بازگشت لوکاکو به اینترمیلان

بازگشت لوکاکو به اینترمیلان

بازگشت لوکاکو به اینترمیلان

__ __ __ __ __ __ __ __ __

لوکاکو پس از پشت سر گذاشتن یک فصل فوق العاده خوب با اینترمیلان و کسب عنوان قهرمانی و پایان دادن به سلطه یوونتوس در سری آ در فصلی که توانست در ۷۲ بازی ۴۶ گل به ثمر برساند مورد توجه چلسی قرار گرفت و علارغم اعتراض هواداران تیم اینترمیلان به چلسی پیوست تا به گران قیمت ترین بازیکن تاریخ سری آ تبدیل شود که از این لیگ به سایر لیگ های بزرگ انتقال می شود تبدیل شود.

لوکاکو
لوکاکو

لوکاکو که سابقه بازی در چلسی را داشت با شور و علاقه خاصی به این تیم پیوست و بسیاری از فوتبال دوستان و دوست داران باشگاه چلسی در ابتدا و با توجه به عملکرد خوب این بازیکن در اینترمیلان از این انتقال بسیار راضی و خوشنود بودند اما اوضاع در تیم چلسی به گونه ای که این بازیکن و دیگران انتظارش را داشتند پیش نرفت و او نتوانست در این باشگاه خودی نشان دهد.

مصدومیت جزئی او و همچنین مبتلا شدن این بازیکن تنومند به ویروس کرونا باعث شد تا توخل به نوعی از او دلسرد شود و زمان کمتری به این بازیکن برای حضور در زمین بدهد.در همین گیر و دار بود که لوکاکو در یک مصاحبه جنجالی به شرایطش در چلسی اعتراض کرد و اعلام کرد که اصلا از شرایطی که در چلسی برایش ایجاد شده است راضی نیست و به نوعی توخل را متهم کرد که با توجه با تاکتیک او جایی در تیم ندارد و دوست دارد تا دوباره به اینتر برگردد و برای این تیم میلانی بازی کند و از صمیم قلب برای این تیم آرزوی موفقیت کرد.

پس از انجام این مصاحبه توسط لوکاکو توخل در مصاحبه که قبل از بازی مقابل لیورپول انجام داده بود گفت که این اظهارات لوکاکو برای او نمی تواند چیزی را تغییر دهد و لوکاکو باید اصول حرفه ای گری را رعایت کند و مطیع تصمیمات او باشد.

بعد از انجام این مصاحبه و کدورتی که بین توخل و لوکاکو به وجود آمده بود ، مسئولان اینتری با زیرکی توانستند از این بگو مگو ها و اب گل آلود ماهی بگیرند و با ارائه پیشنهادی به لوکاکو را به حضور دوباره در اینتر راضی کنند.

رومل لوکاکو که بازگشت دوباره اش به اینتر همانند بار قبل مورد توجه  هواداران اینتر قرار نگرفت اعلام کرد که از حضور خود در این تیم میلانی بسیار خوشحال است و دوست دارد تا دوباره اینتر را در رسیدن به موفقیت همراهی کند. خبر قطعی شدن انتقال لوکاکو به این تیم آبی پوش میلانی در حالی منتشر شد که مدیر باشگاه اینتر با انتشار ویدویوی کوتاهی از خودش و لوکاکو در پشت بام باشگاه اینتر به شکل عجیب و متفاوتی از این انتقال پرده برداشت.

لوکاکو که قراردادی ۵ ساله با باشگاه آبی پوش لندنی یعنی چلسی را دارد به صورت قرضی به اینتر پیوست و پس از اعلام خبر رسمی این انتقال مشخص شد که لوکاکو پیراهن شماره ۹۰ را در این تیم در لیگ برتن خواهد کرد.

این بازیکن تنومند بلژیکی که از قدرت بدنی بسیار زیادی برخوردار است یک مهاجم چاچوب شناس بسیار خوبی است که در تیم چلسی نتوانست آنطور که باید و شاید خودی نشان بدهد و با بازگشت دوباره به اینتر در فکر این است که خط حمله اینتر را با حضور بازیکنانی همچون لاتارو مارتینز و ادن ژکو و سانجز زهردارتر از قبل کند و در سال منتهی به جام حهانی قطر جایگاه خود را در تیم ملی بلژیک مستحکم تر کند.

یکی دیگر از چیزهایی که بسیار طرفداران فوتبال جهان را مشتاق می کند تا آن را ببنند قطعا تقابل این بازیکن با بازیکن پا به سن گذاشته سوئدی میلان یعنی زلاتان ابراهیموویچی است که در سال اخر حضور لوکاکو در سری آ با این بازیکن پر حاشیه بگو مگویی را داشت می تواند باشد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت لوکاکو به اینترمیلان
P