تمدید قرارداد رودریگو

رسمی؛ قرارداد رودریگو ستاره برزیلی رئال مادرید تمدید شد؛

رودریگو، ستاره جوان رئال، قراردادش را سه سال دیگر و تا 2028 تمدید کرد. قرارداد قبلی او تا 2025 اعتبار داشت.

سایت رسمی باشگاه رئال مادرید خبر از تمدید قرارداد رودریگو تا سال 2028 داد،از قرارداد او هنوز دو سال دیگر باقی‌مانده بود ولی باشگاه مادریدی برای تمدید سه ساله آن با رودریگو به توافق رسید،بند فسخ رودریگو نیز یک میلیارد یورو خواهد بود.

در روز گذشته رئال مادرید تمدید قرارداد وینیسیوس تا 2027 را نیز اعلام کرده بود. به این ترتیب رئال مادرید خیال خود‍ را از حفظ دو جواهر برزیلی برای طولانی مدت راحت کرد. رودریگو در تابستان 2018 با رقم 45 میلیون یورو از سانتوس خریداری شد اما یک سال دیرتر و از تابستان 2019 به تیم اضافه شد.

در فصلی که رودریگو روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و بعد از 14 بازی رسمی تنها دو گل زده و یک پاس گل داده، تمدید قرارداد بهترین اتفاق ممکن برای او بود و نشان از اعتماد باشگاه به او دارد. رودریگو اخیرا با گل‌زنی به براگا به 870 دقیقه دوری خود از گل پایان داد.

شروع درخشش رودریگو در رئال، فصل 22-2021 بود که او در 49 بازی موفق به زدن 9 گل شد که مهم‌ترینشان دو گلی بود که به سیتی در بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان زد. رئال همان فصل فاتح لیگ قهرمانان شد.

تمدید قرارداد رودریگو

فصل گذشته البته او آمار بهتری ثبت کرد و در 57 بازی توانست 19 گل بزند. رودریگو حالا مهره‌ای تاثیرگذار هم برای رئال و هم برای تیم ملی برزیل است.

رودریگو همواره مورد اعتماد کارلو آنچلوتی قرار دارد و با وجود دوری طولانی مدتش از گل هرگز از ترکیب اصلی رئال خارج نشد، در حالی که بسیاری معتقد بودند خوسلو باید جانشینش شود. او در رئال یک مهره استراتژیک است.

سه بازیکن دیگر در لیست تمدید

در آخرین روز ماه اکتبر قرارداد جدید با وینیسیوس جونیور رسمی شد که تا سال 2027 ادامه خواهد داشت و روز گذشته نوبت رودریگو رسید.

این ستاره برزیلی نیز مانند دوست و هموطنش، وینی، یک سال پیش با تمدید قرارداد موافقت کرده بود و طبق گزارش آ.اس، تا سال 2028 با بند یک میلیاردی قرارداد جدیدش را امضا کرده است.

رودریگوی 22 ساله دومین نفر در لیست استعدادهای جوانی است که رئال مادرید با آن‌ها به توافق رسیده است.

بازیکنان بعدی ادر میلیتائو، ادواردو کاماوینگا و فده والورده خواهند بود. به این ترتیب باشگاه مادریدی می‌خواهد در کنار قراردادهای بلند مدت جود بلینگام (تا سال 2029، بند یک میلیارد یورویی) و اورلین شوآمنی (تا سال 2028) بازیکنان جوان دیگر خود را حفظ کند.

صحبت های رودریگو پس از تمدید

چیزی است که قابل توضیح نیست،هر بار که وارد برنابئو می‌شوم، یکی از خاص‌ترین لحظات دوران حرفه‌ای من است همیشه خاص است. هواداران همیشه تا آخر به ما کمک می‌کنند. باید وارد شوید، بازی کنید و آن را حس کنید تا بدانید من چه می‌گویم. وقتی شروع به پوشیدن این پیراهن و بازی با تیم می‌کنید، عظمت رئال مادرید را درک می‌کنید،این باشگاه زندگی من است.

هیچ باشگاه دیگری به بزرگی رئال مادرید وجود ندارد اینجا شما در بالاترین سطح فوتبال هستید. این یک باشگاه بدون رقیب، در صدر فوتبال است.

فلورنتینو پرز یک پدیده است،او بسیار خاص است و با همه ما بسیار خوب رفتار می‌کند. او همیشه چیزهای شنیدنی را به من می‌گوید، چیزهایی که واقعاً باید بشنوم او در زندگی من بسیار مهم است.

من همیشه از مودریچ بسیار سپاسگزار خواهم بود، ما رابطه بسیار خوبی با هم داریم. در زمانی که زیاد بازی نمی‌کردم، او به من گفت که به کار و تمرین ادامه دهم زیرا زمان من فرا خواهد رسید.در رئال یاد گرفتم در هیچ شرایطی هرگز تسلیم نشوم،همیشه بازی کردن و جنگیدن تا آخر.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P