جدال حساس آلمان و انگلیس

پیش بازی آلمان و انگلیس

پیش بازی آلمان و انگلیس

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آلمان:

آلمان و انگلیس هر دو برای ثبت اولین پیروزی خود در لیگ ملت‌های یوفا در دومین بازی خود و با تجدید رقابت دیرینه خود در مونیخ ، سه‌شنبه شب به میدان خواهند رفت.

تیم هانسی فلیک مسابقات لیگ A در گروه 3 را با تساوی 1-1 مقابل ایتالیا آغاز کردند و این در حالی بود که سه شیرها همگروه ما در رقابت های جام جهانی متحمل شکست عجیب 1-0 برابر مجارستانی ها شدند.

تیم یازدهم ایتالیا در دیدار روز شنبه با آلمان احساسی بسیار ناآشنا داشت، با اکثریت قریب به اتفاق قهرمانی در یورو 2020 در جایی دیده نشد، اما قهرمان قاره‌ها به طرز چشمگیری با مانشافت در بولونیا به تساوی رسید.

در بازی قبل ژرمن ها برابر ایتالیایی ها پاس تماشایی ویلفرد گنونتو از سمت راست به لورنزو پلگرینی باعث شد تا ایتالیایی در دقیقه 70 به گل برسند و نتیجه را یک بر صفر کنند اما این جاشوا کیمیچ بود که به سرعت جواب گل ایتالیایی ها را داد تا دو تیم پر آوازه اروپایی به نتیجه تساوی رضایت دهند.

اگرچه این نتیجه به درد هیچ یک از دو تیم نمیخورد،اما آلمان حداقل موفق شد رکورد شکست ناپذیری خود را در تمامی تورنمنت ها را به 10 بازی از زمان حذف خود در یورو 2020 به دست انگلیسی ها برساند و امیدهای خود برای صعود از گروه مرگ این رقابت ها را حفظ کند.

آمار ضعیف دو برد از 11 بازی خود در لیگ ملت‌ها قطعاً نتایج خوب و قابل دفاعی برای ژرمن ها به حساب نمی آید، اما آنها هنوز در خانه خود زیر نظر فلیک شکستی را نخورده اند.

ترکیب احتمالی آلمان
ترکیب احتمالی آلمان

انگلیس:

اگرچه ساوتگیت به بازیکنان جوتن و کم تجربه ای بیشتری در بازی با مجارستان بازی داده بود اما این مورد قطعا نمیتواند دلیل قانع کننده ای برای عدم نتیجه گیری سه شیرها باشد.

دومینیک شوبوسلای با زیرکی هرچه تمام تر فرصت گلزنی عالی خود را به گل تبدیل کرد تا انگلیس ها بعد از گذشت نه بازی بدون باخت دوباره طعم باخت را بچشند.

گرت ساوتگیت گرمای بوداپست را عاملی برای شکست تیمش عنوان کرد .شکستی که آنها را بعد از گذشت یک بازی در منطقه سقوط قرار داد . و سه شیرها با وجود احساسات متفاوت هواداران نسبت به لیگ ملت ها مطمئنا نمی توانند سقوط به لیگ B را درک کنند.

انگلیس در 14 بازی گذشته خود در تمامی رقابت ها موفق به گلزنی شده بودند تا اینکه آنها توسط خط دفاعی مارکو روسی در پوشکاش آرنا به نوعی مغلوب شدند و هرچه زدند به در بستنه خوردند، اما تیم ساوت گیت اکنون سه بازی را بدون گل خارج از خانه در لیگ ملت ها پشت سر گذاشته است، بنابراین روحیه قهرمانان یورو 2020 باید در روز سه شنبه به خوبی و درستی شارژ شود.

ترکیب احتمالی انگلیس
ترکیب احتمالی انگلیس

محرمین و مصدومین آلمان:

 محرمین و مصدومین انگلیس:

در پنج دیدار اخیر تیم آلمان ، برابر تیم های اسرائیل 2-0 ، ارمنستان 4-1 و لیختناشتاین 9-0 پیروز و برابر هلند 1-1 و ایتالیا نیز 1-1 مساوی کرده است.

تیم انگلیس نیز در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم های آلبانی 5-0 ، سن مارینو 10-0 ، سوئیس 2-1 ، ساحل عاج 3-0 پیروز و برابر مجارستان 1-0 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی ، برد آلمان

هر دو تیم گل میزنند

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی آلمان و انگلیس
P