بررسی آمار و عملکرد سه هم گروهی تیم ملی ایران

بررسی آمار و عملکرد سه هم گروهی تیم ملی ایران

بررسی آمار و عملکرد سه هم گروهی تیم ملی ایران

__ __ __ __ __ __ __ __

آمار و عملکرد و حاشیه های سه تیم ولز،امریکا و انگلیس در فیفا دی :

 

تیم ملی ولز:

شاید راحت ترین هم گروهی تیم ملی ایران در جام جهانی روی کاغذ تیم ملی ولز باشد تیمی که در لیگ ملت های اروپا تنها یک امتیاز از شش مسابقه به دست اورد.

یاران گرت بیل در شرایطی مسابقات لیگ ملت‌های اروپا در گروه چهارم لیگ A به پایان رساندند که در 6 مسابقه خود حتی یک برد به دست نیاورند و با پنج شکست مقابل بلژیک، هلند(2بار) و لهستان(2بار) و همچنین یک تساوی برابر بلژیک، در قعر جدول این گروه ماندند.

در بین 16 تیم حاضر در لیگ A لیگ ملت‌های اروپا، هیچ تیمی غیر از ولز به یک امتیاز نرسیده و بنابراین، آنها در جایگاه شانزدهم این رقابت‌ها به کارشان پایان دادند و به دسته پایین‌تر سقوط کردند.

تیم ملی امریکا:

امریکایی ها حساب ویژه ای روی سه امتیاز مقابل ایران در جام جهانی کرده اند و در اخرین فیفا دی خود دو بازی دوستانه مقابل دو تیم آسیایی را انتخاب کردند.

تیم ملی امریکا ابتدا مقابل ژاپن به میدان رفت بازی که با گل های کامادا و میتوما 2-0 به سود سامورایی ها پایان یافت و اگر درخشش تورنر دروازبان آرسنالی تیم ملی امریکا نبود شکست سنگین تری برای شاگردان گرگ برهالتر رقم میخورد.

تیم ملی امریکا در دومین بازی خود به مصاف عربستان رفت بازی که اقای گرگ برهالتر در مصاحبه قبل بازی گفت نزدیک ترین تیم به ایران همین تیم عربستان است و پیش بازی خوبی برای ما به شمار میرود، این بازی با تساوی بدون گل پایان یافت تا انتقاد ها از این مربی 49 ساله به اوج خود برسد و هواداران این تیم از فضای مجازی خواهان اخراج این مربی در آستانه شروع جام جهانی شوند.

تیم ملی انگلیس :

تیم انگلیس
تیم انگلیس

جذاب ترین همگروهی تیم ملی ایران برای هواداران ایرانی تیم ملی بازی مقابل انگلیس و ستاره های این تیم است.

تیم ملی انگلیس در دو بازی اخر خود در لیگ ملت های اروپا ابتدا به مصاف ایتالیا در سن سیرو رفت، بازی که با تک گل راسپادوری به سود شاگردان مانچینی به اتمام رسید و با وجود یک بازی تا اتمام مسابقات سقوط انگلیس به سطح B رقابت ها قطعی شد.

در بازی دوم انگلیس میزبان المان بود بازی که علیرغم مهم نبودن اما بازی جذابی شد 6 گل در نیمه دوم به ثمر رسید در نیمه اول بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید

در نیمه دوم آلمان با دو گل از انگلیس پیش افتاد اما در کمتر از 10 دقیقه سه گل از انگلیس دریافت کردند و 3-2 در یک بازی تماشایی عقب افتادند،در دقیقه 87 کای هاورتز گل سوم ژرمن هارا به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 3-3 به اتمام برسد و انگلیس در 6 بازی خود در لیگ ملت ها هرگز طمع پیروزی را نچشید.

نتایج ضعیف انگلیس در چند ماه اخیر باعث شده است که هواداران این تیم در آستانه رقابت‌های جام جهانی 2022 نگران این تیم و نتایجش باشند.

صدای سوت‌های اعتراض تماشاگران حاضر در ورزشگاه بارها در طول دو بازی بازی انگلیس به گوش رسید و ساوت‌گیت نیز به شدت از سوی آنها هو شد تا مشخص شود که هواداران این تیم اصلا از عملکرد این سرمربی انگلیسی راضی نیستند.

با این حال اخراج ساوت گیت در آستانه جام جهانی بعید به نظر میرسد، گرت ساوتگیت پس از بازی مقابل آلمان در کنفرانس اعلام کرد قصدی برای جدایی ندارد و بهترین گزینه برای نشستن روی نیمکت این تیم در جام جهانی خودش است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی آمار و عملکرد سه هم گروهی تیم ملی ایران
P