جریمه سنگین در انتطار ستاره اروگوئه ای رئال مادرید

جریمه سنگین در انتطار ستاره اروگوئه ای رئال مادرید

جریمه سنگین در انتطار ستاره اروگوئه ای رئال مادرید

ـــ ـــ ــ ـــ ـــ ـــ ــ ـــ ـــ

فدریکو والورده، ستاره رئال مادرید، پس از بازی شب گذشته برابر ویارئال با آلخاندرو بائنا درگیر شد.

 

رئال مادرید در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و هشتم لالیگا به مصاف ویارئال رفت و با نتیجه 2-3 برابر این تیم شکست خورد.

اما اتفاق عجیبی که این شکست را تحت الشعاع قرار داده در واقع بیرون از زمین بازی و در راهروهای خروجی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رخ داد.

زمانی که اتوبوس دو تیم آماده ترک ورزشگاه بودند، والورده نزدیک اتوبوس ویارئال منتظر ماند تا بائنا برسد و او بتواند تسویه حساب شخصی‌ای که داشت را با او انجام دهد.

گفته می‌شود که این بازیکن ویارئال پیش از این در جریان تقابل دو تیم به مشکلی که برای والورده و همسرش پیش آمده بود و به نظر می‌رسد که فرزندشان را پیش از تولد از دست داده‌اند اشاره کرده و به او گفته بود: حالا برو گریه کن که پسرت قرار نیست به دنیا بیاید.

این موضوع باعث عصبانیت شدید این بازیکن شده اما این تنها دلیل ناراحتی او نبوده و بائنا در بازی شب گذشته هم اظهارات مشابهی را تکرار کرده است. او سعی کرده در زمین به صورت جدی با این بازیکن به خاطرات اظهاراتش برخورد کرده اما موفق نشده و به همین دلیل به او گفته که تاوان حرف‌هایش را بیرون از زمین خواهد داد.

والورده وقتی او را بیرون از اتوبوس دید سریعا به سمتش رفته و به او گفته است:حالا حرفی که در زمین زدی را یک بار دیگر تکرار کن.او بلافاصله مشتی را هم به صورت این بازیکن زده است.

ظاهرا تعدادی از بازیکنان رئال هم در کنار والورده حضور داشته‌اند و این اتفاق در نزدیکی دوربین‌های امنیتی رخ داده که همه چیز را ثبت کرده‌اند و پلیس هم در صحنه حاضر شده است.

 

محرومیت سنگین در انتظار والورده!

مشتی که دیشب فده والورده بر صورت بازیکن ویارئال کوبید، می‌تواند عواقب بسیار سنگین و تلخی برای او داشته باشد. شاید حتی فصل برای او تمام شود.!

داور مطابق انتظار و به این دلیل که اتفاق در زمین بازی رخ نداده، در گزارش خود به این درگیری اشاره نکرده، ولی بائنا و باشگاه ویارئال می‌توانند با توجه به حضور چندین شاهد و فیلم درگیری، از والورده به کمیته رقابت‌ها شکایت کنند. در این صورت محرومیتی بین چهار تا 12 جلسه در انتظار ستاره اروگوئه‌ای خواهد بود و او شاید فصل را از دست بدهد.

در صورت شکایت بائنا به پلیس، پرونده‌ای کیفری علیه والورده تشکیل خواهد شد و تحقیقات پلیس شروع می‌شود. در این صورت حتی خطر زندان والورده را تهدید خواهد کرد و او قطعا جریمه مالی نیز خواهد شد.

در حال حاضر نه بائنا و نه باشگاه ویارئال قصد شکایت از والورده را ندارند. در این صورت ستاره اروگوئه‌ای می‌تواند بدون مشکل رئال را در بازی‌های بعدی همراهی کند.

ممکن است پلیس مستقر در ورزشگاه برنابئو به صورت مستقل پرونده‌ای علیه والورده تشکیل دهد و تحقیقات در مورد درگیری را شروع کند. در این صورت کمیته ضدخشونت نیز ورود خواهد کرد و سنگین‌ترین جرایم ممکن در انتظار والورده خواهد بود.

 

صحبت های والورده و بائنا درباره درگیری

والورده به خوان کاسترو، خبرنگار مارکا، در مورد درگیری‌اش توضیح کوتاهی داده است: «من هرگز چنین آدمی نیستم. من اهل دعوا و درگیری فیزیکی نیستم، ولی حساب خانواده جداست. او به همسر و پسرم توهین کرد و جوابش را گرفت به خاطر کاری که کردم متاسفم، ولی پشیمان نیستم.

بائنا در توییت:بسیار خوشحالم به خاطر پیروزی برابر رئال در برنابئو، ولی ناراحت و غمگینم به خاطر اتفاقی که پس از بازی رخ داد. از حرف‌هایی که در مورد من زده می‌شود نیز حیرت‌زده‌ام و هیچکدام صحت ندارند.

او سپس با نقل قول کردن توییت یک هوادار ویارئال مدعی شد والورده دروغ می‌گوید. توییت به این اشاره داشت که دیدار رئال مادرید و ویارئال در کوپا دل ری زمانی بود که هنوز کسی از اتفاق تلخ در مورد والورده خبر نداشت، اما این هم درست نیست؛ چرا که بررسی‌ها نشان می‌دهند پنج روز قبل از آن بازی همسر والورده در اینستاگرام خود خبر از اتفاقی تلخ برای خود و خانواده داده بود و همه از جمله بائنا از قضیه مطلع بودند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جریمه سنگین در انتطار ستاره اروگوئه ای رئال مادرید
P