جدایی راجرز از لسترسیتی؛بنیتز گزینه اول روباه ها

جدایی راجرز از لسترسیتی؛بنیتز گزینه اول روباه ها

جدایی راجرز از لسترسیتی؛بنیتز گزینه اول روباه ها

___ ___ ___ ___ ___

 

باشگاه لسترسیتی اعلام کرد که برندان راجرز، سرمربی تیم اول، با یک توافق دوطرفه از این باشگاه جدا شد.

لسترسیتی ابتدای هفته در خانه کریستال‌پالاس با نتیجه 2-1 شکست خورد و به رتبه نوزدهم جدول سقوط کرد و اکنون در 10 هفته پایانی باید برای فرار از سقوط مبارزه کند.

به همین دلیل، مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند که با برندان راجرز قطع همکاری کنند. در بیانیه این باشگاه آمده است: باشگاه فوتبال لسترسیتی با برندان راجرز به توافق دو طرفه‌ای رسید که به‌موجب آن، او بعد از چهار سال فعالیت به‌عنوان سرمربی تیم ملی اول باشگاه، اینجا را ترک می‌کند.

برندان ورزشگاه کینگ‌پاور را به‌عنوان یکی از موفق‌ترین مربیان تاریخ باشگاه ترک می‌کند. او ما را در سال 2021 به قهرمانی جام حذفی رساند و در همان سال، کامیونیتی شیلد را فتح کرد. دو رتبه از بهترین جایگاه‌های تاریخ لیگ برتر باشگاه را به‌دست آورد و تیم را به‌ طور پیاپی به رقابت‌های اروپایی رساند؛ از جمله اولین نیمه‌نهایی اروپایی ما در سال 2022.»

در حال حاضر، آدام سدلر و مایک اسوول، مربیان باشگاه، به‌طور موقت، هدایت تیم لستر را برعهده خواهند گرفت.

 

میتوانستم لستر را در لیگ ‌نگه‌دارم اما نگذاشتند.!

برندان راجرز چند روز بعد از اخراج شدن از لسترسیتی سکوتش را شکست و گفت از تصمیم باشگاه ناراحت و عصبانی است و اطمینان دارد که می‌توانست لستر را در لیگ برتر حفظ کند.

راجرز که بعد از چهار سال نشستن روی نیمکت لستر کنار گذاشته شد می‌گوید احساس می‌کند کارش در این تیم نیمه‌کاره مانده و از تصمیم مدیران لستر ناراحت و عصبانی است. او می‌گوید اطمینان دارد که می‌توانست لستر را در لیگ برتر حفظ کند. لسترسیتی در حال حاضر در رتبه نوزدهم جدول لیگ برتر ایستاده و علت اصلی اخراج راجرز همین رتبه جدول است.

سرمربی سابق لستر گفت:از اینکه اینقدر نزدیک به پایان فصل کنار گذاشته شدم خیلی ناراحت و عصبانی هستم.اطمینان کامل دارم که می‌توانستم نتایج لازم برای حفظ باشگاه در لیگ برتر را به دست بیاورم. حالا هم برای همه کسانی که در باشگاه هستند آرزوی موفقیت دارم تا به این هدف برسند، لستر زیرساخت‌ها و فضایی دارد که به آن امکان می‌دهد به جلو حرکت کند و این بحران را پشت سر بگذارد. مجموعه‌ تمرینی‌ای در کلاس جهانی، هوادارانی پرشور و همیشه حامی تیم و بازیکنانی باشخصیت و باکیفیت و البته مالکان خاص.

برندان راجرز در ادامه می‌گوید قصد دارد به دنیای مربیگری بازگشته و خودش را ثابت کند،او در این باره گفت: فعلا قصد دارم کمی استراحت کرده و فکر کنم و سپس برای فرصت بعدی آماده خواهم بود.سرمربی سابق لستر در ادامه به موفقیت خود به قهرمانی در جام حذفی 2021 با لستر اشاره کرد و گفت: شکست دادن چلسی در ومبلی در سال 2021 و فتح اولین جام حذفی تاریخ باشگاه و صعود به رقابت‌های اروپایی برای فصل‌های پیاپی افتخاراتی است که من در لستر به دست آوردم و هرگز فراموشش نخواهم کرد.

 

بنیتز با روباه ها به لیگ‌ برتر بازمیگردد؟

رافا بنیتز پیشنهادی رسمی از لسترسیتی دریافت کرده تا جانشین برندان راجرز در این تیم شود.

طبق ادعای منابع انگلیسی، لسترسیتی پیشنهادی رسمی را به رافا بنیتس، سرمربی اسپانیایی، ارائه کرده؛ ولی او هنوز پاسخی به این پیشنهاد نداده است. لستر اولین تیمی نیست که در این فصل با بنیتز تماس گرفته و او تا به امروز به همگی پاسخ منفی داده است. بنیتز از لستر برای پاسخگویی زمان خواسته و می‌خواهد تمام جوانب مثبت و منفی را ارزیابی کند. او پس از اخراج از اورتون بدون تیم است و هدایت لستر می‌تواند ریسک بزرگی برای وی باشد.!

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدایی راجرز از لسترسیتی؛بنیتز گزینه اول روباه ها
P