بررسی و آنالیز بازی رنجرز اسکاتلند-لایپزیگ آلمان

بررسی و آنالیز بازی رنجرز اسکاتلند-لایپزیگ آلمان

بررسی و آنالیز بازی رنجرز اسکاتلند-لایپزیگ آلمان

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

رنجرز:

بازی رفت این دو تیم در نیمه نهایی لیگ اروپا برای رنجرز تلخ با تلخی به پایان رسید. آنها به مدت 84 دقیقه در ردبول آرنا در آلمان توانستند مقابل لایپزیگ ایستادگی کنند ، اما درست زمانی که به نظر می رسید شاگردان جیووانی فن برونکخوست ممکن است از شکست جلوگیری کنند، آنجلینو با یک ضربه والی فوق العاده زیبا از بیرون محوطه جریمه توانست گل برتری بازی را به سود شاگردان تدسکو به ثمر برساند. این گل دقیقا زمانی به ثمر رسید که اسکاتلندی ها فرصتی برای جبران کار نداشتند و ناچارا آلمان را با دستان خالی ترک کردند.

تساوی 0-0 نتیجه بسیار خوبی برای رنجرز می توانست باشد. با این حال، شکست 1-0، هر چند که ممکن است نتیجه ایده عالی نباشد ، اما لزوماً نتیجه بدی نیست. ژرها در طول مسابقات اروپایی به بازی های خانگی خود تکیه کرده اند و امید ها آنها بر این است تا مقابل تماشاگران خودی نتیجه بازی را به سود خود برگردانند.

حال با این اوصاف باید منتظر ماند و دید که آیا ون برونکهورست این هفته تاکتیک های متفاوتی را اتخاذ خواهد کرد یا خیر؟ چراکه رنجرز همانطور که انتظار می رفت در بازی قبل روندی کند و بازی تاخیری را در پبش روی خود قرار داده بود و لایپزیگ 70 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت و تیم به تیم میهمان تنها یک بار اجازه داد تا شوتی به سمت دروازه بزند.

ترکیب احتمالی رنجرز

ترکیب احتمالی رنجرز
ترکیب احتمالی رنجرز

لایپزیگ:

لایپزیگ در موقعیتی نیست که بتواند تمام تمرکز خود را به لیگ اروپا اختصاص دهد چرا که آنها در پایان این ماه در فینال جام حذفی آلمان باید به مصاف فرایبورگ برود. در بوندسلیگا نیز، آنها همچنان درگیر نبردی حساس و سرنوشت ساز برای پایان دادن جایگاهشان در بین چهار تیم برتر هستند. بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند جایگاه خود در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را تضمین کرده‌اند، اما لایپزیگ، فرایبورگ، بایرلورکوزن، کلن و حتی یونیون برلین همچنان برای رتبه‌های سوم و چهارم رقابت دارند.

مشخص نیست که آیا این امر در روز پنجشنبه تفاوتی ایجاد خواهد کرد یا خیر، اما این واقعیت که لایپزیگ سه روز قبل از این بازی در یک بازی سنگین حاضر شده است که نشان می دهد ممکن است آنها به اندازه رنجرزی ها شاداب نباشند. این موضوع علاوه بر تاثیرات جسمی می تواند تاثیرات منفی روی سلامت روانی بازیکنان نیز داشته باشد.

ترکیب احتمالی لایپزیگ

 

ترکیب احتمالی لایپزیگ
ترکیب احتمالی لایپزیگ

 

مصدومان و محرومان رنجرز:لانیس حاجی-هلاندر-مورلوس-اوفوبور

مصدومان و محرومان لایپزیگ:هایدارا

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، رنجرز موفق به کسب سه پیروزی و یک تساوی و متحمل یک شکست شده است که به ترتیب برابر تیم های اسپورتینگ براگا 3-1 ،سلتیک در جام حذفی 2-1 ،ماسرول 3-1 پیروز و برابر تیم سلتیک در بازی های لیگ مساوی و برابر تیم تیم لایپزیک 1-0 در دیدار رفت شکست خورده اند

لایپزیک نیز در پنج بازی اخیر خود برابر تیم بایرلورکوزن 1-0 ، یونیون برلین 2-1 ، رنجرز 1-0 پیروز و برابر تیم های یونیون برلین 2-1 و بورسیا مونشن گلادباخ 3-1 شکست خورده است.

آپشنهای پیشنهادی:

برد ، مساوی لایپزیک

اور 0/5 لایپزیک

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی و آنالیز بازی رنجرز اسکاتلند-لایپزیگ آلمان
P