تلاش های بایرن برای جذب دروازبان همچنان ادامه دارد

تلاش های بایرن برای جذب دروازبان همچنان ادامه دارد

تلاش های بایرن برای جذب دروازبان همچنان ادامه دارد

ـــ ـــ‌ ـــ ــ ـــ

 

با نزدیک شدن به زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی باشگاه‌ها در تلاش هستند تا نقاط ضعف‌شان را برطرف کنند و بازیکنان مدنظرشان را به خدمت بگیرند.

مصدومیت مانوئل نویر و دوری طولانی مدت او از میادین باعث شده که بایرن به صورت جدی به دنبال به خدمت گرفتن بازیکنی در این پست باشد و گزینه‌های زیادی در کنار نام این باشگاه به چشم می‌خورد.

یان زومر در سال های اخیر در بوندسلیگا و به خصوص در تقابل با بایرن مونیخ عملکرد درخشانی داشته و بارها مرد شماره یک گلادباخ در دیدار مقابل این تیم لقب گرفته است.نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد کادر فنی و مدیران باشگاه بایرن مونیخ تصمیم گرفته اند در نیم فصل دوم فقط به اسون اولریش به عنوان گزینه شماره یک اعتماد نکنند و این باشگاه به دنبال یک دروازه بان جدید خواهد بود.

روزنامه بیلد آلمان خبر از مزاکرات میان بایرن و زومر دروازبان تیم ملی سوئیس پرده برداشته است، این در حالی است که باشگاه بروسیا مونشن گلادباخ اعلام کرده که به هیچ وجه تصمیمی برای فروش این بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی ندارد اما بیلد معتقد است که با توجه به این که قرارداد زومر در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید این باشگاه آماده است تا پیشنهادهای نزدیک به پنج میلیون یورو را بررسی کند.

بایرن مونیخ برای جذب زومر با منچستر یونایتد نیز باید رقابت کند، منچستر یونایتد نیز امیدوار است که بتواند دروازه‌بانی را به خدمت بگیرد تا خیال اریک تن‌هاخ از جانشین داوید دخیا تا حد زیادی راحت باشد و مشکلی در این زمینه نداشته باشد و گزینه اصلی این تیم زومر است.

دیگر گزینه بایرنی ها مارتینز بهترین دروازبان جام جهانی قطر است، گوستاوو گونی مدیربرنامه‌های امیلیانو مارتینز ادعا کرد آینده موکلش قطعا در استون‌ویلا نخواهد بود و احتمالا به تیمی در بوندسلیگا یا سری‌آ خواهد پیوست.

استون ویلا حاظر به ازادسازی مارتینز نیست زیرا 18 میلیون یورو برای این دروازبان پرداخت کرده است و رقمی بالاتر از آن میخواهد.

دیگر گزینه مونیخی ها نوبل نام دارد، نوبل که دومین سال حضور قرضی اش در موناکو را پشت سر می گذارد و تا 2025 نیز با بایرن قرارداد دارد، گزینه فوری بایرنی ها محسوب می شود ولی بازگرداندن او به سادگی میسر نیست. بایرن می توانست او را رایگان در تابستان برگرداند ولی در نیم فصل باید به موناکو غرامت بدهد.

نوبل در ارتباط با سوال خبرنگاران گفت:بازگشت من به بایرن چندان منطقی نیست نمی‌دانم مصدومیت مانوئل چقدر جدی است اما فکر می‌کنم او تا تابستان دوباره آماده بازی می‌شود و برای فصل بعد آماده خواهد بود، آرزوی موفقیت و سلامتی برای نویر دارم من در موناکو خیلی خوشحالم و هنوز بازی‌های زیادی در پیش داریم اینجا فهمیدم که بازی کردن چقدر مهم است. دیگر نمی‌خواهم نیمکت‌نشینی را تجربه کنم در نهایت این باشگاه موناکو است که حرف آخر را در این زمینه می‌زند من با این باشگاه قرارداد دارم.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلاش های بایرن برای جذب دروازبان همچنان ادامه دارد
P