تمیروف،مهاجم 23 ساله ازبک راه خود را از پرسپولیس جدا کرد

تمیروف

شیرزاد تمیروف ، مهاجم ازبکستانی راه خود را از پرسپولیس جدا کرد!

 

شیرزاد تمیروف بازیکن ازبکستانی  در پست وینگر و مهاجم که در اواسط فصل بیست و یکم طی قراردادی ۱۸ ماهه به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوسته بود بعد از دیدار تدارکاتی با تیم ملی امید که موفق به گلزنی نیز شده بود در اقدامی ناگهانی با انتشار استوری خداحافظی از هواداران پرسپولیس در صفحه اینستاگرام خود این گمانه زنی ها را به میان آورد که قصد دارد راه خود از پرسپولیس جدا کند.

 

این مهاجم که در طول زمان حضورش در تیم پرسپولیس عملکرد چندان خوبی نداشت و تنها  موفق به ثمر رساندن یک گل برای این تیم شده بود در حالی اقدام به انجام چنین عملی کرده است که قراردادش هنوز با باشگاه پرسپولیس به اتمام نرسیده است و جدا شدن او از پرسپولیس منوط  به معرفی تیم جدید و دریافت رضایت نامه  از سوی این باشگاه می باشد.

 

اعضای کادر فنی و مدیریت باشگاه پرسپولیس نیز اذعان داشته اند که هیچ اطلاعی از این جدایی ندارند واین بازیکن  بدون هیچ  هماهنگی قبلی با این باشگاه خودسرانه خبر جدایی خود را منتشر کرده است.

پرسپولیس که در پنجره نقل و انتقالاتی این فصل توانست بازیکنان مطرحی را به جمع یاران خود اضافه کند باید منتظر ماند و دید که می تواند جایگزین مناسبی برای تمیروف پیدا کند و جای این مهاجم را در فاصله ده روز مانده به آغاز مسابقات لیگ پیدا کند یا خیر؟

باشگاه پرسپولیس در دیداری دوستانه  در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف تیم  ملی امید ایران رفت. این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ با پیروزی سرخ پوشان به پایان رسید. تمیروف که در این بازی در ترکیب پرسپولیسی ها حضور داشت در دقیقه ۶۳ موفق به گلزنی برای این تیم شد.

 

تمیروف قبل از این  برای تیم های شورتان گذار، مشعل مبارک و پاختاکور را نیز به میدان رفته است. در طول حضورش در تیم پرسپولیس ۹ بازی برای این تیم انجام داده و در کل موفق به ثمر رساندن یک گل در هفته بیست و ششم  فصل گذشته مقابل تیم ذوب آهن اصفهان شده است.

 

بعد از انتشار خبر احتمال جدایی این بازیکن از تیم پرسپولیس، در اقدامی غافلگیرانه تمیروف  با دنبال کردن صفحه رسمی استقلال و مربیان این تیم  به شایعات  احتمال حضورش در این تیم دامن زد.

اما هنوز خبری رسمی از طرف باشگاه استقلال برای جذب این بازیکن منتشر نشده است و با توجه به ترافیک خط حمله استقلال و حضور پنج مهاجم طراز اول در این‌ تیم، پیوستن مهاجم ازبکی به این تیم غیرممکن به نظر می رسد. شیرزاد تمیروف نیز امروز استوری خود را پاک کرد و و سرمربی استقلال را آنفالو کرده تا در این جبهه همه چیز به حالت قبل برگردد.

 

خبرهای جدید حاکی از این است که باشگاه ذوب آهن اصفهان، پیکان تهران و نساجی مازندران خواستار جذب این بازیکن هستند، هنوز‌هیچ کدام از‌این باشگاه ها وارد مذاکره جدی با این بازیکن نشده اند. باید منتظر ماند و دید که در روزهای آینده در حالی‌ که تقریبا ۱۰ روز به شروع رقابت های لیگ برتر مانده آیا این بازیکن موفق به پیدا کردن تیم جدید و دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس خواهد شد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمیروف
P