جدایی اجباری ستاره میلان

جدایی اجباری ستاره میلان

جدایی اجباری ساندرو تونالی از جمع روسونری؛ ستاره ایتالیایی میلان یک قدمی نیوکاسل

جدایی اجباری ستاره میلان – نیوکاسل ابتدا در پی نیکولو بارلا بود، اما اینتر سرسختانه اعلام کرد ستاره خط میانی خود را نمی‌فروشد. به این ترتیب بود که باشگاه انگلیسی سراغ میلان رفت تا تونالی را از این تیم بگیرد.

تونالی در چند ماه اخیر تحت نظر بسیاری از باشگاه‌های لیگ برتری بوده و پیش از این گفته شده بود که چلسی پیشنهادی را برای جذب او ارائه کرده است.

اما در 24 ساعت اخیر شرایط به صورت کامل تغییر کرد و حالا این بازیکن آماده است تا با قراردادی به ارزش 80 میلیون یورو از میلان به انگلیس نقل مکان کند و پیراهن نیوکاسل را برای فصل آینده به تن کند.

جدایی اجباری ستاره میلان تایید شد

نیوکاسل ابتدا پیشنهادی 60 میلیون یورویی برای این ستاره ایتالیایی ارائه کرده بود که از سوی مدیران میلان رد شد و آنها تصمیم گرفتند که پیشنهادشان را برای جذب او افزایش دهند.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده که چلسی هم در 24 تا 48 ساعت اخیر در کورس رقابت برای جذب تونالی قرار داشت اما پیشنهاد آنها به هیچ وجه توانایی رقابت با پیشنهاد ارائه شده از سوی نیوکاسل را نداشت.

آبی‌های لندن امیدوار بودند که یکی از بازیکنان‌شان را وارد این معامله کنند تا بتوانند قیمت مدنظر میلان برای فروش تونالی را کاهش دهند و همین باعث شد که نیوکاسل با ارائه پیشنهاد قابل توجه گوی سبقت را از آنها ربود

رکورد شکنی تونالی

انتقال ساندرو تونالی به نیوکاسل او را صاحب گران‌ترین نقل و انتقال تاریخ برای بازیکنان ایتالیایی خواهد کرد.

مراحل پیوستن ساندرو تونالی به نیوکسل رو به اتمام است و بعید به نظر می‌رسد روسونری تاب مقاوت در برابر پیشنهاد 80 میلیون یورویی باشگاه انگلیسی را داشته باشد.

پیشنهادی که تونالی را در صدر گران‌قیمت‌ترین نقل و انتقال تاریخ برای یک بازیکن ایتالیایی قرار می‌دهد.

پیش از این انتقال جورجینیو از ناپولی به چلسی با رقم 57 میلیون یورو در صدر جدول قرار داشت.

ناراحتی تونالی از ترک اجباری

ساندرو تونالی، ستاره میلان، به شدت از اتفاقات چند روز اخیر و اجبارش به ترک این باشگاه ناراحت است.

روزنامه لاریپابلیکا خبر داده که این ستاره ایتالیایی به هیچ وجه قصد ترک میلان را نداشت و دوست داشت همچنان به حضورش در سن سیرو ادامه دهد.

با این حال، شرایط مالی میلان به گونه‌ای است که آنها نیاز به فروش او داشتند و زمانی که به او خبر داده شد که باید این باشگاه را ترک کند، این بازیکن نتوانست جلوی اشک‌هایش را بگیرد و به شدت مغموم و ناراحت شد.

دو شکار لیگ برتری الهلال عربستان

تونالی در سال 2021 از برشا به میلان پیوست و در طول این مدت 130 بازی با پیراهن روسونری انجام داد. او همچنین با میلان در فصل 22-2021 قهرمان لیگ ایتالیا شد. بسیاری معتقدند که او دوست داشت تا پایان دوران فوتبالش در میلان بماند و با پیراهن همین تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما پول اجازه این کار را نداد!

خشم هوادارن میلان

مذاکرات نیوکاسل و مدیران میلان برای فروش تونالی  به سرعت پیش رفت و طولی نکشید که رؤسای نیوکاسل که پول عربستان را پشتوانه خود می‌ببینند، با پرداخت 80 میلیون یورو موافقت کردند و دل هواداران میلان را شکستند.

جدایی تونالی بازخورد خوبی در میان هواداران روسونری نداشته. آن‌ها بعد از اخراج پائولو مالدینی، مدیر فنی تیم، نگران آینده باشگاه بودند و اکنون نگرانی‌های‌شان کم‌کم رنگ واقعیت به خود می‌گیرد.

خیلی از طرفداران معتقدند اگر مالدینی در میلان مانده بود، اجازه نمی‌داد مالکان باشگاه تونالی را بفروشند. گفته می‌شود خود تونالی هم مایل به ترک میلان نبوده و به اجبار فروخته شده است.

سود برشا از فروش تونالی

سود ۱۰ میلیون یورویی برشا در سری چی!

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، باشگاه برشا 15 درصد از سهم فروش بعدی ساندرو تونالی را در اختیار دارد. یعنی از انتقال 80 میلیون یورویی تونالی از میلان به نیوکاسل، حدود 10 میلیون یورو سهم برشا خواهد بود.

این مبلغ برای تیمی که اکنون در سری چی، سطح سوم فوتبال ایتالیا، حضور دارد، قابل توجه خواهد بود.

به گزارش فابریتزیو رومانو خبرنگار معروف ایتالیایی، 10 درصد از مبلغ فروش آتی تونالی (پس از ترک نیوکاسل)به میلان پرداخت خواهد شد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدایی اجباری ستاره میلان
P