بند عجیب قرارداد دیبالا

بند عجیب قرارداد دیبالا

نگرانی در پایتخت ایتالیا؛ بند دردسرساز در قرارداد دیبالا گرگ هارا نگران کرده است

بند عجیب قرارداد دیبالا – پائولو دیبالا این فصل در رم درخشیده و حالا که باشگاه قصد بستن قرارداد جدیدی را با او دارد، درخواست افزایش دستمزدش را کرده است.

پائولو دیبالا تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد به رم ملحق شد و قراردادی سه ساله با این تیم امضا کرد. او هم‌اکنون بالاترین دستمزد را در بین بازیکنان رم می‌گیرد و گل‌ها و پاس‌ گل‌هایش باعث شده پاداش‌هایی که در قراردادش آمده بود، فعال شوند و حقوقش به حدود شش میلیون یورو در سال برسد.

با این حال، در قرارداد ستاره 29 ساله آرژانتینی بندی وجود دارد که باشگاه‌های خارجی با پرداخت 12 میلیون یورو می‌توانند این بازیکن را به خدمت بگیرند. رم می‌خواهد این بند را از قرارداد حذف کند و از گلزن جدیدش در مقابل پیشنهادات خارجی محافظت کند.

وجود بند عجیب در قرارداد دیبالا

اگرچه دیبالا در پایتخت راضی و خوشحال است اما برداشتن این بند دردسرساز برای رم ارزان نخواهد بود و ستاره خط حمله تیم برای بستن قرارداد جدید، شرط افزایش دستمزدش را گذاشته است.

البته ستاره آرژانتینی فعلا در تعطیلات است و تا دهم جولای برنخواهد گشت؛ به این ترتیب، نهایی شدن هر گونه گفتگویی تا آن تاریخ عقب می‌افتد؛ با این حال شرط گذاشته که باید حقوقش را زیاد کنند، به ویژه اینکه چند باشگاه لیگ برتری با ایجنت او تماس گرفته‌اند و برای جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده‌اند.

مذاکره بین رم و ایجنت دیبالا به زودی شروع می‌شود و رم به دنبال این است که با گنجاندن بند پاداش در ازای عملکرد، قرارداد جدیدی با این بازیکن ببندد و بند 12 میلیون یورویی را بردارد.

اصرار مورینیو برای حفظ دیبالا

ژوزه مورینیو از مدیران رم درخواست کرده که به هر قیمتی شده آینده پائولو دیبالا را تضمین کنند.

ژوزه مورینیو می خواهد در سومین سال حضورش در پایتخت ایتالیا همچنان پائولو دیبالا را در تیمش داشته باشد.

سرمربی پرتغالی از نزدیک با مدیران ارشد رم در زمینه نقل و انتقالات مورد نیاز قبل از فصل آینده همکاری می کند. با این حال، یکی از درخواست های او به آینده پائولو دیبالا گره خورده است.

گوندوغان به بارسلونا پیوست

به گزارش توتواسپورت، در مذاکرات با باشگاه که شامل تایید مجدد تصمیم مورینیو برای ادامه همکاری با رم بود، او از هیئت مدیره خواست تا تمام هزینه‌ها را برای قرارداد بلندمدت پائولو دیبالا تضمین کنند.

دیبالا بهترین بازیکن مورینیو در رم است و این بازیکن هم تمایل دارد که در این تیم بماند. در نتیجه، انتظار می‌رود مورینیو نقش مهمی در مذاکرات آتی رم با اطرافیان دیبالا برای تمدید قرارداد بازیکن سابق یوونتوس داشته باشد.

بازیکن آرژانتینی فصل گذشته 25 بازی در سری A انجام داد. او طی این بازی‌ها 12 گل به ثمر رساند و 6 پاس گل ارسال کرد.

پیشنهاد تیم های عربستانی

پائولو دیبالا ممکن است در الاهلی هم‌بازی ادوارد مندی شود. بندی در قرارداد او وجود دارد که انتقالش را به عربستان راحت می‌کند، حتی اگر رم مخالف باشد.

باشگاه‌های عربستانی وضعیت این ستاره آرژانتینی را زیر نظر دارند و اگرچه هنوز پیشنهاد رسمی برای او ارائه نداده‌اند، اما در حال سبک و سنگین کردن وضعیت هستند.

روزنامه کوریره دلو اسپورت، چاپ رم گزارش کرد الاهلی که به تازگی ادورادو مندی را از چلسی خریده و در حال مذاکره با جنارو گتوزو است تا مربی این تیم شود، قصد دارد با پرداخت 12 میلیون یورو به رم، دیبالا را از آن خود کند.

همچنین پیشنهاد دستمزد زیاد دیبالا را که پاییز 30 ساله خواهد شد، وسوسه خواهد کرد. در مقابل، رم به هیچ‌وجه علاقه ندارد این مهاجم گلزن را از دست بدهد، چرا که همین حالا دنبال یک مهاجم می‌گردد تا جای خالی تامی آبراهام را که به دلیل مصدومیت زانو تا 2024 حاشیه‌نشین است، پر کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بند عجیب قرارداد دیبالا
P