باشگاه سپاهان به دنبال جبران ناکامی های اخیر خود در فصل 02-1401

باشگاه سپاهان

باشگاه سپاهان به دنبال جبران ناکامی های خود در فصل های پیش

 

با رسیدن به روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیست و دوم، نگاهی به عملکرد تیم سپاهان در این نقل و انتقالات می اندازیم.

بعد از ناکامى پى در پى سپاهان به  سردمداری محرم نویدکیا از قهرمانی در فصل هاى پيشين و با كناره گيرى نویدکیا از پست خود، ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی تیم الهلال عربستان که سال ها سابقه ی دستیاری ژوزه مورینیو در تیم های معتبر جهان  را داشت به عنوان سرمربی این تیم کار خود را به طور رسمی آغاز کرد.

با انتخاب این سرمربی با تجربه، باشگاه سپاهان نشان داد که  به دنبال جبران ناکامی های خود در فصل های پیش است و نه تنها قهرمانی لیگ برتر بلکه قهرمانی در آسیا را نیز در نظر دارد.

بعد از انتخاب سرمربی، مدیران باشگاه به جذب بازیکنان مورد نظر اعلام شده از سمت این مربی پرتغالی پرداختند.

میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر، رامین رضائیان، الویس کامسوبا، مانوئل فرناندز، رناتو داسیلویرا و محمد علی نژاد بازیکنانی هستند که تا به امروز باشگاه سپاهان موفق به جذب آنها شده است.

میلاد زکی پور بازیکن ۲۷ ساله  گل گهر سیرجان جزو بازیکنانی بود که در این فصل از نقل و انتقالات از بسیاری از تیم های لیگ برتری پیشنهاد داشت و حتی در آستانه ی پیوستن به پرسپولیس بود که به دلیل مخالفت هوادارن این تیم و حواشی های زیاد این انتقال منتفی شد و میلاد زکی پور طی قراردادی دو ساله رسما به باشگاه سپاهان پیوست.

این بازیکن سابقه بازی در تیم های نفت و استقلال را نیز در کارنامه ی خود دارد.

محمد دانشگر ستاره خط دفاعی فصل  گذشته ی استقلالی ها  دومین خرید این فصل باشگاه سپاهان بود که طی قراردادی سه ساله به عضویت این باشگاه در آمد. شنیده ها حاکی از آن است که محمد دانشگر با مبلغ قرارداد حدوداً ۵۰ میلیارد یکی از گران ترین انتقال های چند فصل اخیر ایران باشد.

رامین رضائیان از مدافعان سابق تیم ملی ایران که در نیم فصل لیگ بیست و یکم برای پرسپولیس به میدان رفت و در پایان فصل جزو نفراتی بود که قراردادش با این تیم تمدید نشد. در شرایطی که خیلی ها منتظر پیوستن رامین رضائیان به یکی از تیم های لیگ ستارگان قطر بودند این بازیکن در یک اتفاق غیر منتظره و ناگهانی به طلایی پوشان اصفهان پیوست.

الویس کامسوبا وینگر دو رگه بوروندی-استرالیایی که در لیگ استرالیا در تیم های سرشناسی همچون سیدنی و ملبورن ویکتوریا سابقه بازی دارد به عنوان اولین خرید خارجی  با قراردادی دو ساله به  باشگاه سپاهان پیوست.

مانوئل فرناندز هافبک با تجربه ی پرتغالی که سابقه حضور در تیم ملی این کشور را دارد، دومین بازیکن خارجی بود که سرمربی پرتغالی سپاهان خواستار جذب او به باشگاه شد .

این بازیکن در لالیگا و لیگ جزیره برای تیم هایی مانند والنسیا و اورتون به میدان رفته است، قهرمانی در لیگ پرتغال ، یک قهرمانی در لیگ روسیه و سه قهرمانی جام حذفی  در کشور روسیه و یک دوره قهرمانی جام حذفی اسپانیا را در کارنامه ی خود دارد و علاوه بر این در لیگ های ترکیه و یونان نیز تجربه ی بازی دارد.

رناتو داسیلویرا  در ادامه نقل و انتقالات این فصل مدافع بلند قامت برزیلی دیگر بازیکن خارجی بود که باشگاه سپاهان برای تکمیل خط دفاعی خود با قرادادی دو ساله به خدمت گرفتند. این بازیکن فصل گذشته برای تیم ویلانوا برزیل به میدان رفت و همچنین سابقه ی بازی در تیم های سانتا کروز لووردنسه در سری ب برزیل را دارد.

محمد علی نژاد  بازیکن  سرعتی فصل گذشته آلومینیوم اراک  با قرادادی دو ساله به باشگاه سپاهان اصفهان پیوست. این بازیکن توانایی بازی در پست وینگر چپ و راست را دارد و قبلاً برای  تیم های ملوان، سايپا و مس كرمان به ميدان رفته است.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باشگاه سپاهان
P