بررسی و آنالیز بازی آینتراخت فرانکفورت-وستهام

بررسی و آنالیز بازی آینتراخت فرانکفورت-وستهام

بررسی و آنالیز بازی آینتراخت فرانکفورت-وستهام

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

تاریخ: 15/02/1401

ساعت: 23:30

ورزشگاه: کومرتسبانک آرنا

بازی برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا

آینتراخت فرانکفورت:

شاید مویس در ارزیابی های خود کمی عجول عمل کرد. وستهام در آن بازی موقعیت های بهتری ایجاد کرد. اگر آنها در یک ضرابات آخر کمی دقیق عمل می کردند، می توانستند پیروز بازی شوند. بسیاری احساس می کردند که تساوی می توانست نتیجه عادلانه تری برای بازی باشد، اما استدلال فرانکفورتی ها این بود که آنها توانستند از موقعیت های خود استفاده بهتری کنند و قطعا سزاوار این برتری بوده اند.

مانند وستهام، تیم الیور گلاسنر نیز هم اکنون در لیگ اروپا حضور دارد. پس از باخت این تیم مقابل بایرلورکوزن ، امیدهای اندک آنها برای رسیدن به رتبه ششم برتر اکنون از بین رفته است. اگر فرانکفورت بخواهد فصل آینده در رقابت های اروپایی شرکت کند، چاره ای جز قهرمانی در لیگ اروپا ندارد.

آنها مطمئناً در بازی مقابل وستهام دست بالاتر را خواهند داشت. فرانکفورت در این فصل در بوندسلیگا دچار ناهماهنگی شده است، اما شکست دادن آنها در طول رقابت های اروپایی سخت بوده است، در واقع تیم گلاسنر در 11 بازی خود در رقابت های اروپایی تاکنون شکست نخورده است.

 

وستهام:

این یک فصل عالی برای وستهام بوده است. پس از کسب مقام ششم در لیگ برتر در فصل گذشته، بسیاری در این فکر بودند که آیا تیم دیوید مویس می‌تواند این بار نیز همان سطح عملکرد را حفظ کند. بعید است آنها دوباره در رده ششم قرار گیرند، اما این تا حد زیادی به دلیل اولویت اخیر آنها در لیگ اروپا است. وستهام نشان داده که عجایب یک فصل نیست.

صعود آنها به نیمه نهایی فوق العاده بوده است. وستهام در مرحله گروهی حریفان خود را به راحتی پشت سر گذاشت و 13 امتیاز از 18 امتیاز ممکن را مقابل راپید وین، گنک و دینامو زاگرب به دست آورد. سپس در مرحله یک هشتم نهایی سویا، موفق‌ترین تیم تاریخ این رقابت‌ها را شکست داد و در مجموع در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 4-1 از سد لیون گذشت. چکش ها در 10 بازی اخیر خود قبل از بازی رفت نیمه نهایی هفته گذشته، 6 بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده بودند.

هر چند پنجشنبه گذشته شب ناامیدکننده ای برای چکش ها بود. آینتراخت فرانکفورت تنها پس از گذشت 50 ثانیه از زمان بازی با گلزنی آنسگار کناف پیش افتاد ، اگرچه میخائیل آنتونیو در نیمه اول این دیدار توانست بازی را به تساوی کشاند، اما این تیم آلمانی بود که در نیمه دوم موفق به گلزنی توسط دایچی کامادا شد و در نهایت بازی را با برتری به پایان رساند.

ترکیب احتمالی اینتراخت فرانکفورت:

3-4-2-1

کوین تراپ

توتا-هینترگن-اندیکا

کنائوف-ساو-ژاکیچ-کوستیچ

هیروستیک-کامادا

پاشینسا

 

ترکیب احتمالی رنجرز
ترکیب احتمالی رنجرز

محرومین و مصدومین: لینستورم-لنز-راماج-هینترگر

 

ترکیب احتمالی وستهام:

4-2-3-1

آرئولا

داوسون-کوفال-کورت زوما-کرسول

سوچک-دکلون رایس

بوون-لانزینی-فورنالس

میشل آنتونیو

 

ترکیب احتمالی وستهام
ترکیب احتمالی وستهام

محرومین و مصدومین:آنجلو اوگبونا-بن جانسون

 

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، اینتراخت موفق به کسب دو پیروزی و یک تساوی و متحمل دو شکست شده است که به ترتیب برابر تیم های بارسلونا در لیگ اروپا 3-2 ، وستهام 2-1 ، پیروز و برابر تیم هوفنهایم2-2 مساوی و برابر تیم های یونییون برلین 2-0 و بایرلورکوزن 2-0 شکست خورده اند

وستهام نیز در پنج بازی اخیر خود برابر تیم المپیاکو در لیگ اروپا 3-0 پیروز برابر تیم برنلی 1-1  مساوی و برابر تیم های چلسی 1-0 و آینتراخت 2-1 و آرسنال 2-1  شکست خورده است

آپشنهای پیشنهادی:

برد ، مساوی بایرلورکوزن

گل بالای 5/1

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی و آنالیز بازی آینتراخت فرانکفورت-وستهام
P