جدایی محبی

جدایی محبی

رسمی؛ جدایی محمد محبی از استقلال، وینگر بوشهری در روسیه!

جدایی محبی – رسانه روسی از امضای قرارداد محمد محبی با باشگاه روستوف روسیه خبر داد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، محمد محبی به صورت رسمی از استقلال جدا شد. وینگر بوشهری از مدت‌ها قبل با تیم روستوف به توافق رسیده بود و چند روز پیش نیز برای انعقاد قرارداد، راهی روسیه شد.

محبی که به صورت قرضی از سانتاکلارا به استقلال آمده بود، فصل بسیار خوبی را در این تیم سپری کرد اما به دلیل عدم انجام تعهدات از سوی آبی‌ها، باشگاه پرتغالی حاضر به همکاری با استقلال و فعالسازی بند 600 هزار یورویی، جهت دائمی کردن این انتقال نشد.

جدایی محبی از استقلال

در نهایت نیز سانتاکلارا برای انتقال محبی به روستوف، با باشگاه روسی به توافق دست یافت و این بازیکن قرار است از فصل آینده برای تیم والری کارپین به میدان برود.

صحبت های محبی پس از جدایی

سلام خدمت شما بهترین هواداران ایران.

باید خدمت شما عزیزان عرض کنم من ناچار به ترک استقلال هستم به خاطر مسائلی که همه می‌دونن و برمی‌گرده به زمان مدیریت مدیری که فیش جعلی را به باشگاه پرتغالی ارسال کرد و بعد از آن باشگاه پرتغالی حاضر به توافق نشد.

امیدوارم که از این به بعد باشگاه بزرگ استقلال دچار هیچگونه مشکل مدیریتی نشود و در بهترین شرایط باشگاه‌داری قرار بگیرد و در آخر باید از همه شما هواداران عزیز باشگاه بزرگ استقلال بابت تمام حمایت هایتان چه در لحظات خوب و چه در لحظات بد تشکر کنم و قطعا این فصل یکی از بهترین فصل های زندگی ورزشی من خواهد بود و امیدوارم که روزی دوباره افتخار پوشیدن این لباس مقدس را در کنار شما داشته باشم.

روستوف مقصد ستاره بوشهری

رسانه‌های روسی از امضای قرارداد محمد محبی با باشگاه روستوف خبر می‌دهند. این موضوعی است که طی روزهای گذشته نیز عنوان شده بود و حتی محبی برای پیوستن به این تیم، راهی روسیه شده بود.

آنگونه که RB Sport نوشته است، قرارداد محبی با باشگاه روستوف سه ساله است و انتظار می‌رود که این بازیکن امروز خود را به والری کارپین، سرمربی تیم معرفی کند.

محبی فصل قبل با قراردادی قرضی از سانتاکلارا به استقلال قلپیوست و در شرایطی که آبی‌ها می‌توانستند با پرداخت 600 هزار یورو قرارداد این بازیکن را دائمی کنند، اما این اتفاق رخ نداد.

روستوف فصل 2022/2023 را با کسب 53 امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه به پایان رساند. جایی که زنیت برای پنجمین بار متوالی قهرمان شد.

علت جدایی محبی؛فیش جعلی!

در شرایطی که حفظ کردن محمد محبی در استقلال با مبلغی مشخص امکان‌پذیر شده بود، مورد باورنکردنی ارسال فیش جعلی به باشگاه سانتاکلارا در راستای اثبات پرداخت بخشی از مبلغ انتقال قرضی این بازیکن، خشم مدیران این باشگاه سقوط‌کرده پرتغالی را در پی داشت تا در نهایت محبی از دسترس استقلالی‌ها خارج شود و راهی روستوف روسیه شود.

مقصد احتمالی طارمی

فرصت‌سوزی و انفعال عجیب و غریبی که بهت و اندوه هواداران استقلال را در پی داشته و این موضوع را به یک دغدغه غیرقابل باور برای آنها تبدیل کرده است.

یامگا جاشین محبی؟

در روزهای گذشته جواد نکونام از کوین یامگا در پست وینگر راست استفاده کرده، درست همان کاری که فرهاد مجیدی به این بازیکن سپرده بود.

جدایی محمد محبی از استقلال اتفاقی ناراحت‌کننده برای هواداران این تیم محسوب می‌شود؛ ستاره بوشهری و ملی پوش آبی‌ها که نقش زیادی در موفقیت‌های فصل گذشته تیمش داشت، در پایان قراردادش با استقلال راهی لیگ روسیه و روستوف شد و حالا جای خالی او احساس می‌شود.

از این رو جواد نکونام سرمربی استقلال نیز درصدد است تا جایگزین مناسبی برای محبی در ترکیب آبی‌ها پیدا کند.

نکته قابل توجه در این خصوص تغییر پست کوین یامگا و استفاده از او در پست وینگر راست و به جای محبی توسط نکونام است. سرمربی استقلال درست مثل فرهاد مجیدی که در لیگ بیست‌وسوم از یامگا به عنوان یکی از وینگرهای تیمش استفاده می‌کرد، این ستاره فرانسوی را طی روزهای گذشته در تمرینات به خط حمله برده و جایگزین محبی کرده است.

یامگا در شرایطی فعلا به عنوان وینگر راست و به جای محبی در تمرینات استقلال حضور دارد که بابت عدم دریافت مطالباتش ناراضی است و به باشگاه نوتیس داده است. شایعات زیادی درباره ترک ایران توسط او در صورت ادامه‌دار بودن مشکلات مالی‌اش به گوش می‌رسد، اما این بازیکن خارجی فعلا در تمرینات حضور دارد و در پست جدید کارش را جلو می‌برد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدایی محبی
P