تصمیم دیماریا تغییر کرد، ستاره ارژانتینی در یوونتوس میماند

تصمیم دیماریا تغییر کرد، ستاره ارژانتینی در یوونتوس میماند

تصمیم دیماریا تغییر کرد، ستاره ارژانتینی در یوونتوس میماند

__ __ __ __ __ __

آنخل دی‌ماریا در ماه های گذشته تصمیمش برای جدایی از یووه در پایان فصل را گرفته بود، اما حالا قصد تمدید قرارداد تا 2024 را دارد.

آنخل دی‌ماریا تابستان گذشته تصمیم گرفت پیراهن یوونتوس را به تن کند و با توجه به اتمام قراردادش در پایان فصل جاری هنوز تصمیمی برای امضای قرارداد جدید نگرفته است. این وینگر 35 ساله فصل چندان آسانی را در تورین سپری نکرده است. یووه نتوانسته این فصل نمایش درخشانی که از آن‌ها انتظار می‌رفت را ارائه کند و همین باعث شده که بسیاری از بازیکنان این تیم مورد انتقاد قرار بگیرند.

کسر 15 امتیاز از یووه به دلایل غیرورزشی نیز سبب شده تا بیانکونری از کسب سهمیه لیگ قهرمانان دور شود و در تلاش است سهمیه لیگ اروپا را بگیرد. دی‌ماریا تا چند هفته قبل تصمیم جدی برای جدایی داشت، با این حال ستاره آرژانتینی که از بهترین‌های تیم بوده، نظرش را عوض کرده و حتی اگر یووه سهمیه اروپایی نگیرد نیز قصد ماندن دارد.

 

صحبت های دیماریا

من هیچ تیمی را مدنظر ندارم، در تورین خوشحالم.یووه مشکلاتی داشته است و من در طول چند ماه اخیر با این باشگاه و با هیچ باشگاه دیگری درباره امضای قرارداد برای فصل آینده صحبت نکردم،در حال حاضر فقط به این فکر می‌کنم که در هر بازی ثابت کنم بازیکن خوبی هستم و به تیمم برای بهبود شرایط کمک کنم،پس از آن خواهیم دید که چه پیش خواهد آمد.

او همچنین درباره ادامه حضورش در تیم ملی ارژانتین گفت:من دیگر رویای بازی در جام جهانی را ندارم. تنها چیزی که به آن فکر می‌کنم کوپا آمه‌ریکای بعدی است،تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت که در این مسابقات حضور داشته باشم.

او در رابطه با کسر 15 امتیاز و احتمال کسب سهمیه اروپا در این شرایط گفت:سقوط ناگهانی در جدول به خاطر کسر 15 امتیاز، خیلی سخت است،اما اگر با این ذهنیت که هیچ چیز غیرممکن نیست، به کار خود ادامه دهیم، حتما موفق خواهیم شد.

یوونتوس یک تیم قوی با ذهنیت برنده است که با وجود سقوط به دسته‌های پایین تر در گذشته توانست دوباره به سطح اول برگردد،نکته مهم حفظ اتحاد و ادامه کار با همراهی هواداران است.

 

رد پیشنهاد های امریکا و تمدید با یوونتوس

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، دی‌ماریا که تا به اینجای فصل هفت گل زده و هفت پاس گل نیز داده، تصمیم گرفته با رد پیشنهاد اینتر میامی، قراردادش را تا 2024 با یوونتوس تمدید کند، چرا که می‌خواهد در بهترین فرم به کوپا آمه‌ریکا 2024 برسد،او می‌خواهد همچنان به بازی در بالاترین سطح ادامه دهد و پس از کوپا آمه‌ریکا از فوتبال اروپا خواهد رفت.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصمیم دیماریا تغییر کرد، ستاره ارژانتینی در یوونتوس میماند
P