جنجال در رخکتن خروس ها برای بازوبند کاپیتانی

جنجال در رخکتن خروس ها برای بازوبند کاپیتانی

جنجال در رخکتن خروس ها برای بازوبند کاپیتانی

ـــ ــ ـــ ـــ ـــ

دیدیه دشان اخیرا کیلیان امباپه را به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی فرانسه انتخاب کرده و این باعث ناراحتی آنتوان گریزمان شده است. اما واکنش گریزمان به این تصمیم چندان خوب نبوده و حواشی زیادی برای خروس ها داشته است.!

 

پس از خداحافظی هوگو لوریس و بعد از شایعاتی طولانی، کیلیان امباپه بازوبند کاپیتانی تیم فرانسه را بر بازو خواهد بست،دیدیه دشان به این نتیجه رسید این انتخاب به سود چند سال آینده تیم خواهد بود و گرچه برخی دیگر آنتوان گریزمان را ترجیح می‌دادند، اما نظر دشان روی امباپه بود. در 32 سالگی، ستاره اتلتیکو مادرید تقریباً 10 سال است که بازیکن ثابت تیم بوده و او خودش را کاپیتان بعدی فرانسه تصور می‌کرد. بر اساس ادعای RMC Sport، گریزمان از انتخاب دشان ناامید و ناراحت شده است.

 

صحبت های امانوئل پتی

می‌توانم درک کنم که او ناامید شده و احساس می‌کنم گریزمان بعد از خداحافظی رافائل واران و لوریس، منتظر بستن بازوبند بوده است. گریزمان در ذهن خود فکر می‌کند که شایسته‌ترین شخص به عنوان کاپیتان بعدی بوده است. این اتفاقی است که باید به طور طبیعی برای یک بازیکن رخ دهد. اما همین واکنش گریزمان است که نشان می‌دهد نباید بازوبند را به او بدهیم.!

اما این استدلال ژروم روتن را قانع نکرده و او معتقد است که گریزمان حق داشته ناراحت شود.بازیکنی که امروز بیشترین ارتباط را با سرمربی برقرار می‌کند آنتوان گریزمان است. من نشنیدم که گریزمان هنگام حضور لوریس در رختکن بگوید من می‌خواهم کاپیتان شوم،او باید با دیدیه دشان صحبت کرده باشد، زیرا رفتار طبیعی این بود که گریزمان بازوبند را در اختیار بگیرد. با این حال، دشان به نفع کیلیان امباپه تصمیم گرفت.

 

بازوبند کاپیتانی حق گریزمان بود

دومینیک روچتو، اسطوره فوتبال فرانسه، به انتقاد از اعطای بازوبند کاپیتانی به امباپه پرداخت.

پس از خداحافظی هوگو لوریس از تیم ملی فرانسه، دیدیه دشان، سرمربی پرافتخار آبی‌ها تصمیم گرفت بازوبند کاپیتانی خروس‌ها را به کیلیان امباپه واگذار کند.

این تصمیم موافقان بسیاری داشت و البته مخالفینی نیز داشت.

کسانی مانند اسطوره تیم ملی، دومینیک روچتو، مخالف این تصمیم هستند:من فکر می‌کنم برخی از مراحل باعجله رد شد، به عنوان مثال آنتوان گریزمان فیزیک بدنی لازم برای ایفای این نقش را داشت. او انتخاب خوبی برای کاپیتانی بود،کاملا نزدیک به هوگو لوریس.

 

احتمال خداحافظی گریزمان از تیم ملی!

روزنامه فیگارو مدعی شده که این تصمیم سرمربی فرانسه برای انتخاب این بازیکن 24 ساله به جای گریزمان باعث شده که این مهاجم اتلتیکو به شدت عصبانی شود و حتی به فکر خداحافظی از تیم ملی کشورش باشد.

این بازیکن اولین بار در سال 2014 با پیراهن تیم ملی فرانسه به میدان رفت و تا به حال 117 بازی برای این تیم انجام داده و همین باعث شده معتقد باشد که برای در اختیار داشتن بازوبند کاپیتانی شایستگی بیشتری دارد. او همچنین تا به حال 42 گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده و نقش مهمی در قهرمانی این تیم در جام جهانی 2018 فرانسه ایفا کرده است.

بسیاری معتقد بودند که او تجربه بیشتری برای جانشینی لوریس و بستن بازوبند کاپیتانی دارد و شاید تصمیم دشان برای انتخاب امباپه، برای او بسیار گران تمام شود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جنجال در رخکتن خروس ها برای بازوبند کاپیتانی
P