جدایی آل کثیر

جدایی آل کثیر

رسمی؛ عیسی آل کثیر به سپاهان پیوست

جدایی آل کثیر – مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس پس از توافق با تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان، قرارداد خود را به عنوان بازیکن آزاد با این باشگاه به مدت 2 فصل امضا کرد.

تیم فوتبال سپاهان در یک خرید غیرمنتظره و سریع‌السیر دیگر، پس از توافق با مهاجم سابق پرسپولیس، عیسی آل‌کثیر را طی یک قرارداد دو ساله به خدمت گرفت.

مهاجم موثر پرسپولیس که در نیم‌فصل دوم فصل گذشته نقش پررنگی در قهرمانی پرسپولیس ایفا کرد و به خصوص با گلزنی در دربی بار دیگر مورد توجه هواداران این تیم قرار گرفته بود، در حالی که به نظر روی مباحث مالی با سرخپوشان پایتخت به توافق نرسیده بود، باب مذاکرات را با باشگاه اصفهانی باز کرده و پس از حصول توافقات، قرارداد خود را با این باشگاه امضا کرد.

جدایی آل کثیر از پرسپولیس

آل کثیر 33 ساله در شرایطی راهی سپاهان می‌شود که طلایی‌پوشان نقش جهان پیش‌تر کاوه رضایی و رضا شکاری را هم به عنوان مهاجم جذب کرده بودند تا به این ترتیب با حضور او در کنار شهریار مغانلو، ژوزه مورایس چهار مهاجم نامی و مطرح ایرانی را در اختیار داشته باشد.

آل کثیر که سابقه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد، توانایی بازی در پست مهاجم و وینگر را داراست و تجربه بازی در استقلال اهواز، آلومینیوم، پیکان، نفت آبادان و پرسپولیس را در کارنامه ثبت کرده است.

عیسی آل‌کثیر دهمین بازیکنی است که در لیگ برتر از پرسپولیس به صورت مستقیم به سپاهان منتقل می‌شود.

ابراهیم توره، الونگ الونگ، احمدی، مصلح، گردان، خلعتبری، میناوند، مغانلو و رضاییان دیگر پرسپولیسی‌هایی هستند که مستقیم از پرسپولیس به سپاهان رفتند.

سپاهان هجومی تر از همیشه

مورایس در لیگ بیست و سوم با فراغ بال می‌تواند ترکیب تهاجمی تیمش را انتخاب کند.

سپاهان یکی از تیم‌هایی بوده که فعالیت بسیار خوبی در نقل و انتقالات تابستانی ۱۴۰۲ داشته است. با این حال خریدهای این تیم در خط حمله سبب شده ترافیک و رقابتی شدید میان مهاجمان به وجود بیاید.

سپاهان با شهریار مغانلو به مدت یک فصل دیگر قرارداد داشت و اجازه جدایی به او نداد تا با حضور آقای گل فصل پیش خط حمله سپاهان قوی‌تر باشد.

اصفهانی‌ها همچنین رضا اسدی را که فصل پیش در تراکتور خود را به عنوان مدعی آقای گلی معرفی کرد جذب کردند. رضا شکاری و کاوه رضایی نیز دیگر خریدهای نام آشنای مورایس در این پست بودند.

بازگشت اسطوره چلسی به لالیگا پس از 11 سال

در شرایطی که به نظر می‌رسید سپاهان با چهار مهاجم نام برده شده به کار خود ادامه دهد، طلایی‌پوشان با عیسی آل‌کثیر، گلزن پرسپولیس نیز توافق کردند تا ترافیک سپاهان در خط حمله شدیدتر بشود.باید دید ژوزه مورایس از مهره‌های تهاجمی تیمش چگونه بهره خواهد برد.

جانشین عیسی در پرسپولیس

پس از جدایی ناگهانی آل کثیر،پرسپولیس به دنبال جذب یک مهاجم خارجی خواهد رفت و عبدالرزاق حمدالله و عمر السوما اولویت قرمزها هستند!.

در چند سال اخیر هواداران پرسپولیس همیشه از کادر مدیریتی این تیم بابت کمبود مهاجم یا نبود مهاجم با کیفیت انتقاد کرده اند. پرسپولیس در این سال ها مهاجمان مختلفی را امتحان کرده است اما به جز یورگن لوکادیا سایر مهاجمان حرفی برای گفتن نداشتند.

هواداران پرسپولیس نیز از عملکرد لئاندرو پریرا رضایت ندارند و معتقدند این بازیکن کمکی به پرسپولیس نمی کند. مهدی عبدی هم از فرم ایده آل خود فاصله گرفته است و آن کیفیت سابق را ندارد بنابراین پرسپولیس باید در فصل نقل و انتقالات برای جذب یک مهاجم با کیفیت اقدام کند.

پرسپولیس توسط چند ایجنت معروف ایرانی قرار است در چند روز آینده مذاکراتی با عبدالرزاق حمدلله و عمر السوما انجام دهد و اگر توافق حاصل شد یکی از این دو بازیکن به ایران بیاید و در لیگ بیست و سوم پیراهن پرسپولیس را به تن کند و بمب نقل و انتقالات را منفجر کند! تنها گزینه ایرانی کادر فنی پرسپولیس،شهریار مغانلو مهاجم سپاهان است که بعید بنظر میرسد سپاهان رضایت نامه این بازیکن را برای رقیب مستقیم خود صادر کند.

حالا باید منتظر ماند و دید در نهایت پرسپولیس می تواند یک مهاجم خارجی با کیفیت جذب کند یا خیر.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدایی آل کثیر
P