جدایی گرینوود از جمع شیاطین سرخ

جدایی گرینوود از جمع شیاطین سرخ

رسمی؛ ستاره جنجالی از منچستریونایتد جدا شد، ‌سرنوشت نامشخص ستاره انگلیسی

جدایی گرینوود از جمع شیاطین سرخ – باشگاه منچستریونایتد و میسون گرین‌وود تایید کردند که در توافقی مشترک تصمیم گرفتند به همکاری‌شان پایان بدهند.

میسون گرینوود از ژانویه گذشته به دلیل اتهاماتی که درباره ضرب و جرح و تجاوز به او وارد شده بود از طرف باشگاهش منچستریونایتد تعلیق شد. او سپس به این اتهام‌ها دادگاهی شد اما در نهایت توسط دادگاه از همه موارد اتهامی تبرئه شد.

با این وجود منچستریونایتد اعلام کرد درون باشگاه تحقیقات مجزایی درباره این ستاره جوان انگلیسی انجام خواهد داد و بر اساس نتیجه این تحقیقات درباره آینده او تصمیم می‌گیرد. در روزهای گذشته گزارش‌هایی در انگلیس منتشر شد که مدعی بود گرین‌وود به زودی به یونایتد برخواهد گشت و در اختیار اریک تن‌هاخ قرار خواهد گرفت.

اما در نهایت میسون گرین‌وود تایید کرد که با باشگاه منچستریونایتد به توافقی مشترک دست یافته و دو طرف تصمیم گرفته‌اند به همکاری پایان بدهند. به این ترتیب چند ماه سردرگمی برای این ستاره انگلیسی به پایان رسید و او حالا بازیکن آزاد است و می‌تواند به دنبال باشگاهی جدید بگردد.

در روزهای گذشته با انتشار شایعاتی درباره احتمال بخشیده شدن گرین‌وود توسط یونایتد این باشگاه خبرها را تکذیب کرد و گفت بررسی موضوع را همچنان ادامه می‌دهد. عده زیادی از هواداران مشهور یونایتد در انگلیس باشگاه را تهدید کرده بودند که در صورت بازگشت گرین‌وود دیگر از شیاطین سرخ حمایت نخواهند کرد.

 صحبت های گرینوود

می‌دانم که مردم به خاطر چیزهایی که شنیده‌اند یا در شبکه‌های اجتماعی دیده‌اند من را قضاوت می‌کنند. می‌دانم که مردم به بدترین سناریوها فکر می‌کنند. ولی من طوری تربیت شدم که می‌دانم خشونت و سواستفاده در هر رابطه‌ای اشتباه است. من کارهایی که به آنها متهم شده بودم را انجام ندادم و در ماه فوریه از همه اتهامات تبرئه شدم.

با این حال می‌پذیرم که در رابطه‌ام اشتباهاتی داشتم و مسئولیت اتفاق‌هایی که به آن پست در شبکه‌های اجتماعی منجر شد را می‌پذیرم. دارم یاد می‌گیرم که به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای باید الگو باشم و این مسئولیتی است که بر عهده‌ام قرار دارد. حالا تمرکزم این است که پدر و همسر خوبی باشم.

پیش بازی سپاهان، استقلال 1402

تصمیم امروز برای قطع همکاری با منچستریونایتد تصمیمی بود که بعد از مشورت‌ بین باشگاه، من و خانواده‌ام گرفته شد. بهترین تصمیم برای هم این است که من فوتبالم را در جایی به غیر از اولدترافورد ادامه بدهم تا حضورم برای باشگاه جنجال ایجاد نکند. از باشگاه متشکرم که از هفت سالگی که یونایتدی شدم از من حمایت کرد. همیشه بخشی از من یونایتدی خواهد بود.

مقصد احتمالی

روز گذشته روزنامه انگلیسی سان خبر داد که باشگاه الاتفاق با هدایت استیون جرارد مشتاق به خدمت گرفتن این مهاجم است و قصد دارد پیشنهادی رسمی را برای جذب او ارائه کند.

این باشگاه که پیش از این با جذب جوردن هندرسون توانسته بود توجه بسیاری را به خود جلب کند، حالا قصد دارد پیشنهادی جذاب با دستمزد سالانه 11.5 میلیون یورویی به گرینوود ارائه کند.اما به گفته جرارد، این شایعات بی‌اساس هستند. سرمربی الاتفاق در صفحه شخصی اینستاگرام خود بالای تصویر یکی اخباری که از علاقه باشگاه سعودی به جذب این بازیکن خبر می‌داد، نوشت:اخبار جعلی.

علاوه بر رم ایتالیا،باشگاه گالاتاسرای ترکیه هم به جذب گرینوود علاقه‌مند است اما هنوز مشخص نیست که تصمیم نهایی این بازیکن چه خواهد بود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدایی گرینوود از جمع شیاطین سرخ
P