بلاتکلیفی بلانکو، مهاجم جدید استقلال

بلاتکلیفی بلانکو ادامه دارد؛ مهاجم استقلال همچنان اجازه بازی ندارد!

به دلیل عدم ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو، او همچنان حق بازی برای استقلال را ندارد.

باشگاه استقلال روز گذشته با ارسال نامه ای به مدیریت نظارت بر ناشران بازار سرمایه، جزئیات قرارداد اعضای تیم خود از جمله بازیکنان، کادرفنی و تیم‌های پایه را منتشر کرد که طی آن، آبی پوشان در این فصل 323 میلیارد تومان هزینه داشته اند.

نکته مهم درخصوص ریز هزینه‌های آبی‌های پایتخت، محاسبه نشدن قرارداد گوستاو بلانکو است. در بخش مربوط به رقم بازیکنان خارجی، تنها یک نفر مورد محاسبه قرار گرفته که رقم قرارداد او با استقلال نیز 25 میلیارد تومان است که طبیعتا این یک بازیکن، کوین یامگای فرانسوی است.

استقلال که پس از دریافت مجوز ملی و درآمد حاصل از فروش بازیکنان توانست رقم سقف بودجه خود را به عدد 325 میلیارد تومان برساند، در حال حاضر فقط به اندازه 2 میلیارد جای خالی در فهرست هزینه‌هایش دارد که طبیعتا قرارداد بلانکو بسیار بیشتر از این رقم است.!

با این اوصاف، استقلال هنوز قادر به استقلال از گوستاوو بلانکو آرژانتینی نیست و تا زمانیکه سقف بودجه آبی‌ها و میزان هزینه‌های این تیم در فصل جاری کاهش پیدا نکند، در نتیجه قرارداد مهاجم آرژانتینی نیز به ثبت نمی رسد.

مدیران استقلال در تلاش هستند تا با بازیکنان تیم وارد مذاکره شوند و آن‌ها را راضی کنند تا با باشگاه تعامل داشته و از مبلغ قراردادهایشان کسر کنند تا در این صورت جا برای بلانکو نیز باز شود و قرارداد او در هیئت فوتبال تهران به ثبت برسد.

استقلال باید روز جمعه در دیداری از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هوادار بود. باید دید که مدیریت باشگاه می‌تواند تا آن زمان بازیکنان را برای اصلاح قراردادهایشان راضی کند تا نکونام بتواند از بلانکو استفاده کند یا این بازیکن برای دیدار برابر هوادار نیز در دسترس نخواهد بود.

لحظه شماری بلانکو برای اولین مسابقه

جواد نکونام سرمربی استقلال روی درخشش بلانکو در ادامه فصل حساب ویژه باز کرده و منتظر صدور‌کارت بازی اوست.

هنوز باشگاه استقلال نتوانسته قرارداد بلانکو را به ثبت برساند و این ستاره آرژانتینی در دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان غایب بود. مدیران استقلال در تلاش برای مذاکره با بازیکنان تیمشان هستند تا بتوانند قراردادهای آن‌ها را کمی پایین تر بیاورند و کارت بازی این مهاجم را صادر کنند.

بلانکو اما در تمرینات با انرژی فوق‌العاده حاضر است و برای پوشیدن پیراهن آبی در اولین دیدار رسمی لحظه شماری می‌کند. جواد نکونام نیز امیدوار است تا موانع صدور کارت این بازیکن برچیده شود و این مهاجم را در دیدار بعدی تیمش مقابل هوادار در دسترس داشته باشد.

بازیکنان رضایت میدهند؟

علی خطیر برای ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو امیدوار به جلب رضایت سه ستاره استقلال برای کاهش مبلغ قراردادشان است.

برای عبور از این بحران علی خطیر راهکاری را در پیش  گرفته که بعید است محقق شود؛ او از مدت ها قبل از کاهش مبلغ قرارداد برخی بازیکنان اقدام کرده اما به نتیجه‌ای نرسیده است.

خطیر در این خصوص دست روی سه ستاره آبی پوش گذاشته و از آنها خواسته تا با کاهش مبلغ قرارداد خود به ثبت قرارداد بلانکو و البته افزایش مبلغ قرارداد برخی بازیکنان دیگر از جمله سعید مهری کمک کنند. مدیرعامل استقلال حتی از جواد نکونام هم در این خصوص یاری خواسته که سرمربی آبی پوشان خودش را از این ماجرا کنار کشیده است.

خطیر همچنان امیدوار است با کاهش مبلغ قرارداد سه ستاره بتواند مشکل قرارداد بلانکو را رفع کند که با توجه به گذشت 5 بازی استقلال این مسئله بعید است اجرایی شود. از سوی دیگر مدیرعامل باشگاه نمی‌خواهد از قانون سقف بودجه عبور کند و به همین خاطر در یک مخمصه سخت قرار گرفته است.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P