تادبولی به دنبال لوئیس کامپوس

تادبولی به دنبال لوئیس کامپوس

تادبولی به دنبال لوئیس کامپوس

__ __ __ __ __ __ __

آشنایی با لوئیس کامپوس

کاپوس 57 ساله و اهل پرتغال است و در سال 2012 در رئال مادرید حضور داشته است سپس دو سال در موناکو و سه سال در لیل حضور داشته است و یکی از بهترین مدیر ورزشی های دنیای فوتبال است.

استراتژی جذب بازیکن توسط کامپوس بیشتر از کشور خود یعنی پرتغال است کامپوس به دونبال استعداد های پرتغالی میرود و آن هارا با قیمت بسیار کم جذب میکند با چند بازیکن پرتغالی که توسط کامپوس جذب شدند اشنا میشویم.

رناتو سانچز،رافائل لیائو، بازیکنان پرتغالی که با رقم های بسیار پایین توسط کامپوس به خدمت گرفته شدند نیکولاس پپه و ویکتور اوسیمن دیگر استعداد هایی بودند که این مدیر ورزشی جذب کرد همچنین بازیکنانی مانند بوبکاری سوماره و تیاگو مندس و گابریل ماگلاهایس و در دوره او با قیمتی مناسب جذب تیم شده اند.

ارزش تیم لیل در ترانسفرمارکت 74.38 میلیون یورو در هنگام ورود او بود و  اکنون تیم ارزش279.80 میلیون یورو دارد ، وی این کار را با صرف هزینه 69 میلیون پوندی انجام داده است.

چلسی به دنبال استخدام کامپوس

مالک آمریکایی چلسی پس از انتخاب گراهام پاتر به عنوان جانشین توخل، حالا قصد دارد لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی جدید پی اس جی، را تا قبل از زمستان به خدمت بگیرد. طبق ادعای نشریه تایمز، تماس های اولیه با کامپوس برقرار شده و هدف این است که او تا قبل از زمستان پی اس جی را ترک کند و به چلسی برود.

کامپوس سه ماه پیش به عنوان مدیر ورزشی جدید پی اس جی مشغول به کار شد. چلسی در تابستان امسال بیش از هر باشگاهی برای خرید بازیکن هزینه کرد(261 میلیون پوند) ولی بولی اعتقاد دارد که با داشتن کامپوس می تواند در پنجره های بعدی نقل و انتقالات، با هزینه کمتر، خریدهای هوشمندانه تری انجام دهد.

چلسی در تابستان اوبامیانگ،کولیبالی،استرلینگ،فوفانا و کوکورلا را برای تیم بزرگسال خود جذب کرد و برای تیم پایه خود کاسادی،اسلونینا و چوکومکا را جذب کرد خرید هایی که با نظر توخل انجام شد و یکی از دلایل اخراج توخل عملکرد خرید های این باشگاه بود.

در صورت پیوستن لوئیس کامپوس به چلسی با توجه به بودجه بالای مالکان ابن تیم دست این مدیر ورزشی برای خرید ستاره ها و استعداد های فوتبال باز خواهد بود، کامپوس از ایده بازیکن سازی در فوتبال انگلیس استقبال میکند تنها رضایت پاری سن ژرمن برای این همکاری نیاز است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تادبولی به دنبال لوئیس کامپوس
P