بازی ایران و لهستان-نگاهی به برنامه تیم ملی والیبال در هفته سوم VNL

بازی ایران و لهستان-نگاهی به برنامه تیم ملی والیبال در هفته سوم VNL

بازی ایران و لهستان-نگاهی به برنامه تیم ملی والیبال در هفته سوم VNL

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __

هفته سوم لیگ ملت های والیبال برای تیم ملی کشورمان بسیار رویایی و امیدوار کننده شروع شد.

تیم ملی ایران که در بازی نخست هفته سوم رقابت های لیگ ملت ها به مصاف تیم لهستان در خانه حریف رفته بود توانست با نتیجه ۳_۲ این تیم را شکست دهد.

تیم ملی کشورمان که پس از اعمال تغییرات گسترده و جوانگرایی در تیم به این مسابقات قدم گذاشته است  در این دوره از مسابقات روند سینوسی را پشت سر گذاشته است و در نه بازی خود ۵ برد و ۴ باخت را کسب کرده است در حالی در شهر گدانسک لهستان به مصاف تیم لهستان ، تیم دوم جدول رده بندی رفت که شاید خوش بین طرفدار تیم ملی نیز انتظار برد را از این تیم نداشت.

ست اول:

والیبال ایران لهستان
والیبال ایران لهستان

بازی در ست اول بسیار پایا پای و نزدیک شروع شد و این ست در حالی که تیم ملی ایران چندین بار از تیم ملی لهستان جلو افتاده بود با فشار هواداران لهستانی که ورزشگاه را پر کرده بودند با نتیجه ۲۵ _ ۲۱ به نفع لهستانی ها به پایان رسید تا لهستانی ها برنده ست اول بازی باشند.

ست دوم:

در ست دوم که از همان ابتدا معلوم بود جوانان ایرانی برای برد به زمین آمده بودند کار را بسیار محکم و با اقتدار شروع کردند و در اواسط بازی با ایجاد اختلاف امتیاز ۶ امتیازی نسبت به لهستان حاشیه امنیت مطمئنی را ایجاد کردند تا شاگردان عطایی بتوانند ست دوم را با نتیجه ۲۵ _ ۲۳‌ به نفع خود به پایان برسانند.

ست سوم:

در ست سوم لهستانی ها دوباره توانستند با استفاده از فشار هواداران خودی و البته عدم تجربه بازیکنان ایرانی در همان اوایل کار فاصله ۷ امتیازی را با تیم ملی کشورمان ایجاد کنند ، فاصله ای که جبران آن برای هر تیمی در مقابل نخستین تیم جدول رده بندی والیبال کار بسیار دشواری می باشد ، اما جوانان ایرانی با کم کردن فاصله ایجاد شده توانستند کار را در امتیاز ۱۴ به تساوی بکشانند تا فشار روحی روی بازیکنان لهستان بیشتر شود و در نهایت این ست که با بازی فوق العاده جوانان والیبال ایران همراه بود ۲۵ _۲۲ به نفع تیم ملی کشورمان به پایان رسید.

ست چهارم:

ست چهارم نیز به صورت پایا پای آغاز شد و در اواسط این ست جوانان ایرانی با ایجاد اختلاف چهار امتیازی توانستند حاشیه امنیت مناسبی را برای خود ایجاد کنند و در حالی که تیم ملی کشورمان در این ست در امتیاز ۲۰ با اختلاف امتیاز ۳ امتیازی نسبت به لهستان جلو بود روند کار به یک باره تغییر کرد تا این ست هیجان انگیز در نهایت با برتری ۲۷ بر ۲۵ لهستانی ها به پایان برسد تا همه چیز به ست پایانی کشیده شود.

ست پنجم:

اما اوج کار جوانان تیم ملی کشورمان در ست پنجم بود که باعث شد ایران با اختلاف امتیاز ۸ امتیازی نسبت به لهستان این ست را ببرد ، این ست که با هنرنمایی امین اسماعیل نژاد همراه بود کار را برای لهستانی ها بسیار سخت کرده بود و اسماعیل نژاد توانست به تنهایی نسخه لهستانی ها را در این ست بپیچد تا بازی با نتیجه ۱۵ بر ۷ به نفع تیم ملی کشورمان به پایان برسد و ایران این بازی مهم را به نفع خود به پایان برساند.

 

تیم ملی کشورمان با این برد ۵ امتیازی شد تا در رده هشتم جدول شانزده تیمی این رقابت ها قرار بگیرد و امیدهای خود را برای راه یابی به مرحله بعدی این رقابت ها افزایش دهد.

سایر بازی های تیم ملی کشورمان در هفته پایانی مسابقات به شکل زیر است:

پنجشنبه ۱۶ تیر ، ساعت ۱۶:۳۰

ایران در برابر ایتالیا

جمعه ۱۷ تیر ، ساعت ۱۹:۳۰

ایران در برابر اسلوونی

شنبه ۱۸ تیر ، ساعت ۱۹:۳۰

ایران در برابر صربستان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی ایران و لهستان-نگاهی به برنامه تیم ملی والیبال در هفته سوم VNL
P