تلاش جادوگران سنگالی برای رساندن کاپیتان خود به جام جهانی!

تلاش جادوگران سنگالی برای رساندن کاپیتان خود به جام جهانی!

تلاش جادوگران سنگالی برای رساندن کاپیتان خود به جام جهانی!

___ ___ ___ ___ ___

سادیو مانه که در سال های اخیر عملکرد درخشانی در ترکیب تیم ملی سنگال داشته و قهرمانی در جام ملت های آفریقا را نیز تجربه کرده است، هفته گذشته دچار مصدومیت شدیدی شد وشنیده ها از اخبار آن است که این مهاجم باتجربه قادر به حضور در ترکیب تیم ملی سنگال در جام جهانی نخواهد بود. نشریه اکیپ امروز ضمن انتشار این خبر مدعی شد سادیو مانه حداقل یک ماه شرایط بازی کردن ندارد و امکان حضور او در جام جهانی وجود نخواهد داشت.

مانه
مانه

نشریه گل اذعان داشت بررسی اولیه موید آن است که سادیو مانه که بازیکن تیم بایرن مونیخ است بین سه الی چهار هفته قادر به حضور در میادین نیست و مصدومیت این مهاجم گلزن به این زودی برطرف نمی شود. اما سادیو مانه در روزهای آتی دوباره آزمایشات جدیدی داده و امیدوار است با تلاش شبانه روزی، زمان دوری خود از میادین را کاهش دهد.

البته به نظر می‌رسد که کادر فنی تیم ملی سنگال قصد دارد علیرغم آسیب‌دیدگی، سادیو مانه را به قطر ببرد و احتمال دارد این بازیکن بتواند در مراحل بعدی در ترکیب تیمش حاضر شود. در همین حال فاطما سامورا نیز فاش کرد که آنها قصد دارند از جادوگران برای درمان سادیو مانه استفاده کنند و این بازیکن به هر نحوی باید شرایط حضور در جام جهانی را پیدا کند.

فاطما سامورا، دبیر کل فیفا، اعلام کرده است که از جادوگر برای درمان سادیو مانه استفاده خواهند کرد.

فاطما سامورا گفت: ما از پزشکان جادوگر برای درمان سادیو مانه استفاده خواهیم کرد. البته من نمی‌دانم که این نوع درمان برای بهبود این بازیکن موثر خواهد بود یا خیر، اما در این مورد خاص ما از این روش برای سادیو مانه استفاده خواهیم کرد. ما به معجزه امیدواریم و به هر ترتیبی سادیو مانه باید در رقابت های جام جهانی حاضر باشد.

تقریبا تردیدی وجود ندارد که این بازیکن در مرحله گروهی قادر به همراهی تیم ملی سنگال نخواهد بود، اما در صورت صعود این تیم به دور بعد، احتمال دارد سادیو مانه بتواند در بازی های حذفی در ترکیب تیم ملی کشورش به میدان برود. تیم ملی سنگال در گروه اول مسابقات در کنار تیم های هلند، اکوادور و قطر حضور دارد و به نظر آنها یکی از شانس های اصلی صعود به دور بعد محسوب می شوند.

ناگلزمان در مورد آخرین وضعیت مانه و دعوت شدنش به تیم ملی سنگال برای جام جهانی گفت: باید تا 10 روز دیگر صبر کرد و سپس بهتر می توان وضعیت مصدومیتش را ارزیابی کرد. مانه اگر درد داشته باشد، نمی تواند و نباید برای سنگال بازی کند و این به تیم پزشکی سنگال و حس خودش بستگی دارد که به میدان برود یا بیرون بماند. معتقدم مانه نباید سلامتی اش را به خاطر فوتبال به خطر بیندازد.

 

سادیو مانه در فهرست نهایی تیم ملی سنگال برای جام جهانی قرار گرفت تا مشخص شود شانس او برای حضور در این رقابت ها از دست نرفته است باید دید آیا این فوق ستاره سنگالی فرصت بازی در جام جهانی قطر را پیدا میکند یا خیر

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلاش جادوگران سنگالی برای رساندن کاپیتان خود به جام جهانی!
P