جدایی حسینی از جمع آبی پوشان پایتخت

جدایی حسینی از جمع آبی پوشان پایتخت

رسمی؛ سیدحسین حسینی کا‌پیتان استقلال از جمع شاگردان نکونام جدا شد

جدایی حسینی از جمع آبی پوشان پایتخت – سیدحسین حسینی با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود، جدایی‌اش از استقلال را اعلام کرد.

به نظر می‌رسد که دوران 9 سال حضور متوالی سید‌حسین حسینی در استقلال به سر رسیده و سنگربان آبی‌ها باید این تیم را ترک کند. این موضوعی است که از هفته‌های قبل درخصوص آن شایعاتی به گوش می‌رسید و حالا نیز به نظر می‌رسد به مرحله قطعیت رسیده است.

پس از فینال جام حذفی و شکست استقلال برابر پرسپولیس بود که سیدحسین مورد انتقاد هواداران قرار گرفت. آبی‌ها اعتقاد داشتند که کاپیتانشان می‌توانست روی گل دوم حریف واکنش بهتری داشته باشد و پس از آن دیدار بود که زمزمه‌های جدایی سیدحسین از اطراف باشگاه به گوش می‌رسید.

جدایی حسینی از جمع آبی پوشان

با حضور نکونام روی نیمکت استقلال، نزدیکان سرمربی جوان اعلام کردند که وی قصد دارد تا تغییراتی را در دروازه تیمش ایجاد کند و نکو در حال بررسی رزومه چند دروازه‌بان خارجی است تا یکی از آنها را به تهران بیاورد و به عنوان جانشین سیدحسین معرفی کند.

در این میان اما سرمربی استقلال هرگز به صورت واضح و شفاف به موضوع دروازه تیمش اشاره نکرد و اینکه آیا او خواستار ادامه حضور حسینی در تیمش هست یا خیر. برخی اعتقاد داشتند که اگر نکونام نتواند گلر خارجی مناسبی را برای تیمش انتخاب کند، سیدحسین به حضورش در جمع آبی‌ها ادامه خواهد داد.

در حاشیه اولین تمرین استقلال در فصل جدید، به بحث ادامه همکاری یا جدایی حسینی نیز پرداخته شد. نکونام در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درخصوص آینده کاپیتان تیمش گفت: سعی می‎‌کنم بهترین تصمیم را برای تیمم و بازیکن بگیرم تا به موفقیت برسیم. در تمام پست‌‌ها در حال برنامه‌‌ریزی هستیم تا بهترین نفرات را جذب کنیم.

این پاسخ نکونام و عدم اعلام نیاز قطعی به حسینی باعث شد تا فرضیات قبلی اثبات شود و اینکه اولویت اول سرمربی آبی‌ها، جذب یک گلر جدید است. شاید همین مسئله سبب شد تا حسینی تصمیم بگیرد به جای تبدیل شدن به گزینه دوم کادر فنی، از این تیم جدا شود.

مقصد احتمالی حسینی

محمود فکری خواهان جذب سیدحسین حسینی شده است.

هوادار در شرایطی به عنوان اولین تیم لیگ برتری تمرینات پیش فصل خود را شروع کرد که این باشگاه هنوز از اولین خرید تابستانی خود رونمایی نکرده و این تیم با بازیکنان تحت قرارداد فصل گذشته تمرین کرده است.

کای هاورتز به ارسنال پیوست

محمود فکری که در این فصل با سرمربیگری در هوادار به لیگ برتر ایران بازگشته است در پی بستن تیمی برای کسب رتبه تک رقمی است. این باشگاه همانند فصل پیش دنبال جذب ستاره‌های بیرون مانده تیم‌های بزرگ لیگ است.

پس از قطعی شدن جدایی سید حسین حسینی جذب کاپیتان سابق استقلال شده است. حضور هوادار در تهران می‌تواند یک نکته مثبت برای این باشگاه در جذب بازیکنان نام آشنا باشد.

نکته مهم دیگر اینکه هواداری‌ها یک فصل دیگر با محمدرضا خالدآبادی، گلر تیم ملی جوانان که به واسطه درخشش‌های اخیرش در لیگ و تیم ملی جوانان مورد توجه قرار گرفته قرارداد دارند و در نهایت باید دید تکلیف چارچوب دروازه تیم فکری در فصل آینده چه خواهد شد. از تیم های فولاد و ذوب آهن به عنوان مقصد های دیگر یاد میشود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدایی حسینی از جمع آبی پوشان پایتخت
P