بازی رسانه ای بیرو برای افزایش دستمزد

بازی رسانه ای بیرو برای افزایش دستمزد

بازی رسانه ای بیرو برای افزایش دستمزد – بعد از فسخ قرارداد، اکنون علیرضا بیرانوند بدون مشکل و در توافقی در صلح و آرامش، قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد. حجت کریمی مدیرعامل استقلال که مامور انفجار بمب بود از سمت خود استفا داد!

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان شماره یک تیم ملی، پس از 72 ساعت جنجالی و پرماجرا، سرانجام راهی باشگاه پرسپولیس شد و پس از مذاکرات نه چندان طولانی، پای قرارداد دوساله را امضا کرد.

این در حالی است که بیرانوند قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده بود و شایعات بسیار زیادی پیرامون انتقالش به استقلال وجود داشت و حتی طرفین مذاکره با یکدیگر را نیز تائید کردند اما در نهایت همه چیز به شکلی متفاوت تغییر کرد.

بازی رسانه ای بیرو برای افزایش دستمزد

بیرانوند اعلام کرده بود که در آستانه یک تصمیم دشوار قرار دارد و صبح امروز نیز علی امیری، معاون ورزشی باشگاه استقلال، به هواداران این تیم گفت مذاکره با بیرانوند ادامه خواهد یافت تا اینکه با ورود وحید امیری به ماجرا، بیرانوند در مسیر بازگشت به پرسپولیس قرار گرفت.
بیرانوند که پیش از فسخ قرارداد نیز قراردادی به مدت دو سال دیگر با پرسپولیس داشت، بار دیگر پای برگه دوساله را امضا کرد تا حضورش در پرسپولیس تا لیگ بیست و چهارم تمدید شود.

مدیران استقلال رفتند!

دقایقی بعد از امضای قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس، علی امیری و حجت کریمی دو مدیر ارشد استقلال از سمت خود استعفا دادند.
استقلال را شاید خیلی‌ها بازنده ماجرای بیرانوند بدانند.
علی امیری نیز با ارسال نامه‌ای به حجت کریمی، استعفای خود را از سمت قائم‌مقامی باشگاه استقلال اعلام کرد.
عضو هیئت مدیره استقلال ابراز امیدواری کرد با حل مشکلات مالی حجت کریمی از تصمیم خود برگردد.
ما با این استعفا مخالف هستیم و امیدواریم که ایشان از تصمیم خود برگردد. باشگاه استقلال با مشکلات مالی روبه‌رو است و آقای کریمی در فصل نقل و انتقالات در اعتراض به این مشکلات حق دارد، اما در تلاش هستیم تا با رایزنی و جذب اسپانسر بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

بازیکنانی که از دست رفتند

جواد نکونام برای تقویت خط دفاعی استقلال به دنبال جذب عارف آقاسی بود و از مدیران باشگاه استقلال خواسته بود تا شرایط حضور دوباره آقاسی را در استقلال فراهم آورند. در شرایطی که این مدافع باتجربه در لیست بازیکنان موردنیاز نکونام بود، اما در بحبوحه مذاکرات استقلالی‌ها با علیرضا بیرانوند، مدافع موردنظر جواد نکونام تصمیم نهایی خود را گرفت و در شرایطی که گفته می‌شد او در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارد، آقاسی با امضای قراردادی به تراکتور پیوست.

آردا گولر سومین بازیکن ترک تبار تاریخ رئال

رضا اسدی دیگر بازیکنی بود که نکونام برای تقویت استقلال به جذب او اعلام نیاز کرده بود. جالب آنکه گفته می‌شود رضا اسدی شخصاً مذاکراتی را با سرمربی استقلال انجام داده و بعد از این مذاکرات، نکونام از مدیران باشگاه خواسته بود تا قرارداد اسدی را نهایی کنند؛ هر چند که مدیر برنامه‌های اسدی مدعی است که او مذاکره‌ای با استقلالی‌ها نداشته است! با این‌حال، سرانجام یک نقل‌وانتقال بحث‌برانگیز، رضا اسدی به فهرست استقلال اضافه نشد و در شرایطی که مدیران این باشگاه مشغول رایزنی برای جذب علیرضا بیرانوند بودند، قرارداد اسدی با سپاهان نهایی شد.

یاسین سلمانی یکی از گزینه‌های موردنظر جواد نکونام برای تقویت خط هافبک استقلال است. اما حالا باتوجه به استعفای علی امیری و البته حجت کریمی از سمت‌های خود، سرنوشت مدیریت باشگاه استقلال نابسامان و نامشخص است و همین مسئله باعث شده تا آینده حضور یاسین سلمانی هم در استقلال مبهم باشد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی رسانه ای بیرو برای افزایش دستمزد
P