بازگشت مندی به فوتبال

بازگشت مندی به فوتبال

رسمی؛بنجامین مندی به لوریان فرانسه پیوست

بازگشت مندی به فوتبال – بنجامین مندی، مدافع فرانسوی سابق سیتی، پس از دوری طولانی مدت از زمین چمن، به لیگ یک فرانسه برگشت و از این پس برای لوریان بازی خواهد کرد.

باشگاه لوریان امروز رسما تایید کرد که بنجامین مندی را به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی تا سال 2025 جذب کرده است. مندی که از دو سال پیش به دلیل درگیری در پرونده تجاوز جنسی به دور از فوتبال بوده و اخیرا توانست از همه اتهاماتش تبرئه شود، بار دیگر به فوتبال باز خواهد گشت. مندی از سال 2017 به سیتی پیوست و اخیرا قراردادش به اتمام رسید.

او با قراردادی دو ساله برای لوریان به میدان خواهد رفت در حالی که پیش از این در لیگ فرانسه سابقه بازی برای تیم‌های بزرگ مارسی و موناکو را در کارنامه دارد. در کارنامه مندی 29 ساله 10 بازی ملی نیز دیده می‌شود.

بازگشت مندی به فوتبال بعد از چند سال

در روزهای اخیر و پس از تبرئه او ستاره‌هایی چون وینیسیوس و پل پوگبا از وی حمایت کردند و آرزو کردند بازگشتی خوب به فوتبال داشته باشد. باید دید این مدافع چپ جنجالی در تیم جدیدش به روزهای خوب خود باز می‌گردد یا خیر.

تبرئه گران ترین مدافع چپ سابق دنیای فوتبال

مندی در سال 2017 با رقم 57 میلیون یورو از موناکو به منچستر سیتی پیوست و لقب گران ترین مدافع چپ تاریخ فوتبال را برای مدتی به خود اختصاص داد اما حواشی باور نکردنی این مدافع فرانسوی را از ترکیب سیتی و زمین چمن فوتبال دور کرد و راهی زندان کرد.!

این بازیکن 28 ساله متهم به حمله به یک زن 24 ساله در عمارت چهار میلیون پوندی خود در موترام سنت اندرو، چشایر در اکتبر 2020 بود. مندی همچنین متهم به تجاوز به زنی 29 ساله بود که ادعا شده بود، دو سال قبل او را در خانه‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده بود. این تبرئه پس از آن صورت می‌گیرد که او از 6 مورد تجاوز در دادگاه قبلی در ژانویه تبرئه شد.

این ملی پوش سابق فرانسوی پس از اعلام حکم دادگاه و تبرئه توسط هیئت منصفه شروع به گریه کرد. هیئت منصفه متشکل از 6 مرد و 6 زن حدود 3 ساعت و 15 دقیقه برای رسیدن به نتیجه نهایی بحث کردند.

در دادگاه قبلی از 6 فقره تجاوز جنسی تبرئه شده بود اما هیئت منصفه در دو مورد تجاوز به عنف و اقدام به تجاوز به عنف، موفق به صدور حکم نشدند که باعث محاکمه مجدد شد.

اولین واکنش مندی پس از بیگناهی

بنجامین مندی، بازیکن سابق منچسترسیتی، در دادگاه چستر در دو مورد اتهام تجاوز بی‌گناه شناخته شد‌.

بنجامین مندی در دو مورد تجاوز و اقدام به تجاوز توسط هیئت منصفه دادگاه چستر کراون بی‌گناه شناخته شد. این ملی پوش فرانسوی پیش از این در 7 اتهام تجاوز علیه چهار زن بی‌گناه شناخته شده بود.

تورس در لیست خروج ژاوی

قهرمان جام جهانی با فرانسه در سال 2018، پس از سه ساعت و 15 دقیقه بررسی هیئت منصفه پس از یک محاکمه دو هفته‌ای، به اتفاق آرا تبرئه شد.

تصویری از مندی هنگام خروج از دادگاه نشان داده شده که همراه وکیلش حضور دارد. مندی پیش از شروع صحبت‌های وکیلش اشک‌هایش را پاک می‌کند و سپس مقابل دوربین‌ها می‌ایستد.

مندی 28 ساله ابتدا در نوامبر 2020 دستگیر شد و در آگوست 2021 توسط باشگاه فوتبال منچسترسیتی تعلیق و بعد از پایان قراردادش بازیکن آزاد شد و در نهایت به کشور خود بازگشت و به تیم لوریان پیوست.

مندی آخرین بازی خود را برای این باشگاه در آگوست 2021 در جریان شکست 1-0 مقابل تاتنهام انجام داد.

این مدافع چپ 50 بازی در لیگ برتر داشته که دو گل زده و 11 پاس گل داده است. مندی همچنین 19 بار در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرد و 5 پاس گل ارسال کرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت مندی به فوتبال
P