تمدید ناچو با چاشنی کاپیتانی کهکشانی ها

تمدید ناچو با چاشنی کاپیتانی کهکشانی ها

رسمی؛ ناچو فرناندز قرار داد خود را با رئال مادرید تمدید کرد

تمدید ناچو با چاشنی کاپیتانی کهکشانی ها – باشگاه رئال مادرید رسما خبر از تمدید قرارداد ناچو فرناندز تا ژوئن 2024 داد.

پس از اینکه رئال مادرید روز گذشته تمدید قرارداد تونس کروس را اعلام کرد، امروز نوبت به ناچو رسید. مرد وفادار رئال مادرید که سال 2011 اولین بازی خود برای تیم اول رئال را در مستایا برابر والنسیا انجام داد، حالا کاپیتان اول باشگاه است و در حالی که به نظر می رسید قصد جدایی دارد، قراردادش را یک فصل دیگر نیز تمدید کرد.

تمدید ناچو با چاشنی کاپیتانی کهکشانی ها اسپانیا

ناچو در تمام سال های اخیر پیشنهادات خوبی برای جدایی از رئال داشت ولی ترجیح داده در باشگاه محبوبش به فوتبال ادامه دهد. او در نیم فصل اول فصل گذشته اغلب نیمکت‌نشین بود ولی شرایط برای ناچو در ادامه تغییر کرد و در ماه های پایانی فصل توانست بازی های زیادی برای رئال انجام دهد. سرانجام او پس از صحبت با کارلو آنچلوتی متقاعد شد فصل بعد را نیز در رئال بماند.

ناچو با 23 عنوان قهرمانی یکی از موفق ترین بازیکنان تاریخ رئال مادرید است و آرزو دارد از این حیث شماره یک شود. او در حال حاضر پنج لیگ قهرمانان، پنج جام باشگاه های جهان، چهار سوپرجام اروپا، سه قهرمانی لالیگا، دو کوپا دل ری و چهار سوپرجام اسپانیا را در کارنامه دارد.

بازوبند دلیل تمدید

ناچو فرناندز قصد ترک اروپا و بازی در جایی دیگر را داشته اما به خاطر درخواست رئال و همچنین بستن بازوبند کاپیتانی در مادرید ماندگار شده است.

ناچو فرناندز یک فصل دیگر در مادرید می‌ماند. او که در سن خیلی کم به رئال پیوسته، قراردادش را تا 30 ژوئن 2024 تمدید کرد و به این ترتیب، در سال آینده او کاپیتان اول مادرید خواهد بود.

البته این مدافع آخر برای ماندن در مادرید دچار تردید زیادی بود و به طور جدی به رفتن از تیم فکر می‌کرد اما در نهایت تصمیم دیگری گرفت. پدر او، چما فرناندز در این رابطه گفت: خب، نظرش 50-50 بود. خیلی تردید داشت. ناچو همیشه می‌خواهد بازیکن اصلی باشد اما خیلی وقت است که در تیم اصلی رئال بوده. ما می‌دانیم که او بهتر از بقیه که در ظاهر بهتر از او هستند، خودش را آماده مسابقات می‌کند.

بازگشت قائدی به امارات؟

طبیعی است که آدم‌ها دچار تردید شوند و این در هر جایی اتفاق می‌افتد. ما همیشه خیلی صادقانه وضعیت را با مادرید در میان گذاشته‌ایم. وقتی باشگاه از تو می‌خواهد که نروی، تردیدهایت بیش‌تر می‌شود.

پدر کاپیتان رئال ادامه داد: ناچو خیلی آماده است و خودش هم این را احساس می‌کند. او از باشگاه خواسته تا بیش‌تر بازی کند تا احساس کند برای باشگاه خیلی مهم‌تر از اینها است… در نهایت کاپیتانی و دیدن عشق باشگاه، خیلی در تمدید قراردادش تاثیر داشت.

او خیلی مصمم بود که در اسپانیا بازی را ادامه ندهد و درباره بازی در اروپا هم تردید داشت. ترجیح می‌داد کل چشم‌اندازش را تغییر دهد و شاید به آمریکا برود. در هر حال، ناچو هر تصمیمی که می‌گرفت، از او حمایت می‌کردیم.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمدید ناچو با چاشنی کاپیتانی کهکشانی ها
P