بحران در اینتر

بحران در اینتر

بحران در اینتر

__ ___ ___ ___ ___

شاید بدبین‌ترین طرفداران اینتر نیز تصور نمی‌کردند این تیم حتی قادر به شکست اسپتزیای رده هفدهمی نیز نباشد، اما این اتفاق رخ داد و تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی با ارائه نمایشی ضعیف در خانه این تیم 1-2 مغلوب شد. فتح اسکودتو تقریبا دیگر برای نراتزوری غیرممکن شده و حتی احتمال دارد این تیم تا رده پنجم جدول نیز سقوط کند. رتبه‌ای که اگر تا پایان فصل تغییر کند، به احتمال فراوان منجر به قطع همکاری سیمونه اینزاگی با این باشگاه خواهد شد.

اینتر در این دیدار یک پنالتی نیز توسط لائوتارو مارتینز از دست داد و در نهایت در شبی که در دقایق پایانی برای دومین بار دروازه خود را باز شده دید، یک شکست دیگر را نیز در لیگ ایتالیا پذیرفت. حالا تنها قهرمانی در کوپا ایتالیا و البته صعود به مراحل پایانی لیگ قهرمانان، می‌تواند سیمونه اینزاگی را از خطر قطع همکاری در پایان فصل نجات دهد.

معدود هواداران خشمگین اینتر در ورزشگاه خانگی اسپتزیا، ناراحتی خود از نتایج پرفراز و نشیب این تیم در لیگ ایتالیا را به صورت علنی به گوش بازیکنان اینتر رساندند و ستاره‌های نراتزوری نیز به سمت آن‌ها رفته و به نوعی از طرفداران این تیم دلجویی کردند. بازیکنانی مانند فدریکو دیمارکو، سمیر هندانوویچ، هاکان چالهان اوغلو و روملو لوکاکو جلوتر از همه در مقابل هواداران عصبانی اینتر قرار گرفته و به ابراز ناراحتی آن‌ها گوش دادند.

 

درگیری مارتینز و لوکاکو!

اینتر شب گذشته در شرایطی 1-2 مغلوب اسپتزیا شد که یک ضربه پنالتی توسط لائوتارو مارتینز از دست داد. روملو لوکاکو که خودش را پنالتی زن اول تیم می‌داند، قبل از اقدام لائوتارو برای ضربه زدن اعتراض خود را نشان داده و صحنه‌ای جنجالی خلق کرد. سیمونه اینزاگی ضمن ابراز ناامیدی از این شکست، مدعی شد تصمیم‌گیری با خود لائوتارو و لوکاکو است و چنین جنجالی در این تیم سابقه نداشته است.

اینزاگی:جنجال سر پنالتی نزدن روملو لوکاکو و خراب شدن ضربه لائوتارو؟ لوکاکو و لائوتارو هر دو پنالتی‌زن اینتر هستند،آن‌ها هر دو در زمین بودند و این اتفاق هرگز در گذشته رخ نداده بود. تصمیم‌گیری با خودشان است و البته دراگوفسکی یک عکس‌العمل عالی نشان داد. من روی پنالتی تمرکز نمی‌کنم، بلکه فکر من بیشتر معطوف به 20 الی 30 ضربه‌ای که به سمت دروازه زدیم است.

 

صحبت های اینزاگی پس از شکست

ناامید هستیم و شب بدی داریم، اما روز سه‌شنبه بازی دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در پیش است. تردیدی وجود ندارد که این باخت دردناک است، اما این شکستی متفاوت از بقیه بود. در فوتبال، هیچ لطف و تخفیفی شامل حال شما نمی‌شود و ما بهای اشتباهات خود را پرداختیم. صحیح نیست که اینتر به اسپزتیا ببازد و ما بعد از این باخت نمی‌خوابیم.

من مسئولیت شکست را به عهده می‌گیرم، اما بازیکنان اینتر تمام تلاش خود را کردند و ما فقط به اندازه کافی فرصت‌طلب نبودیم. این فوتبال است و شکست‌ شما را قوی‌تر می‌کند. ما در این فصل به خصوص خارج از خانه خیلی مغلوب نشدیم، پس طبیعتا نتیجه رضایت‌بخش نیست.

ما باید بهتر عمل می‌کردیم و پس از اینکه به گل تساوی رسیدیم، بی‌تردید نباید یک پنالتی دیگر می‌دادیم. ما به کمپ تیم برمی‌گردیم و آنجا می‌خوابیم، بنابراین تمام زمان لازم برای ارزیابی این شکست را داریم. این باخت دردناک بود، اما باید به مسیرمان ادامه دهیم. ما بعد از سوت پایان به سمت هواداران رفته و از آن‌ها تشکر کردیم. واضح است که آن‌ها خوشحال نبودند،!

 

اینزاگی در خطر اخراج؛گزینه ها معرفی شدند!

سیمونه اینزاگی برای حفظ شغلش در اینتر باید سه‌شنبه شب واکنش درخوری به نمایش بگذارد.

شکست 2-1 اینتر برابر اسپتزیا، هشتمین شکست فصل نراتزوری در سری آ بود و این موضوع باعث افزایش فشارها روی سیمونه اینزاگی شده است. نتایج نه چندان جالب در سری آ آن‌هم در حالی که بازی‌های سخت نراتزوری در نیم فصل دوم فرا نرسیده، باعث شده سران اینتر درباره چگونگی همکاری با سرمربی تیم‌شان مردد شوند.

نتایج و عملکرد ضعیف به خصوص در سال 2023 باعث شده مدیران اینتر از سیمونه اینزاگی ناامید شوند اما صحبت از برکنار شدن او هنوز خیلی زود است. با این‌حال در پایان فصل احتمال تغییرات روی نیمکت اینتر وجود دارد. روبرتو دزربی، تیاگو موتا و حتی توماس توخل نام‌هایی هستند که برای جانشینی اینزاگی در فصل آینده مطرح شده‌اند.

اگرچه مدیریت اینتر دوست دارد تیم اینزاگی سه‌شنبه شب واکنش نشان دهد و با عبور از پورتو بتواند به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد. صعود به یک‌چهارم لیگ قهرمانان که آورده مالی مهمی برای نراتزوری خواهد داشت همراه با کسب رده دوم سری آ می‌تواند باعث حفظ شغل اینزاگی حداقل برای یک فصل دیگر شود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بحران در اینتر
P