بحران عجیب گرت ساوگیت در دفاع راست

بحران عجیب گرت ساوگیت در دفاع راست

بحران عجیب گرت ساوگیت در دفاع راست

ــ ــ ــ ــ ــ‌ــ

گرت ساوت‌گیت با بحران عجیبی در سمت راست تیمش مواجه شده و مهره های اصلی تیم او مصدوم شده اند.

در شرایطی که فاصله زیادی تا آغاز رقابت های جام جهانی باقی نمانده، گرت ساوت‌گیت و تیم ملی انگلیس با بحران عجیبی در سمت راست خود مواجه شده اند و سه بازیکن اصلی تیم او در این پست، دچار مصدومیت شده اند.

 

کایل واکر:

کایل واکر
کایل واکر

واکر در جریان پیروزی 3-6 منچسترسیتی برابر منچستریونایتد دچار مصدومیت شد و جایش را در دقیقه 41 این بازی به سرخیو گومز داد. این بازیکن 32 ساله این فصل در هشت بازی برای سیتی به میدان رفته بود و در چند سال اخیر یکی از اعضای ثابت و کلیدی تیم گرت ساوت‌گیت در سمت راست خط دفاعی بوده است.

وضعیت واکر پس از تست پزشکی

هفته گذشته تحت عمل جراحی کشاله ران قرار گرفت تا جاه طلبی های او برای حضور در جام جهانی، در پرده ای از ابهام قرار گیرد.این امید وجود دارد که واکر بتواند روند درمانی‌اش را تا جام جهانی طی کند اما حداقل طول مدت درمان پس از انجام عمل جراحی شش هفته است و به این ترتیب او شاید پیش از آغاز جام جهانی و بازی برابر ایران حتی نتواند در هیچ دیدار دیگری به میدان برود، شرایطی که چندان برای این تیم مناسب نیست. واکر 70 بازی ملی در کارنامه دارد.

آرنولد

ترنت الکساندر آرنولد به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا، در بازی روز یکشنبه در لیگ برتر و مقابل آرسنال، در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم دچار مصدومیت شد و جای خود را به جو گومز داد و در لیگ قهرمانان اروپا این تیم را همراهی نکرد.

به گفته بسیاری از کارشناسان انگلیس آرنولد افت شدیدی کرده است و حتی در صورت مصدوم نبودن این بازیکن لایق حضور در جام جهانی نیست.

وضعیت آرنولد پس از تست پزشکی

مصدومیت این بازیکن جدی نیست و این بازیکن تنها دو هفته زمان نیاز دارد و وضعیت بهتری نسبت به دو بازیکن مصدوم دیگر تیم دارد، آرنولد 17 بای ملی نیز در کارنامه دارد.

ریس جیمز:

ریس جیمز در دیدار روز سه‌شنبه هفته گذشته چلسی مقابل میلان در لیگ قهرمانان آسیب دید،

ریس جیمز، در نیمه دوم این دیدار دچار مصدومیت شد و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد. او به ناچار در دقیقه 62 این بازی در حالی که لنگ می‌زد از زمین بازی بیرون رفت و جایش را به سزار آسپیلیکوئتا داد.

وضعیت جیمز پس از تست های پزشکی

در حالی که تصور می شد جیمز به زودی به تمرینات چلسی برگردد، اعلام شد که مصدومیتش شدیدتر از چیزی است که قبلا تصور می شد،

باشگاه چلسی امشب در بیانیه‌ای اعلام کرد ریس جیمز تحت عمل جراحی قرار نمی‌گیرد ولی پزشکان به باشگاه اطلاع دادند که او به احتمال زیاد نزدیک به هشت هفته دور از میادین خواهد بود و قطعا جام جهانی را از دست میدهد. جیمز 15 بازی ملی نیز در کارنامه دارد.

جانشین های احتمالی:

از بین وایت دفاع راست آرسنال و ترپیر دفاع راست نیوکاسل به عنوان بازیکنان احتمالی در این پست یاد میشود.

در جام جهانی روسیه ترپیر دفاع راست فیکس ساوت گیت بود و در تمامی بازی ها به میددن رفت و عملکرد خوبی نیز داشت و 37 بازی ملی نیز در کارنامه دارد.

بن وایت دیگر گزینه روی میز ساوت گیت است این بازیکن در فصل گذظته در پست دفاع وسط در ارسنال بازی میکرد و در فصل جاری به پست دفاع راست نقل مکان کرده است و بازی های خوبی از خود نشان داده است میکل ارتتا شخصا در رابطه با بن وایت با ساوت گیت صحبت کرده است، بن وایت 4 بازی ملی نیز در کارنامه دارد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بحران عجیب گرت ساوگیت در دفاع راست
P