جان هیتینگا به عنوان سرمربی جدید اژاکس معرفی شد

جان هیتینگا به عنوان سرمربی جدید اژاکس معرفی شد

رسمی؛جان هیتینگا به عنوان سرمربی جدید اژاکس معرفی شد.

___ ___ ___ ___ ___

جدایی اریک تن‌هاخ از اژاکس و پیوستن او به منچستریونایتد باعث شد که مدیران این باشگاه تصمیم بگیرند شرودر را با قراردادی دو ساله به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کنند.

با این حال شرایط مطابق خواسته و انتظار آنها پیش نرفت و تساوی 1-1 این تیم برابر وولندام باعث شد که تعداد دیدارهایی که این تیم موفق به کسب پیروزی در آن نشده به عدد هفت برسد.

این شرایط برای مدیران این باشگاه به هیچ وجه قابل‌قبول نبود و به همین دلیل تصمیم گرفتند که برای بهبود شرایط به همکاری با شرودر پایان دهند.

او در حالی از این تیم جدا خواهد شد که آنها در حال حاضر با هفت امتیاز اختلاف نسبت به فاینورد صدرنشین در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ هلند قرار دارند.

ادوین فن درسار مدیر اجرایی آژاکس، با انتشار بیانیه‌ای این خبر را اعلام کرد در این بیانیه آمده: این تصمیمی دردناک اما ضروری است. با وجود شروع خوبی که در این فصل داشتیم، امتیازاتی را از دست دادیم که می‌شد جلوی آن را گرفت به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی، وقفه زودهنگام و طولانی زمستانی داشتیم. زمان و اعتماد کافی را در اختیار آلفرد گذاشتیم تا شرایط را تغییر دهد برای ما مشخص شد که او توانایی تغییر این وضعیت را ندارد.

آژاکس از 23 اکتبر تا به حال نتوانسته در هیچ دیداری در لیگ هلند پیروز شود و حالا به دنبال پیدا کردن مربی جدیدی است که بتواند آنها را به روند پیروزی برگرداند.

 

سرمربی جدید و 39 ساله آژاکس:

باشگاه آژاکس اعلام کرد که جان هیتینگا، ملی‌پوش سابق هلندی به عنوان مربی موقت تا پایان فصل انتخاب شده و همراه با رایزیگر هدایت تیم را برعهده خواهد داشت. هیتینگا 39 ساله که سابقه بازی برای آژاکس و اورتون را دارد، در پیروزی 4-1 یکشنبه در اکسلسیور روی نیمکت حضور داشت و پیش از این مربی تیم زیر 23 ساله های آژاکس بود.

پس پیروزی پر گل اژاکس ادوین فن در سار مدیر باشگا‌ه آژاکس گفت:ما متقاعد شده ایم که انتخاب جان هیتینگا، راه حل درستی است جان در مسیری روشن و ثابت قرار دارد که منجر به پیشرفت او در طول سال های اخیر شده است،ما به توانایی های او اطمینان داریم تیم اکنون باید در مسیر پیروزی بماند و هنوز تا پایان فصل چالش های زیادی باقی مانده و باید مبارزه کنیم.

فاینورد صدرنشین لیگ هلند با 42 امتیاز است و اژاکس 5 امتیاز کمتر دارد،اژاکس در لیگ اروپا نیز باید به مصاف یونین براین برود، بنظر میرسد در صورت قهرمانی در لیگ برتر هلند یا لیگ اروپا قرار داد هیتینگا به صورت بلند مدت تمدید میشود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جان هیتینگا به عنوان سرمربی جدید اژاکس معرفی شد
P