این موضوع است. من با آقا فرهاد خیلی در ارتباطم و حداقل هر دو، سه هفته یک بار با همدیگر صحبت می‌کنیم. چه ایران باشیم یا امارات.

قائدی در پایان گفت: آقای مجیدی خیلی جویای حال من است و سال گذشته نیز (بابت عملکرد در اتحاد کلباء) به او تبریک گفتم. او عملکرد خوب داشت و البته به نظرم کمی بدشانس بود. امیدوارم امسال موفق‌تر از پارسال باشد.

مذاکرات استقلال با شباب الاهلی

قائدی که مهمان برنامه ورزشگاه بود، در پاسخ به سوال مجری برنامه در مورد اینکه شباب الاهلی یک میلیون درهم جریمه بابت تأخیر در پرداخت اقساط انتقال او را بخشیده و آیا ممکن است بر سر انتقال قطعی او به استقلال با مدیران باشگاه به توافق برسد، پاسخ داد.

روز گذشته حیلی مفصل با آقای کریمی صحبت کردم. در حال حاضر من بازیکن شباب الاهلی هستم. چون یکسال قرضی آمده بودم و قراردادم با استقلال تمام شده است.

قلم قرمز پوچتینو روی نام فلیکس

 از امروز مذاکراتمان با شباب الاهلی آغاز شده است. باید ببینیم روی چه مبلغی توافق می‌کنند و اینکه آیا اصلا توافق می‌کنند یا خیر و نمی‌دانم برنامه‌شان چیست. چون خود من در اردوی تیم ملی بودم.

در یکی دو روز آینده راهی دبی می‌شوم. آقای کریمی خیلی پیگیر بودند. این مدت با مدیربرنامه‌هایم صحبت نکرده بودم. از او تشکر می‌کنم که با چه وضعیتی من را به استقلال آورد. او رابطه خوبی با آقای کریمی دارد و امیدوارم صحبت‌هایی که در حال انجام است، در نهایت به سود ما و استقلال تمام شود.

پولی که در باشگاه گم شد!

یکی از پرحاشیه‌ترین انتقال‌های فوتبال ایران، موضوع پیوستن مهدی قائدی به شباب الاهلی است. جایی که این بازیکن با انتقالی به میزان یک میلیون و 800 هزار یوور، راهی امارات شد و آبی پوشان درآمد خوبی بابت فروش این وینگر بوشهری کسب کردند.

پس از رسمی شدن پیوستن قائدی به شباب الاهلی، باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای، از آن به عنوان گران‌ترین انتقال تاریخ فوتبال ایران از یک تیم ایرانی به باشگاه خارجی یاد کرد و مدعی شد که خواسته‌های مدیریت استقلال توسط باشگاه اماراتی پذیرفته شده است و به این ترتیب باشوی کوچک به جمع شوالیه‌های سرخ پیوست.

پیشنهاد امارات که آمد با توجه به قراردادی که داشتم، نمی‌توانستم به هیچ وجه راهی لیگ امارات شوم اما با رفتن من به این کشور هم پول بسیار خوبی به باشگاه استقلال می‌رسید. مبلغی که از انتقال من به باشگاه می‌رسید می‌توانستند بدهی استراماچونی و خیلی از بدهی‌های باشگاه را بپردازند.

این پیشنهاد را قبول نکردم، اما مجبور هم بودم. همه مبلغی را می‌گویند اما پول انتقال من به الاهلی یک میلیون و ۸۰۰ هزار یورو بود. نمی‌دانم آن پول چه شد اما هم می‌توانستند کل بدهی‌های باشگاه را پرداخت کرده و  هم می‌توانستند بازیکنان خوبی را هم جذب کنند اما نمی‌دانم آن پول به چه کسی رسید. آن پول ناپدید و هیچکس هم پیگیرش نشد. سررشته‌ای هم از کارهای مدیریتی ندارم و واقعا نمی‌دانم چه شد که آن پول ناپدید شد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت قائدی به امارات
P