جدایی احتمالی بازیکن جدید بایرن

بازیکن بایرن مونیخ در آستانه جدایی زودهنگام! برایان ساراگوسا پشیمان از انتخاب بایرن!

بایرن قصد دارد در تابستان برایان ساراگوسا را قرض بدهد و اولویت او نیز بازگشت به لالیگاست.

آینده برایان ساراگوسا ممکن است از بایرن دور باشد. اگرچه باشگاه آلمانی در ژانویه حدود 17 میلیون یورو برای خرید او سرمایه گذاری کرد، اما ایده این است که این بازیکن را قرض بدهد زیرا او با شرایط بوندسلیگا سازگار نشده است.

به گزارش “اسکای آلمان” و “بیلد”، بایرن درهای انتقال قرضی را به روی این مهاجم ریزنقش باز خواهد کرد تا او بتواند ارزش‌های خود را در تیمی دیگر نشان دهد و اولویت او نیز بازگشت به اسپانیاست.

در همین رابطه اسپورت نوشت که بارسلونا به دقت شرایط ساراگوسا را زیر نظر دارد و از جذب قرضی او استقبال خواهد کرد. بارسا هم از مشتریان او بود ولی شرایط مالی بایرن مونیخ بهتر بود و گرانادا او را به مونیخ واگذار کرد.ساراگوسا در ژانویه با اصرار باشگاه آلمانی به بایرن رفت اما در چند ماهی که در آلمان بوده عملاً بازی نکرده است (فقط دو بازی در بوندسلیگا) و  توماس توخل به دلیل بلد نبودن زبان انگلیسی و آلمانی بر مشکلات ساراگوسا در برقراری ارتباط با هم‌تیمی‌هایش تاکید کرده است. در اصل، بایرن منتظر تصمیم سرمربی جدید خواهد بود، اما همه طرف‌ها به وضوح می‌دانند که بهترین گزینه، انتقال قرضی است که به بازیکن کمک می‌کند گامی به جلو بردارد.

جدایی احتمالی بازیکن جدید بایرن

ساراگوسا قربانی جنگ باشگاه و سرمربی

در ال‌چیرینگیتو ادعا کرده‌اند برایان ساراگوسا هرگز گزینه درخواستی توماس توخل نبود و به همین دلیل از او به ندرت در ترکیب بایرن استفاده می‌شود.

برایان ساراگوسا با تمام شور و شوق دنیا در اواخر ژانویه راهی بایرن مونیخ شد، اما اولین هفته‌های حضور بازیکن سابق گرانادا در تیم جدیدش اصلا خوب پیش نرفته است. این بازیکن قرار بود تابستان به بایرن برود اما مصدومیت کومان برنامه‌ها را عوض کرد و بایرن با پرداخت مبلغی بیشتر زودتر ساراگوسا را خرید.

طبق گزارش رسانه‌های آلمانی، توماس توخل با برایان ساراگوسا ارتباط خوبی ندارد و حتی با او حرف هم نمی‌زند.! در ورود به بایرن، سرماخوردگی بود که اجازه بازی مقابل گلادباخ و لورکوزن را به ساراگوسا نداد. علاوه بر این، بازیکن ملی پوش اسپانیایی مجبور است در یکی از بدترین مقاطع چند سال اخیر بایرن، جایی برای خود در ترکیب اصلی باز کند.طبق ادعای ال‌چیرینگیتو، ساراگوسا با اصرار و فشار مدیران بایرن جذب شد و توخل هیچ تمایلی برای جذب او نداشت. توخل اخیرا گفت که ساراگوسا زبان بلد نیست و نمی‌تواند به خوبی با هم تیمی‌هایش ارتباط برقرار کند.

ال‌چیرینگیتو معتقد است ساراگوسا قربانی جنگ آشکار توخل و مدیران بایرن شده است. اختلافی که باعث شده تا جدایی او در پایان فصل قطعی شود و این موضوع اخیرا رسما اعلام شد.

ساراگوسا این روزها با برنامه باشگاه در حال یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی است تا سریع‌تر خودش را با تیم وفق دهد. او احتمالا تا پایان فصل و زیر نظر توخل فرصت زیادی برای حضور در ترکیب پیدا نخواهد کرد و باید از حالا به فصل بعد و کار با مربی بعدی بایرن فکر کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P